TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396815 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 05, 2024, 08:50:26 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Suplementi za pocetak?  (Pročitano 27797 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #45 poslato: Jun 26, 2012, 08:17:27 posle podne »

Po meni, najbolji kreatin iz naše ponude. :) Moj omiljeni. Iskrene preporuke.
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #44 poslato: Jun 26, 2012, 06:49:35 posle podne »

Ovaj Dymatize nema tenutno.

Zanima me da li je ovaj kreatin dobar ?

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/LB532-CreaLean.html

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #43 poslato: Jun 25, 2012, 02:23:41 posle podne »

Njih možeš da uzimaš svaki dan... bez prekida... i ne samo ti već i cela porodica.  Zaista jedan od najvažnijih suplemenata čije prednosti su mnogobrojne.

Natrolove i ja uzimam, super su i ne menjam ih. Povremeno ubacim omega 369 kompleks, ali riblje ulje je riblje ulje...
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #42 poslato: Jun 25, 2012, 02:21:12 posle podne »

Ok,tako ce i biti (uzeo sam od Natrola Fish oil)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #41 poslato: Jun 25, 2012, 02:05:23 posle podne »

možeš omega -3 bilo kada u toku dana sa obrokom... ja bih slobodno išla 2g dnevno, tj. 2 kapsulice
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #40 poslato: Jun 23, 2012, 11:54:04 pre podne »

Nisi pogrešio :) 

I molim te javi mi kakav je taj ukus od Nitro Gold Pro - karamel čokolada tornado :D živo me zanima...

možeš uzimati i pre spavanja protein...  dodaj i malo zdravih masti, tipa bademe...  da se sporije apsorbuje

a povremeno ako nađeš ellu može i ona, sa vodom je popij ako ne možeš da je jedeš kašikom (kao ja)

Ok,hvala,javicu (kod nas u C.G u Pansport nema jos Nitro,trebalo bi da stigne za nekoliko dana)

Uzecu bademe nije problem,posto sam kupio Omega 3 da li mogu njih da popijem zajedno sa proteinom pred spavanje? (svakako cu uzeti bademe)
« Poslednja izmena: Jun 23, 2012, 07:25:21 posle podne od strane mister » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #39 poslato: Jun 23, 2012, 11:33:12 pre podne »

Nisi pogrešio :) 

I molim te javi mi kakav je taj ukus od Nitro Gold Pro - karamel čokolada tornado :D živo me zanima...

možeš uzimati i pre spavanja protein...  dodaj i malo zdravih masti, tipa bademe...  da se sporije apsorbuje

a povremeno ako naĂ°eš ellu može i ona, sa vodom je popij ako ne možeš da je jedeš kašikom (kao ja)
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #38 poslato: Jun 22, 2012, 07:56:02 posle podne »

Za početak bih se opredelila za klasičan kreatin monohidrat. Taj Dymatize-ov je odličan, vrhunski kvalitet, mikronizovan.

Savetujem ti upotrebu 5 g pre i 5 g posle treninga.  I ako možeš sebi da priuštiš protein, bilo bi dobro.


Nisam bas pametan da li je bolje da kupim Whey ili ovako Proteinsku mesavinu,da li ima neke bitne razlike (cilj mi je masa naravno).Ipak mislim da je mozda bolje da uzmem ovaj Nitro PRO,pa cu javiti utiske. (naravno znam da je ishrana najvaznija,ja iskreno od suplemenata i ne ocekujem neki napredak)

Proteinske mešavine se sporije apsorbuju i prema tome možeš ih koristiti i kao zamenu za obrok ili pred spavanje. Za posle treninga ja sam ipak pre za whey.
Prijaće ti protein u svakom slučaju

Hvala puno na odgovoru

Uzecu ovaj Kreatin.Za protein bio sam u veikoj nedoumici da li klasican Whey ili ovakvu mjesavinu,odluka je ipak pala na ovakvu mjesavinu jer ce mi ona koristiti u jos neko doba dana dok je Whey samo posle treninga.A mislim da i ovaj Nitro PRO moze posluziti posle treninga bez obzira sto se sporije apsorbuje.Znam da bi vjerovatno dobro bilo da postoji i neka mjesavina i klasican Whey ali nema se para.Kao sto kazes ovaj moze pred spavanje a to ce mi mozda biti bitno,jer mi je taj zadnji obrok najtezi pred spavanje,sir ovaj nemasni mrzim (kod nas nema Ele) tako da ce mi biti odlicno kao zamjena za taj obrok pred spavanje ili kao dodatak maloj kolicini sira :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #37 poslato: Jun 22, 2012, 06:05:27 posle podne »

Za početak bih se opredelila za klasičan kreatin monohidrat. Taj Dymatize-ov je odličan, vrhunski kvalitet, mikronizovan.

