TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396243 Teme od strane 25012 Članovi Poslednji član: Gruyanidas

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 17, 2024, 03:10:05 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevaci L-karnitin ili termogeni  (Pročitano 11928 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Avgust 14, 2012, 02:43:54 posle podne »

drži se ti aerobije koliko god možeš ako ti je cilj fat burning...

za bicikliste je l karnitin super, bajkeri najviše uzimaju Universalov Carnitech...  probaj sa njim, ako ti je skupo onda Carni FX Scitec-ov, ili L carnitine chrome biotech-ov.
Sačuvana
alexb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #8 poslato: Avgust 14, 2012, 02:41:29 posle podne »

Ishrana je odgovarajuca, barem oko toga znam kako i sta, jedino bih mozda trebao da povecam broj obroka na vise od 3. Pa u voznji biciklom se trudim da budem u aerobnoj fazi, ponekad predjem i u anaerobnu jer je u pitanju brdski biciklizam. A sto se tice ostalog, to su trbusnjaci, sklekovi, zgibovi, teg za jednu ruku do 7 kg. Kad smo vec kod sagorevaca, koliko ima razlike izmedju ovih na bazi L-karnitina i drugih na bazi kofeina i ostalih stimulansa?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #7 poslato: Avgust 14, 2012, 10:44:35 pre podne »

Poceo sam da koristim Liquid L-Carnitine Dymatize Nutrition, naravno uz voznju bicikle i neke vezbe gornjeg dela. Osecam da imam vise snage i duzu izdrzljivost, ali od sagorevanja masti koliko vidim slaba vajda. Ne znam kako na ostale deluje L-karnitin, ali ja osecam veliku glad, a ne gubitak apeitita :) Naravno da ne jedem vise zbog toga, ali mi uopste nije jasan taj suprotan efekat... Uzgred imam 80 kg, 180 cm, i nasledstvo sala iz dana kada sam bio tezi. Nadam se samo da se necu ugojiti :) Ako je iko imao iskustva sa L-karnitinom neka opise pa da uporedim.
Resenje problema je da verovatno treba da smanjis intezitet tog kardio treninga a povecas obim 45min do 60 min u fat burning zoni,65 % od maksimalnog tvog srcanog ritma.Druga stvar na koju treba da obratis paznju je ishrana,verovatno i tu negde gresis.A sam sagorevac ce ti tu pomoci samo ako ispunis ova dva nabrojana faktora.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #6 poslato: Avgust 13, 2012, 10:05:34 posle podne »

Pa ako ti ishrana nije odgovarajuca ne mozes ni ocekivati da izgubis salo pa makar se urnisao od kardio treninga...radis samo kardio treninge ili i treninge sa opterecenjem?
Sačuvana
alexb
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #5 poslato: Avgust 13, 2012, 08:41:18 posle podne »

Poceo sam da koristim Liquid L-Carnitine Dymatize Nutrition, naravno uz voznju bicikle i neke vezbe gornjeg dela. Osecam da imam vise snage i duzu izdrzljivost, ali od sagorevanja masti koliko vidim slaba vajda. Ne znam kako na ostale deluje L-karnitin, ali ja osecam veliku glad, a ne gubitak apeitita :) Naravno da ne jedem vise zbog toga, ali mi uopste nije jasan taj suprotan efekat... Uzgred imam 80 kg, 180 cm, i nasledstvo sala iz dana kada sam bio tezi. Nadam se samo da se necu ugojiti :) Ako je iko imao iskustva sa L-karnitinom neka opise pa da uporedim.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #4 poslato: Jun 11, 2012, 12:36:56 posle podne »

E da,one su fine,i ja ih uzmem onako kad mi je dan malo tezak za trening.
Pa OK i Carni FX bi ti slicno izaso jer ima 20 doza a 2220 din je.Malo je bolja varijanta zbog tog acetil-L karnitina,ali i ovo je OK ako ti vise odgovara zbog para da ne das od jednom.

Pa sad sam tek krenula da ga pijem,pre par dana,rano je da pricam o rezultatima.Ali ranije kad sam ga koristila fino se pokazao,skinem sa njim par kilograma.Ali znam ljude koji skidaju vise i manje.Sa sagorevacima ti je to bas individualna stvar.Kazem meni je stvarno OK,odgovara mi kao energetik,pomaze u skidanju kilograma,a za ovu cenu trenutnu je stvarno extra
Sačuvana
Be Happy!!!
markony.ns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


« Odgovor #3 poslato: Jun 11, 2012, 11:50:18 pre podne »

Kako te radi TwinLabov sto se tice przenja masti?

Inace taj Biotechov koji sam koristio je 2000mg po dozi, one ampule

Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #2 poslato: Jun 11, 2012, 11:42:02 pre podne »

Mozes da uzmes i Carni fx koji je jaca koncentracija L karnitina po dozi,cak 2000 mg od cega je 500mg acetil-L karnitin koji je jos i efikasniji.To je ako hoces jacu varijantu Karnitina.
Ako hoces neki kompletniji sagorevac,da ima i neke stimulatore,energetike,kofeinske varijante onda mozes neki od ovih navedenih,ne jace jos uvek,jer vidis da je tebi i samo sa L- karnitinom dalo dobre rezultate.
Ja sam za varijantu Unidyna ili Dyma burna,sasvim su mi OK po ovome sto si naveo.
Sada trenutno ti je na akciji Twinlabov Ripped fuel,npr konkretno ga i ja trenutno koristim i sa njim sam jako zadovoljna,posebno po pitanju energije i tih stvari
Sačuvana
Be Happy!!!
markony.ns
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2


« Odgovor #1 poslato: Jun 11, 2012, 10:09:33 pre podne »

Imam 110 kg i 185 cm. Koristio sam Biotechov L-karnitin i uspeo da za mesec i po dana smrsam oko 6 kilograma(Imao oko 116). Pio sam ga pre trcanja koje praktikujem 4-5 puta nedeljno sve to uz regulisanu ishranu.

E sad, hteo bih da promenim sagorevace da bih malo vise energije imao tokom treninga, pa se pitam da li da nastavim sa l-karnitinom, mozda Biotech L+carnitine + chrom/Carni-FX/neki drugi L-karnitin, ili da probam Ripped fuel Twinlab/Dyma Burn Extreme/nesto slicno tome?

Nisam osetljiv na kofein i slicne sastojke ovih termogenih sagorevaca.

Hvala unapred na odgovoru
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 17 upita.