TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396240 Teme od strane 25012 Članovi Poslednji član: Gruyanidas

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 17, 2024, 02:20:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevaci L-karnitin ili termogeni  (Pročitano 11927 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #39 poslato: Septembar 13, 2012, 12:37:41 posle podne »

Ma naravno Zoli, niko ne kaze da je Animal los,sta vise,nego industrija suplemenata napreduje Animal postoji vec 10 -12 godina,nove mogucnosti se pojavljuju.. Postoji mnogo toga sto nije u pansportovoj ponudi a sto ljudi koriste, ja ne znam da li je ovaj forum ogranicen samo na diskutovanje o suplementima iz Pansportove ponude ili sve ovo moze i sire da ide?

naravno da može da se diskutuje o svim suplementima, samo linkove ne postavljati :)

mislim da je suplementacija ovde dala svoj maksimum, jer animal je zaista najkompleksniji sagorevač, ali u svakom slučaju razumem tvoje pitanje... 

ja bih se ipak skoncentrisala na ishranu kao ključ uspeha u sagorevanju masti, i na što kvalitetniji trening...  a od sagorevača nešto najosnovnije - l karnitin, ili neki termogenik, kao dodatni podsticaj...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #38 poslato: Septembar 08, 2012, 10:11:03 pre podne »

Animal serija se unapredjuje konstantno a s razlogom dugo postoje jer dokazali su kvalitet.Inace na forumu moze da se diskutuje ali linkovi do drugih foruma i slicno ne smeju da se postavljaju.
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #37 poslato: Septembar 07, 2012, 07:57:22 posle podne »

Ma naravno Zoli, niko ne kaze da je Animal los,sta vise,nego industrija suplemenata napreduje Animal postoji vec 10 -12 godina,nove mogucnosti se pojavljuju.. Postoji mnogo toga sto nije u pansportovoj ponudi a sto ljudi koriste, ja ne znam da li je ovaj forum ogranicen samo na diskutovanje o suplementima iz Pansportove ponude ili sve ovo moze i sire da ide?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #36 poslato: Septembar 07, 2012, 05:12:12 posle podne »

Ok je Milane sada znas,nego kao sto rekoh svako ima svoje favorite i ja evo na primer ne vidim razlog menjati nesto ako to vec daje odlicne rezultate na meni.Naravno moze da se proba i malo eksperimentise pa ko zna mozda se nadje i bolje ali za sada zaista u mom slucaju nema potrebe.
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #35 poslato: Septembar 07, 2012, 05:08:08 posle podne »



Molim te da ne postavljaš linkove ka drugim sajtovima ili forumima , hvala.

imamo samo Lipo 6 i Lipo 6 x.

Od sagorevača, pored animala mogu toplo da ti preporučim Muscletech Hydroxycut, svi su ga hvalili koji su ga uzimali.


[/quote]

Izvini, nisam znao da je zabranjeno, nije mi bio cilj nikoga da reklamiram, vec samo da postavim nutrition facts, pa da malo prodiskutujemo i o njima,, i uporedimo iskustva.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #34 poslato: Septembar 06, 2012, 02:32:37 posle podne »

Kada se vec Kozma nadovezao, pitanje za njega i ostale, da li je neko probao RX6 od BPI i Oxy Elite pro od USP Labs, kojih mislim da nema u Pansport ponudi,za koje kazu da su savremeniji od Cutsa, i spadaju u sam vrh piramide:) i kakvi su utisci ?

nisam čula da je neko probao, a po čemu je savremeniji od cuts-a?   živo me zanima... :)

Pa nisam bas toliko upucen  da bih mogao da dam precizan odgovor zasto su neki sagorevaci savremeniji od drugih, nego samo citiram tvrdnje pojedinih ljudi koji se bave ovim sportom i testirali su na sebi mnoge suplemente. Pa za Cuts postoje misljenja da je zastareo sagorevac, da ima dosta savremenijih stvari tog ranga koja da tako kazemo "bolje rade posao", kao sto su bas ti pomenuti RX6 ili Oxy Elite pro ili LIpo 6 black.Evo linkovi za sastav ova dva, Lipo 6 black se nalazi u Ponudi Pansporta,za njega znate sigurno:)

zabranjeno je postavljanje linkova ka drugim sajtovima ili forumima


Molim te da ne postavljaš linkove ka drugim sajtovima ili forumima , hvala.

imamo samo Lipo 6 i Lipo 6 x.

Od sagorevača, pored animala mogu toplo da ti preporučim Muscletech Hydroxycut, svi su ga hvalili koji su ga uzimali.

Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #33 poslato: Septembar 06, 2012, 02:24:45 posle podne »

Svako ima svoje favorite i naravno da drugi prodavci forsiraju svoje proizvode sto i ne cudi.Animal Cuts nije prevazidjen i daleko od toga da je slab i sta ti ja znam vec.Ko ga je probao zna o cemu pricam.Ne kazem ja da gore navedeni nisu dobri,verovatno jesu.Ali animal cuts nije los i u vrhu je.
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #32 poslato: Septembar 05, 2012, 07:24:00 posle podne »

Kada se vec Kozma nadovezao, pitanje za njega i ostale, da li je neko probao RX6 od BPI i Oxy Elite pro od USP Labs, kojih mislim da nema u Pansport ponudi,za koje kazu da su savremeniji od Cutsa, i spadaju u sam vrh piramide:) i kakvi su utisci ?

nisam čula da je neko probao, a po čemu je savremeniji od cuts-a?   živo me zanima... :)