Savetujem ti upotrebu 5 g pre i 5 g posle treninga.  I ako možeš sebi da priuštiš protein, bilo bi dobro.


Nisam bas pametan da li je bolje da kupim Whey ili ovako Proteinsku mesavinu,da li ima neke bitne razlike (cilj mi je masa naravno).Ipak mislim da je mozda bolje da uzmem ovaj Nitro PRO,pa cu javiti utiske. (naravno znam da je ishrana najvaznija,ja iskreno od suplemenata i ne ocekujem neki napredak)

Proteinske mešavine se sporije apsorbuju i prema tome možeš ih koristiti i kao zamenu za obrok ili pred spavanje. Za posle treninga ja sam ipak pre za whey.
Prijaće ti protein u svakom slučaju
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #36 poslato: Jun 20, 2012, 02:47:53 posle podne »

Ako moze odgovor

Planirao sam da uzmem jos i Kreatin,ne znam da li je bolji onaj u prahu (monohidrat) ili u tabletama (kre-alkalin).
Ja sam planirao da uzmem ovaj http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/DY306-Creatine-monohydrate-micronised.html
Da li je ok za pocetak (imam 16 god,185 cm,73 kg)
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #35 poslato: Jun 11, 2012, 11:55:59 pre podne »

proteinska mešavina (kazein,albumin jaja, koncentrat i izolat surutke) i digestivni enzimi...  možeš ga koristiti i kao zamenu za obrok u toku dana, jer se sporije apsorbuje. Po meni su super te proteinske mešavine! probaj... i javi nam utiske

Nisam bas pametan da li je bolje da kupim Whey ili ovako Proteinsku mesavinu,da li ima neke bitne razlike (cilj mi je masa naravno).Ipak mislim da je mozda bolje da uzmem ovaj Nitro PRO,pa cu javiti utiske. (naravno znam da je ishrana najvaznija,ja iskreno od suplemenata i ne ocekujem neki napredak)
« Poslednja izmena: Jun 11, 2012, 12:05:30 posle podne od strane mister » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #34 poslato: Jun 11, 2012, 08:23:18 pre podne »

proteinska mešavina (kazein,albumin jaja, koncentrat i izolat surutke) i digestivni enzimi...  možeš ga koristiti i kao zamenu za obrok u toku dana, jer se sporije apsorbuje. Po meni su super te proteinske mešavine! probaj... i javi nam utiske
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #33 poslato: Jun 09, 2012, 11:44:08 pre podne »

Hvala vam na odgovorima.
Vidim da je Pansport dobio Nitro gold PRO,a ja idem ovih dana da kupim protein.
Pa sada koji je bolji Nitro Gold ili ovaj novi Nitro gold PRO (http://www.pansport.rs/BI1175-Nitro-Gold-Pro.html) .Razlika u cijeni je mala,ako je bolji PRO ja cu njega uzeti.Malo me buni sastav Nitro golda PRO "Protein fusion",ne znam koliko se ta mjesavina razlikuje od Proteina u obicnom Nitro goldu,ne znam da li je bolja uopste?
« Poslednja izmena: Jun 09, 2012, 11:46:21 pre podne od strane mister » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #32 poslato: Jun 09, 2012, 10:37:30 pre podne »

slažem se...  pola sata je malo.  Sat ipo dva, a nekad i više - zavisno od obroka. 
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #31 poslato: Jun 09, 2012, 09:47:56 pre podne »

@mister

Treba vise vremena da prodje izmedju obroka i treninga,pogotovu ako je neka aerobna fizicka aktivnost kao sto je u tvom slucaju fudbal.Ti si pojeo tunjevinu i posle pola sata sa punim zeludcem otisao na fudbal i onda se cudis sto ti je muka....  Jedi bar oko 90 minuta pre fudbala...
Sačuvana
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.3 sekundi sa 18 upita.