TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 08:12:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Anabolici i suplementacija  (Pročitano 13323 puta)
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #8 poslato: Jun 16, 2012, 07:49:10 pre podne »

pa neznam kako vidim da ima nekoliko pod vrsta tog kreatima ja sam u pan sportu uzeo neki koji mi je rekao prodavac da uzmem,nio je u kapsulama prvih ped dana sam imao kao punjenje a posle sam uzimao po dve pre i dve posle treninga

zato je moje pitanje koj protejin koj kreati i uopste koja kombnacija od 2 do 3 suplemenata je najbolja
Sačuvana
SaLe016
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #7 poslato: Jun 16, 2012, 07:45:16 pre podne »

Aj da se ponovim kao i vecina ostalih, imas milion postova kako bi trebala da ti bude pravilna ishrana. Mada nisam ni neki strucnjak da sudim o tome, ali tako se hranim vec skoro godinu dana i mogu da ti kazem da sam smrsao cak 30kg i pritom izgledam sasvim zadovoljavajuce s obzirom da sam imao 110kg.

1. Jel treniras u teretani?
2. Gledaj da imas bar 6-7 obroka dnevno i unosis dovoljan broj proteina
3. Ne znam na osnovu cega si doso do zakljucka da si nakupio vode i da si dobio salo od proteina jer mislim da je to cista glupost koju si cuo negde u nekoj prici. Ne osvrci se na to sta pricaju, vec uzimaj taj kreatin kako treba i protein. ALI PRE SVEGA SREDI ISHRANU :P
Sačuvana
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #6 poslato: Jun 16, 2012, 07:39:35 pre podne »

s tim sto su mi obroci ne redovni jedem kad stignem znam i ja da nekad napravim gresku pa jedem i kasno uvece al takav mi je opis posla pa ponekad i radim nocu
Sačuvana
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #5 poslato: Jun 16, 2012, 07:37:01 pre podne »

ne...ovako od kreatina sam nakupio vode,a od proteina salo ne preterano ali ima ga,a ne jedem nesto preterano mnogo,znaci ne hranim se po fast food-ovima i pekarama,voce slabo jedem,osim banana,a sad nemogu da se pohvalim ni da jedem kuvano,znaci slobo corbasto ali ne trpam ni salame ni slanine
 
Sačuvana
SaLe016
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #4 poslato: Jun 16, 2012, 07:31:45 pre podne »

Javice se neko daleko iskusniji od mene, ali nesto sta mogu sigurno da ti kazem je da od kreatina i proteina ne mozes da dobijes salo pa makar pio i 10kg dnevno. Verovatno zato sto se nepravilno hranis...Ajde bar napisi sta jedes?
Sačuvana
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #3 poslato: Jun 16, 2012, 07:27:26 pre podne »

greska je samo u proporcijama,imam 85 kg   a za kreatin i za protein oko sala i vode mogu i slike da prilozim pa da se uverite

znaci izvini moja greska je oko kilaze,  sa proteinom sam dobio i na masi ali i dosta u salu
Sačuvana
SaLe016
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #2 poslato: Jun 16, 2012, 07:20:45 pre podne »

Prvo imas 58kg,a oces nesto da skines salo,koje salo wtf???
Drugo,probao si kreatin i nakupio dosta vode????????
Trece,sa proteinom si dobio salo???????????

Aj procitaj sta si napisao pa se udari u glavu malo i vrati se da napises opet :)
Sačuvana
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #1 poslato: Jun 16, 2012, 06:42:17 pre podne »

ovako imam pitanje tj dilemu,dzudista sam bio 9 godina,medjutim zbog teskog preloma sam morao da prestanem pre nekih 4 godine,od tada sam dosta izgubio na masi i generalno na izgledu,nabacimo sma malo masti oko stomaka ne preterano ali dovoljno da mi smeta,
  visok sam 180 i tezak 85 kg,imam jake noge,tj razvijene butine i listove tako da njih ne bi nesto mnogo radio i razvijene gluteuse tako da kad pokusam da se "uradim od ishrane mi sve ode u stomak i "dupe"
    posto sam vec naveo da sam dosta izgubio na masi zanima me sta da uzmem od preparata,procesljao sam forum i vidim da se u glavnom sve vrti oko Proteina i kreatina,e sad ono sto nisam skapirao koju ulogu imaju amono kiseline i glutamin

  nabavio sam i neke anabolike ali nisam poceo da uzimam jer i ne znam kako se uzimaju,U pitanju su DANABOL,STANOZOLOL i PROVIDON  receno mi je da se nista od suplemenata ne uzima dok se to koristi vec tek nakon sto se sa tim zavrsi,mada meni to nema logike,ipak misic treba da se hrani

  Nisam napomenuo da sam vec isao u teretanu ,znaci da znam kako i sta treba u osnovi ali od suplemenata nesto mnogo uzimao nisam,probao sam kreatin i nakupio sam dosta vode a neki napredak i nisam dobio,sa proteinom sam dobio malo na masi ali i salo


  moje pitanje je,zna li neko kao se koriste tablete koje sam navei i moze li mi neko dati dobru konbinaciju suplemenata citao sam dosta i o BCAA vidim da se pominje dosta li svako ima svoju pricu pa bi sad uopteno misljenje iskusnih koja tri suplemenata da uzmem


hvala
« Poslednja izmena: Jun 16, 2012, 07:30:50 pre podne od strane scapolo » Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 18 upita.