TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:12:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Anabolici i suplementacija  (Pročitano 13283 puta)
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #38 poslato: Jun 16, 2012, 02:39:30 posle podne »

dal je moguce da se se svi vrtite oko proteina i sala a niko da baci akcenat na pitanje,tj koje je,da smo treba popraviti ishranu to smo se vec 20 puta slozili,mislim najlakse je reci popravi sihtanu citaj i to je sve,nisam nov na forumu ponavljam,kao sto sam rekao pricitao sam podosta,ne ceo forum ali dovoljno,

niko jos nije napisao tipa ok glutamin sluzi za to i to i sa njim ces dobiti ili postici to i to,kao i za BCAA,ili uzomaj ga sa time i time aili jos uvek ti nije potreban


sto se tice anabolika izvinjavam se forumasima,nisam znao da je zabranjena tema
Sačuvana
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #37 poslato: Jun 16, 2012, 02:18:00 posle podne »

pa dobro nije da nisam citao forum,nisam ja bas nov ovde,jesam sa novim nikom posto nisam bio neko vreme pa sam zaboracio ili plavu lozinku ili pravi nik,tako da citao sam al nikako da skapitam te aminokiseline i glutamon,dj dal ga ubaciti sa kreatinom i proteinom kao i BCAA
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #36 poslato: Jun 16, 2012, 12:29:24 posle podne »

Pozdrav

Na ovom forumu je zabranjena prica o Hemiji,tako da na to neces dobiti odgovor u temi...

Sto se tice ishrane,ne postoji sansa da dobijes salo od Proteina,tj. postoji u teoriji ali mislim da se u praksi to jos nikom nije desilo jer je to ogromna kolicina proteina koju moras uneti...Kreatin ti je navukao vodu jer si u ishrani imao previse prostih hidrata,nece ti ni Kreatin navuci vodu ako se hranis kako treba...

Citaj forum dan-dva,najvise deo o ishrani,sastavi neki svoj jelovnik u skladu sa tim sto si procitao pa ga napisi ovde a onda ce se on korigovati ako ima potrebe...

Sto se tice suplemenata,Protein je osnovna gradivna materija misica i sastoji se iz Aminokiselina...tako da jasno ti je cemu sluzi Whey,a onda i BCAA,Glutamin...

Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #35 poslato: Jun 16, 2012, 08:56:51 pre podne »

Treba ti 3 g/kg proteina iz hrane pusti sad whey.Znaci meso i samo meso,jaja,riba,posni sirevi...Mnogo hidrata iz ovsenih,pirinca,kuvanog krompira..
Pretpostvljam da ne znas ni sta je pct.....Moj savjet nauci da se hranis,pa se onda igraj sa vatrom,toliko od mene.
Sačuvana
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #34 poslato: Jun 16, 2012, 08:56:25 pre podne »

i sta je sa glutaminom i amonokiselinama,BCCA takodje dali ih ubaciti i sta dobijam njima
Sačuvana
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #33 poslato: Jun 16, 2012, 08:53:42 pre podne »

ma niste vi mene uvredili daleko od toga ,razumem ja da ocete da pomognete zato sam se i obratio,al neke stvari nam promicu,znaci nisam spotrista pocetnik, ali sto tako nemem iskustav sa suplementima,oako vezbi sam upoznat sta i kako se radi i koliko

isto tako kako je meni receno da koristim te preparate tako sam i koristio,sto vidim da i nije bas tacno
a nisam dobio ni savet od prodavca bas najboli koje da uzmem kako se ispostavilo
Sačuvana
SaLe016
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #32 poslato: Jun 16, 2012, 08:50:26 pre podne »

E pa u tome je i kljuc uspeha, nema potrebe da se vredjas, jer ovde smo da pomognemo jedni drugima. Pokusavamo da ti ukazemo na to da si isuvise neiskusan sto se tice teretane da bi odmah krenuo da uzimas anabolic....
Sačuvana
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #31 poslato: Jun 16, 2012, 08:48:50 pre podne »

a joj al me vi tretirate kao da sam danas poceo sa sportom,9 godina sam trenirao imam kondicije,nije da nemam snage imam ponesto i misica ali nisam iskusan sa ovom vrstom sporta i ishrane i ako sam isao u teretanu do duse ne aktivno vec zaredjam 4-5 meseci pa puziram godinu recimo,i tako od prilike zadnjih 3 godine

 a ako me pitas koliko sam pio proteina to sam vec rekao pre i posle treninga po jednu pericu i danima kojima nisam trenirao ujutru i ucece e sad ako me pitas kroz hranu koliko unosim,nemam pojma
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #30 poslato: Jun 16, 2012, 08:45:43 pre podne »

Ok.

Samo mi reci,koliko proteina i koliko kompleksnih hidrata unosis dnevno,pa da nastavimo pricu?
Jer to je kljuc svega,ne postoji carobni napitak u ovom sportu.
Sačuvana
SaLe016
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #29 poslato: Jun 16, 2012, 08:43:16 pre podne »

Treniraj ti 2god pa onda pogledaj sta si ovde pisao i tad ces dobiti odg kako se uzimaju i sta su posledice. Rano je jos da uzimas anabolic
Sačuvana
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #28 poslato: Jun 16, 2012, 08:41:30 pre podne »

ma kapiram ja sve samo niko da obrati paznju da nisam poceo da pijem te anabolike jos vec ako se odlucim da ih pijem,da znam kako sa cim i koliko,za ishranu sam svestan da mi nije idealna i da treba poraditi na njoj,
 A isto tako znam kakv sam bio pre nego sto sam poceo da pijem to :(
Sačuvana
SaLe016
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #27 poslato: Jun 16, 2012, 08:39:00 pre podne »

Pa evo reko sam ti sta da kupis, protein + kreatin, ALI PRE SVEGA TOGA ISHRANA! Ponavljam se ovde kao papagaj a ti i dalje u glavi imas anabolic...koji se i ne koristi bas tako kako ti mislis...
Sačuvana
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #26 poslato: Jun 16, 2012, 08:36:30 pre podne »

tog proteina i kreatina davno nema treba kupiti sad opet pa zato pitam sta da kupim
Sačuvana
SaLe016
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #25 poslato: Jun 16, 2012, 08:34:48 pre podne »

Veruj mi svi bi mi voleli da po ceo dan jedemo pizzu, cepamo cokolade itd :) Znam da je lepo i ukusno ali stetno :)

Razumeo sam ja tebe odlicno, ali opet kazem ti, ne pokusavam da te ubedim ali ti kazem da batalis ti te price o suplementima nego samo krenes za pocetak sa whey-om, a posle predji na nesto jace....
« Poslednja izmena: Jun 16, 2012, 08:36:22 pre podne od strane SaLe016 » Sačuvana
scapolo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #24 poslato: Jun 16, 2012, 08:34:19 pre podne »

pa dobro nije da sam pro ali nije ni da neznam nista bas,tj da sam mesec dana u teretani :)  a za anabolike sam upucen u risike ali nisam upucen kako se i kad i koliko piju,a nisam ni poceo da ih pijem razmisljam se

sustina pitanja je

1.kombinacija tri suplemenata
2.kako i koliko se piju tablete tj anabolici koje sam pomenuo i da li se piju sa suplementima ili se sa suplementima pocinje tek nakon anabolika
3.da li uzimati BCAA ili nesto drugo i koliko  je dobar
4. da li glutamin ?

ne jedm ja bas zitarice i tolko bas prosto kao on jedem normalno ali ne testa i ne corbasto  ako ste me razumeli?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 19 upita.