TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 12:48:06 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Apetit  (Pročitano 7126 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Jun 01, 2012, 12:10:03 pre podne »

Ubrzani kurs,a? :D Pretpostavljam da se najpre polaže neki test pretznanja, a ne da bilo ko ode i dobije sertifikat za mesec dana...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #16 poslato: Maj 31, 2012, 10:48:24 posle podne »

Tuzna je cinjenica da se sertifikat Fitnes trenera moze dobiti za samo mesec dana i to ni manje ni vise nego na DIF-u,imaju kao neki letnji kurs koji traje nesto manje od mesec dana... :(  ???
Sačuvana
Kika 85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


Kakve su ti misli, takav ti je i zivot.

« Odgovor #15 poslato: Maj 31, 2012, 09:49:27 posle podne »

Razumem u potpunosti jer sam tako zivela 14 god pre nego sto sam prestala sa treninzima. Ali na zalost trenutno nisam u mogucnosti da sebi priustim nekoga ko ce me pratiti i odredjivati nacin treniranja i ishrane, pa mi je ovo za neki prelazni period. Inace posto nikada nisam imala problema sa viskom kg, ovo mi je bio bas sok, tako da sam presekla da se opet vratim na staro. Nije ni malo lako, ali dok ne budem kao ranije necu stati, ali ne pod uslovom da izgubim zdravlje, vec da to bude na zdrav nacin.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #14 poslato: Maj 31, 2012, 09:31:27 posle podne »

Moras razumeti da na ovaj nacin niko ti ne moze mnogo pomoci,jer za pravu dijagnozu potrebni su brojevi o svakom klijentu..tezina,visina,srcani ritam u mirovanju ,pri opterecenju,kalorijski dnevni unos,kalorijska potrosnja,vrsta treninga,odmor,stres,pshiho fizicki momenti,odmor...i kada imamo te brojeve onda se planira trening na duze staze koji ce dati rezultate, a da te pri tom ne remeti previse u svakodnevnim obavezama.
Sačuvana
Kika 85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


Kakve su ti misli, takav ti je i zivot.

« Odgovor #13 poslato: Maj 31, 2012, 09:27:03 posle podne »

To jeste tacno. U svakom slucaju mi saveti ovde najvise pomazu.. Jedino me je ubijao taj ludacki apetit uvece, ali cu pokusati sa drugacijom ishranom i nadam se da ce biti ok...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #12 poslato: Maj 31, 2012, 09:17:39 posle podne »

To sto se neko predstavlja kao trener ne znaci da je trener!
Bas zato sto si se aktivno bavila sportom je i razlog tvog naglog gojenja nakon prestanka bavljenja sportom,jer si unosila vise kalorija nego sto si ih trosila.trening sa opterecenjem trosi mnogo kalorija.
Moj savet je pre neko sto poslusas neciji savet da se raspitas o tome,koje obrazovanje taj ima,koji su njegovi rezultati i koji su razlozi zasto ti neko nesto savetuje.
Sačuvana
Kika 85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


Kakve su ti misli, takav ti je i zivot.

« Odgovor #11 poslato: Maj 31, 2012, 09:09:57 posle podne »

Ok poslusacu savet.. :)
 Najveci problem u glavi mi je napravio trener koji radi u mojoj teretani, gde mi je savetovao da ne radim sa velikim opterecenjima nego da trening baziram na kardiu i samo malo ruke i noge da odradim sa tegovima, da mi se ne bi napumpali misici.
Ja sam inace 14 god bila profesionalni sportista i presetala sam pre 5 god i sada mi se klaza povecala, ali mi je opet nelogicno da ne smem da radim sa tegovima jer po njegovoj prici tada povecavam masu a ne topim tolikom brzinom salo.....
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #10 poslato: Maj 31, 2012, 08:59:28 posle podne »

Ako ne racunamo proteinski sejk celu noc pa do 16h si bez proteina!!! prva velika greska

Druga greska sto ovaj rezim ishrane si ubacila naglo i on je dao rezultate i metabolizam se opet usporio !

