TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 03:43:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Xpand  (Pročitano 9889 puta)
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #11 poslato: Jun 16, 2012, 12:45:01 pre podne »

Extra...:D Ja se istripovao da mi se povukla krv,da srce ne pumpa dobro...:D Jos samo testament da sam krenuo da pisem...:D
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #10 poslato: Jun 15, 2012, 09:36:23 posle podne »

Ako ti nesto znaci nisi jedini.Ja imam extra pumpu i bez NO ali nekih sat vremena nakon treninga se toliko opustim da budem manji nego sto jesam. :D
Vjerovatno se misici umore...
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #9 poslato: Jun 15, 2012, 08:53:58 posle podne »

Ma znam,ali ajde ovako,klasicno...Vene su mi pre NO-a bile na 10,sa NO-om na 20,a posle treninga se ne vrate na ono normalno,tj na 10,nego se povuku na 0...Brojevi su ovako stavljeni,radi poredjenja...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Jun 15, 2012, 11:23:20 pre podne »

Pa posle odredjenog vremena se sve povlaci kao i misicna pumpa.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #7 poslato: Jun 14, 2012, 09:17:36 posle podne »

Samo mi odgovorite nesto : desilo mi se da mi se od NO reaktora skoro 90% povuku vene...? Kako to? Mislim,na treningu sve oke,napumpane vene,i odjednom nista,ne vide se uopste,kao da su se uvukle pod kozu nekako...?
Sačuvana
stralis86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #6 poslato: Jun 14, 2012, 09:12:55 posle podne »

Razmisljao sam da uzmem L-arginin i mozda Glutamin,proteini se podrazumevaju... Ja u teretanu idem 4 godine konstantno,ranije sam pio kreatin i neke amino kiseline,ali najbolji napredak sam postigao kad sam uzeo Xpand pre mesec i po dana :) Zato sam toliko zapeo za tim suplementima jer zelim jos vise da napredujem :D Hvala na dosadasnjim savetima ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Jun 14, 2012, 01:12:59 posle podne »

Ovako...Uzimao sam do pre neki dan Xpan xtreme pump,zavrsio sam sa njim i zadovoljan sam. Solidno me je odradio  :P Zamolio bih nekoga za savet...sta dalje?! Sta da uzmem a da ne pocnem da opadam,gubim snagu... Hvala unapred. Pozdrav

Mozes napraviti malo pauze pa uzeti opet njega ili neki drugi i nastaviti isto jake treninge.Uz to uvek whey i kvalitetna ishrana i bice sve ok.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Jun 13, 2012, 02:20:49 posle podne »

Samo da nastaviš da unosiš puno proteina u toku dana, na svaka 2-3 sata proteinski unos i naravno kvalitetne ugljene hidrate. Nećeš opasti u snazi, to ti je samo u glavi :)

uvek koristi whey, možeš i običan kreatin... i to je to
Sačuvana
stralis86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #3 poslato: Jun 13, 2012, 12:58:18 pre podne »

:) Uz Xpand sam koristio Scitec-ov Whey Protein posle svakog treninga i pred spavanje. Kad sam posceo da uzimam Xpand,na prvom teningu sam primetio drasticnu razliku. Mogao sam vece tezine da dizem a i duze mi je trajao trening. Obim svakog misica na telu mi se povecao,a za nepunih 2 meseca sam dobio 4,5 kg :) Zelim da i dalje idem uzlaznim putem pa sam kontao da nastavim sa jos necim. U teretani mi jedan govori jedno,drugi drugo a ustvari niko pojma nema..:P
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Jun 13, 2012, 12:25:52 pre podne »

Pozdrav!

Jesi li toliko dobio na snazi sa NO reaktorom da bi bio takav pad snage koji bi uočio? :) Šalu na stranu, kakve si rezultate ostvario i šta si još koristio/koristiš uz njega?

Nastavi da se hraniš kvalitetno, gledaj da imaš whey nakon treninga... Sigurno nećeš početi da gubiš na mišićnoj masi nakon prestanka korišćenja NO.
Sačuvana
stralis86
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #1 poslato: Jun 13, 2012, 12:05:07 pre podne »

Ovako...Uzimao sam do pre neki dan Xpan xtreme pump,zavrsio sam sa njim i zadovoljan sam. Solidno me je odradio  :P Zamolio bih nekoga za savet...sta dalje?! Sta da uzmem a da ne pocnem da opadam,gubim snagu... Hvala unapred. Pozdrav
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 17 upita.