TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 01:59:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Xpand  (Pročitano 9893 puta)
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #26 poslato: Jun 19, 2012, 09:47:07 posle podne »

То ми је Золтане јасно као дан(да НО погура)заиста Xpand је најбољи препарат од Супси који сам до сада пробао!Само ово око Хлеба белог,кога доста једем да средим и избацим не потребне тестенине!Трудићу се колико могу,као што рекох није ми изводљиво да мерим у грам шта уносим у себе ал бар хлеб да избацим Бели,остало све једем као што се препоручује :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #25 poslato: Jun 19, 2012, 07:16:04 posle podne »

xpand je super i bas ga trenutno koristim ali nisam ocekivao plocice od njega :) kao sto rekose - moras se dosta toga odreci ako zelis vidljive plocice

Pa da,on je tu da pogura kako bi trening bio jos bolji.A ishranom odredjujemo kako ce i sta da izgleda.
Sačuvana
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #24 poslato: Jun 19, 2012, 06:20:32 posle podne »

xpand je super i bas ga trenutno koristim ali nisam ocekivao plocice od njega :) kao sto rekose - moras se dosta toga odreci ako zelis vidljive plocice
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #23 poslato: Jun 19, 2012, 02:00:29 posle podne »

Ок Наравно да ћу те послушати!:)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #22 poslato: Jun 19, 2012, 01:39:03 posle podne »

Da u principu je tesko naci pravi crni hleb...u svakom slucaju crni, beli kakav god moras ga drasticno smanjiti....
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #21 poslato: Jun 19, 2012, 01:31:42 posle podne »

Миро хоћу ал има један проблем око црног хлеба,не знам који и где да га купујем,чуо сам да у маркетима продају обичан обојени хлеб?Остало ми је да  скокнем вечерас до одлижње пекаре и видим са њима они би требало да имају 100 посто црни хлеб,видећу то са њима,снаћи ћу се:)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #20 poslato: Jun 19, 2012, 01:24:21 posle podne »

Izbaci ti lepo taj hleb ako zelis plocice...
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #19 poslato: Jun 19, 2012, 11:43:45 pre podne »

@Neko tamo хвала Брате,морам да убацим трчање из џак који сам од скоро почео!А за хлеб сам претпостав љао        Ма нај искреније сад  да кажем,ја не могу технички да мерим у грам шта уносим од хране у себе,заиста не изводљиво,док има ликова које знам, кажу мере у грам а некако ЗНАМ да лажу јер их све познајем из Краја још од детињства и знам како дишу!Једино сам успео да послушам савете искусних људи и вас овде још од раније па сам регулисао шта све уносим у себе и то ми је у почетку било тешко сад је рутина!Тако да ми савети ваши доста помажу,од суплемената уносим по две порције протеина дневно у себе , Super Multi и Xpand,nabavio sam i Bcaa Xpress е сад је све остало на тренингу !Милим да ће ми трчање уз џак,који сам кренуо од скоро доста помоћи да урадим трбушњаке како треба!Е да и ово ДА ПОХВАЛИМ и СВИМА топло препоручим Xpand Xtreme pump,који ми на овим врућинама заиста доста помаже да одрадим одличан тренинг да се одморим да имам енергије за џак и најважније ПУМПА ЈЕ СУПЕР! :)
« Poslednja izmena: Jun 19, 2012, 12:51:28 posle podne od strane spartans » Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #18 poslato: Jun 19, 2012, 11:40:25 pre podne »

Hmmm,ishrana ti deluje jedno 80% dobra.Umesto tog hleba ubaci neki crni hleb.Znaci da imas verovatno BF oko 15,cim ti se ne vide,a i nisi debeo! To ti je onda negde izmedju.Ujutru udari trening npr 1 min maksimalno trcanje,3min smanjen tempo! I tako odradis 4-6 puta...Mozes ujutru malo hleba ( crnog ) ,ali ubaci i neke ovsene,sa mlekom i proteinom...:)
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #17 poslato: Jun 19, 2012, 11:37:41 pre podne »

Радим трбушњаке обавезно,немам ја стомак ал нисам ни у плочицама!
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #16 poslato: Jun 19, 2012, 11:32:39 pre podne »

Добро то да уз Xpand ће се само регулисати то је ЛОВАЧКА прича из теретане!Искрено ево како се храним:Доручак,фета сир или неки сличан њему јогурт не сваки дан хлеб месне комбинације,ручак месо кромпир салате разне и поврће а преостала два оброка (једем 4 до 5 пута дневно)једем највише месо,пилетина,јунетина ,ћуретина,телетина некад свињско ал ретко кад па све то правим у разним комбинацијама!Ал морам да признам да једем ДОСТА хлеба обичног по две векне дневно можда је ту проблем???!
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #15 poslato: Jun 19, 2012, 11:31:17 pre podne »

Da bi ti se videle plocice,moras imati BF < 10 ... Kako se hranis? Da li radis trbusnjake?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Jun 19, 2012, 09:48:26 pre podne »

Slazem se,ni jedan reaktor ti u tome nece pomoci.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Jun 19, 2012, 08:27:13 pre podne »

99% je problem u ishrani... Xpand ti neće pomoći da imaš vidljive trbušnjake.

Ispiši kako se hraniš, iskreno... sigurna sam da je tu problem
Sačuvana
spartans
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #12 poslato: Jun 16, 2012, 02:39:18 posle podne »

Питање за искусне:Уз НО Xpand пијем протеине и Super Multi,BCAA,тренирам као и пре два па један одмарам!Е сад пре него што ћу да користим Xpand уз креатин,протеин,витаминско минерални комплекс радио сам разне вежбе,трицепс,бицепс,рамена,леђа и груди, као и ноге ,комбиновао сам сваки тренинг друге вежбе и радио трбушњаке и пропадање ал стомак ми за ових скоро годину дана није у плочицама поред свих наведених вежби,храну сам средио!Како то и како да набијем мало боље трбушњаке односно немам стомак ал немам ни плочице па сам чуо у теретани да уз Xpand ћу то лакше регулисати е сад дајте савет???
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.073 sekundi sa 17 upita.