Pa nisam bas toliko upucen  da bih mogao da dam precizan odgovor zasto su neki sagorevaci savremeniji od drugih, nego samo citiram tvrdnje pojedinih ljudi koji se bave ovim sportom i testirali su na sebi mnoge suplemente. Pa za Cuts postoje misljenja da je zastareo sagorevac, da ima dosta savremenijih stvari tog ranga koja da tako kazemo "bolje rade posao", kao sto su bas ti pomenuti RX6 ili Oxy Elite pro ili LIpo 6 black.Evo linkovi za sastav ova dva, Lipo 6 black se nalazi u Ponudi Pansporta,za njega znate sigurno:)

zabranjeno je postavljanje linkova ka drugim sajtovima ili forumima
« Poslednja izmena: Septembar 06, 2012, 02:31:17 posle podne od strane MightyMO » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #31 poslato: Septembar 05, 2012, 12:08:56 posle podne »

Kada se vec Kozma nadovezao, pitanje za njega i ostale, da li je neko probao RX6 od BPI i Oxy Elite pro od USP Labs, kojih mislim da nema u Pansport ponudi,za koje kazu da su savremeniji od Cutsa, i spadaju u sam vrh piramide:) i kakvi su utisci ?

nisam čula da je neko probao, a po čemu je savremeniji od cuts-a?   živo me zanima... :)
Kazu ljudi, ko sto ima ljudi da kazu da je Cuts najbolji.
Pretpostavljam da daju bolji kick, ali DMAA je sad zabranjen i od strane FDA-a, a ti pobrojani sagoravaci ga imaju, tako da dok ih ima na lageru ima, nakon toga bice neke ULTRA NEW EXTREME formule...

dobila odgovor, hvala :)   sagorevača u Pansportu bar ima od hroma i l karnitina do Hydroxycut-a...  tako da svako može da naĂ°e nešto za sebe
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #30 poslato: Septembar 05, 2012, 11:32:52 pre podne »

Kada se vec Kozma nadovezao, pitanje za njega i ostale, da li je neko probao RX6 od BPI i Oxy Elite pro od USP Labs, kojih mislim da nema u Pansport ponudi,za koje kazu da su savremeniji od Cutsa, i spadaju u sam vrh piramide:) i kakvi su utisci ?

Nisam probao ali bih voleo videti njihov sastav.Iskreno,veci kick od cutsa mi ne treba a kompleksnost preparata takodje.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #29 poslato: Septembar 05, 2012, 09:09:52 pre podne »

Kada se vec Kozma nadovezao, pitanje za njega i ostale, da li je neko probao RX6 od BPI i Oxy Elite pro od USP Labs, kojih mislim da nema u Pansport ponudi,za koje kazu da su savremeniji od Cutsa, i spadaju u sam vrh piramide:) i kakvi su utisci ?

nisam čula da je neko probao, a po čemu je savremeniji od cuts-a?   živo me zanima... :)
Kazu ljudi, ko sto ima ljudi da kazu da je Cuts najbolji.
Pretpostavljam da daju bolji kick, ali DMAA je sad zabranjen i od strane FDA-a, a ti pobrojani sagoravaci ga imaju, tako da dok ih ima na lageru ima, nakon toga bice neke ULTRA NEW EXTREME formule...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Septembar 05, 2012, 07:06:02 pre podne »

Kada se vec Kozma nadovezao, pitanje za njega i ostale, da li je neko probao RX6 od BPI i Oxy Elite pro od USP Labs, kojih mislim da nema u Pansport ponudi,za koje kazu da su savremeniji od Cutsa, i spadaju u sam vrh piramide:) i kakvi su utisci ?

nisam čula da je neko probao, a po čemu je savremeniji od cuts-a?   živo me zanima... :)
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #27 poslato: Septembar 05, 2012, 06:11:32 pre podne »

Kada se vec Kozma nadovezao, pitanje za njega i ostale, da li je neko probao RX6 od BPI i Oxy Elite pro od USP Labs, kojih mislim da nema u Pansport ponudi,za koje kazu da su savremeniji od Cutsa, i spadaju u sam vrh piramide:) i kakvi su utisci ?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #26 poslato: Septembar 04, 2012, 12:06:02 posle podne »

Cuts je ipak vrh neke piramide po mnogima pa i meni.Tesko da ima suplemenata koji mogu da mu pariraju u potpunosti.Skoro sve sagorevace sam probao,razne sisteme uzimanja testirao ali...cuts rules! Daleko od toga da recimo dyma burn,ripped fuel i slicni zaostaju mnogo,ali ipak ima razlike.Ali za rekreativca su zanemarljive.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Septembar 04, 2012, 09:16:28 pre podne »

Pa dobro svaki organizam je drugaciji, ja recimo stojim iza tvrdnje da L-karnitin u dozama ispod 3.000 ml ne doprinosi nista posebno onome sto u teoriji za njega stoji, isprobano na sebi prakticno,dok recimo mogu da se slozim sa Kozmom,da sagorevaci sa kofeinom "rade posao". Recimo ja sa Animal Cutsom spavam kao beba,ali treninzi su mi dosta jaki,dok nekome je to prejako,sva zavisi od tolerancije na cofein.Mada postujem svacije misljenje,najvise volim da cujem misljenje nekoga ko je nesto probao,a ne samo cuo iz price ili procitao negde :)

l karnitin ako se ukombinuje sa aerobnim treningom i proteinskom dijetom sa smanjenim unosom hidrata, može pomoći mršavljenju... provereno ;)

cuts sam npr probala i nikako mi nije prijao...   ali za nekoga ko ozbiljno trenira - super!
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.158 sekundi sa 17 upita.