TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396240 Teme od strane 25012 Članovi Poslednji član: Gruyanidas

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 17, 2024, 01:41:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevaci L-karnitin ili termogeni  (Pročitano 11926 puta)
MrCollie
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #24 poslato: Septembar 03, 2012, 09:32:30 posle podne »

Mene interesuje jel neko nekad koristio Brutal Blade i kakva su iskustva sa njim ???
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #23 poslato: Septembar 03, 2012, 08:38:51 posle podne »

Pa dobro svaki organizam je drugaciji, ja recimo stojim iza tvrdnje da L-karnitin u dozama ispod 3.000 ml ne doprinosi nista posebno onome sto u teoriji za njega stoji, isprobano na sebi prakticno,dok recimo mogu da se slozim sa Kozmom,da sagorevaci sa kofeinom "rade posao". Recimo ja sa Animal Cutsom spavam kao beba,ali treninzi su mi dosta jaki,dok nekome je to prejako,sva zavisi od tolerancije na cofein.Mada postujem svacije misljenje,najvise volim da cujem misljenje nekoga ko je nesto probao,a ne samo cuo iz price ili procitao negde :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #22 poslato: Septembar 03, 2012, 02:40:34 posle podne »

To stoji jer kada neko pije mnogo kafe ili napitaka sa dodadtkom kofeina to utice na efekat sagorevaca.ja na primer to ne uzimam i onda kada sagorevac popijem radi jako dobro a ne smeta mi.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Septembar 03, 2012, 08:31:05 pre podne »

Sa l-karnitinom zavrseno, 3 kg nestala, tj potrosena. Malo sam imao problema sa merenjem doze, pa je ispalo da je trajalo duze nego sto je trebalo. Odmah da kazem da u vezbanju nista toliko ozbiljno nisam menjao pa da neko kaze da bih toliko skinuo i bez l-karnitina. Nastavljam sa ripped fuel extreme, pa cemo videti kakav uticaj i rezultat on postize. Hvala na odgovorima i savetima :)


lepo,... samo prati, nastavi da se lepo hraniš i treniraš i javljaj nam sve utiske ;) 

meni lično sve manje prijaju sagorevači sa kofeinom.... prejaki su a i ovako piejm puno kafe pa me dodatna doza kofeina učini nervoznom guarana sovom...

a da l karnitin ne radi tu ne bih mogla da se složim sa ostalima, ali svako ima svoje mišljenje ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12811


Never give up!

« Odgovor #20 poslato: Septembar 01, 2012, 09:45:20 pre podne »

Posle l karnitina bices mnogo zadovoljniji sa rippedom veruj mi.I sam ga uzimam,malo je reci da sam prezadovoljan.
Sačuvana
alexb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #19 poslato: Avgust 31, 2012, 08:13:09 posle podne »

Sa l-karnitinom zavrseno, 3 kg nestala, tj potrosena. Malo sam imao problema sa merenjem doze, pa je ispalo da je trajalo duze nego sto je trebalo. Odmah da kazem da u vezbanju nista toliko ozbiljno nisam menjao pa da neko kaze da bih toliko skinuo i bez l-karnitina. Nastavljam sa ripped fuel extreme, pa cemo videti kakav uticaj i rezultat on postize. Hvala na odgovorima i savetima :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Avgust 17, 2012, 11:10:42 pre podne »

1 je zaista smesna doza dnevno.... pa to nije ni jedna šoljica kafe :)

što se tiče ripped fuel, energija, izdržljivost -da,  a oporavak i mišićna masa - ne...  ;)
Sačuvana
alexb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #17 poslato: Avgust 16, 2012, 11:43:57 pre podne »

Milane to i moja baba kada kupuje sok zna da je najbolji onaj najskuplji, ali ciganku kada pitaju koji najvise voli ona kaze onaj od 2 litra :) Salu na stranu, kupio sam sagorevac sto je na akciji Ripped Fuel Extreme Twinlab, pa sa njime nastavljam kada zavrsim sa l-karnitinom. A ovaj sada deluje na nekoliko stvari, veca izdrzljivost, brzi oporavak i za ocigledno povecanje misicne mase. I moram reci jos jedno, divno je sto nasa drzava brine o nama, lep je to osecaj stvarno :) to se odnosi na slucaj Ripped Fuel Extreme Twinlab gde proizvodjac pise 4 kapsule dnevno a brizna Srbija 1 kapsula dnevno, o cemu sam dobio objasnjenje od Pansport-a.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Avgust 16, 2012, 08:42:05 pre podne »