Prvu grsku koriguj tako sto ces nakon treninga doruckovati belanca kuvana ,malo ovenih ili integralni hleb,za uzinu protein ili neko voce,rucak proteinski sa hidratima,vecera proteinska sa salatom,uvece mozes protein sa malo badema.
trening sa opterecenjem pojacaj,variraj hidrate,svaki deseti dan jedi malo slobodnije.Ne dozvoli da ti se metabolizam uspava jer ces i pored korigovane ishrane tapkati u mestu i onda ces je jos vise korigovati i imaces jos vece krize i obicno tada svi odustaju i imamo jo jo efekat.Ne bezi od hidrata,ali pojacaj trening!
Sačuvana
Kika 85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


Kakve su ti misli, takav ti je i zivot.

« Odgovor #9 poslato: Maj 31, 2012, 08:36:05 posle podne »

E ovako, ustajem oko 09h pojedem bananu i odmah odem na trening. Nakon treninga popijem proteinski sheik i posle nekih sat vremena pojedem saku badema ili lesnika. Onda sam na poslu gde imam u cetiri rucak, obicno je to belo meso sa povrcem, pecurke sa pireom, ili tunjevinu sa povrcem. Onda kada dodjem kuci uzmem ella sir i  neku curetinu ili piletinu i salaticu u vidu krastavca ili zelene salate. Tako je uglavnom. Jedino kada nemam ujutru trening, jedem za doruak ovsane i belanca.

Najveci mi je problem sto radim isljucivo druge smene i nisam u mogucnosti sem u 16h da rucam, a pre toga jedino u 13h mogu da nesto prezalogajim i posle do 21h nema hrane. A sve se bojim da nesto jace jedem jer se vratim da mi se kg ne vrate.
Ako imate neki savet ja cu vas vrlo rado poslusati..:))))))
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #8 poslato: Maj 31, 2012, 02:25:57 posle podne »

Meni se čini da si našla sasvim solidno rešenje.. e sad ima i puno svežeg povrća.. salata sa proteinima (pa čak i onim masnijim, da smire glad) je super opcija..
Druga varijanta je da možda malo povećaš UH tokom dana...
A ima tu malo i psihologije... ;)
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #7 poslato: Maj 31, 2012, 12:48:24 posle podne »

Slazem se sa Monikom,treba jos detalja.Uostalom kada ti je poslednji obrok u toku dana?
Mislim da je i tu problem,i meni se to desi kad ne rasporedim dobro obroke.A i cak i tada ako si toliko gladna pojedi nesto,ali kvalitetno,kao sto si imala predlog sa malom kolicinom kostunjavog voca ili neki izvor proteina,bez ugljenih hidrata.
Sačuvana
Be Happy!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Maj 31, 2012, 11:44:47 pre podne »

hajde malo detaljnije o tim obrocima u toku dana, biće da tu leži problem...? ili da ne jedeš dovoljno ili da ti šećer osiclira jako
Sačuvana
Kika 85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


Kakve su ti misli, takav ti je i zivot.

« Odgovor #5 poslato: Maj 31, 2012, 11:27:21 pre podne »

Mene to obicno uhvati kada dodjem kuci posle posla, negde oko 21h, pa sam do sada nekako to uspela da suzbijem sa malo ella sira i par komadica polecih ili curecih prsa, pa ako ni to ne uspe onda se najedem krastavca ili zelene salate i popijem pola litre vode..:))))
Nadujem se kao balon, ali sta cu..:)))))))
A dobra je preporuka za ovaj mix, probacu i to... Ja se samo plasim da ne pocnem da vracam kg, posto ih inace tesko gubim..:)
Sačuvana
TheVoja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24


« Odgovor #4 poslato: Maj 31, 2012, 11:05:59 pre podne »

Ja sam skoro resio te napade gladi, znam kakav je to osecaj, kad moram nesto pojesti, pogotovu u vecernjim satima kad dobijem takav napad, uvek imam prepremljeno u jednoj plasticnoj ciniji u frizideru mix badema, lesnika, oraha, a dodam ponekad i brusnicu ili suvo grozdje. Sadrzi zdrave masti, nije kaloricno, sta vise, pozeljno je ako ides u teretanu, a nema sanse da pojedes vise od jedne sake jer jako brzo zasiti.  :)
Sačuvana
Kika 85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


Kakve su ti misli, takav ti je i zivot.

« Odgovor #3 poslato: Maj 31, 2012, 10:53:44 pre podne »

Pa najveci problem mi je apetit, posto samvec za mesec dana skinula skoro 5 kg, a ostalo mi je negde oko 10-ak jos...
Ti napadi gladi me bas muce....
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.