Rekoh ja lepo iznad u kom slučaju je l karnitin pokazao rezultate... i ja sam ga koristila.

a što se tiče ostalih sagorevača, sa njima oprezno, nije svaki sagorevač za svakoga. Sve zavisi od osobe, pola, godina, načina treninga, ishrane, zdr. stanja...
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #15 poslato: Avgust 15, 2012, 09:29:13 posle podne »

Iz mog licnog iskustva, L-Carnitin kao sagorevac nista posebno,cist placebo efekat ako se koristi u dozama  preporucenim na pakovanju, mozda kao neki manji stimulans,ili osvezavajuci napitak :) Koristio sam Dymatize tecni i Biotekov sa hromom.Mozda u nekim vecim dozama od 3-4.000 mg nesto ozbiljnije deluje,ali u dozama od 500-1000mg i jos  bez izregulisane ishrane,cisto bacanje para,najiskrenije. Da se ne ponavljamo kao papagaji,kod skidanja sala,ishrana je najbitnija,znaci rezanje UH na min,neke rotacije iz dana u dan,i povecan unos proteina,znaci  te pare za l-Carnitin,ulozite u meso,povrce i slicno,to vazi i za zene:)
Ako zelite sagorevac,dodajte jos malo novca i uzmite neki ozbilnjiji,tipa Animal cuts,Lipo 6,Meltdown,necete umreti od njih ne bojte se,znaci uzmite ono sto kako tako radi posao,manite se sarenih,marketinskih laza za male pare
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #14 poslato: Avgust 14, 2012, 08:51:17 posle podne »

Pocni da radis treninge sa opterecenjem to ti je najbolje za sagorevanje masti...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Avgust 14, 2012, 05:42:26 posle podne »

low carb dijeta i kardio trening - aerobni, uz suplementaciju l - karnitinom

iz mog iskustva (kako ličnog tako i sa kupcima) odlična kombinacija, tj. jedina kada korišćenje l karnitina ima smisla

a za doze si u pravu, ja ne bih išla ispod 1500 mg
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #12 poslato: Avgust 14, 2012, 05:07:04 posle podne »

Meni kofein bas povecava puls,kao da sam popila efedrin a ne kofein :D tako da ga ne koristim jer sam onda daleko od idealnih 130 HR...
a pre 3-4 godine sam koristila L karnitin i sta znam,nista posebno...mada sam tada bila totalni pocetnik i nisam imala pojma,vezbala sam nekih 3-4 meseca i odustala zbog  previse obaveza,nedostatka vremena za teretanu...po mom misljenju L karnitin ima smisla jedino ako se piju neke bas velike doze...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Avgust 14, 2012, 03:12:42 posle podne »

meni smeta kofein ako radim kardio u ciljnoj zoni, jer poremeti puls... ali kao stimulans je ok, i nekome ko rekreativno vežba da bi skinuo višak masti je skroz ok ako se ne preteruje :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #10 poslato: Avgust 14, 2012, 02:49:12 posle podne »

Ishrana je odgovarajuca, barem oko toga znam kako i sta, jedino bih mozda trebao da povecam broj obroka na vise od 3. Pa u voznji biciklom se trudim da budem u aerobnoj fazi, ponekad predjem i u anaerobnu jer je u pitanju brdski biciklizam. A sto se tice ostalog, to su trbusnjaci, sklekovi, zgibovi, teg za jednu ruku do 7 kg. Kad smo vec kod sagorevaca, koliko ima razlike izmedju ovih na bazi L-karnitina i drugih na bazi kofeina i ostalih stimulansa?
kada zavrsis sa l karnitinom,predji na neki sa kofeinom sagorevac,ne bi bilo lose i da malo radis sa vecim intezitetom trening sa opterecenjem.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.046 sekundi sa 12 upita.