TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396116 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 10, 2024, 05:11:13 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Akademija debelih!  (Pročitano 18362 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #34 poslato: Jun 26, 2012, 05:46:54 posle podne »

Sa ovom emisijom ce samo jos vise debelih,gojaznih... da padne u depresiju i jos vise umisli kako im je sudjeno da budu debeli.Nikome ovo nece doneti dobro sem smradovima sa Pinka sto ce uzeti lovu za reklamiranje...
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #33 poslato: Jun 26, 2012, 04:18:50 posle podne »

Bice dobro,ako stvarno zele da pomognu tim ljudima, a ne samo da stvaraju rejting na njihovoj muci,praveci od ovoga jednu zajebanciju i veliki brat debelih.Mislim cemu bi sad bilo tu potrebno neko ispadanje i slicno,treba svi da odrade taj ciklus,pa da se vidi koliko je ko napredovao.mada sto rece neko ovde se tek ocekuje zajebancija i mucenje, jer ovo nisu "obicno" debeli ljudi,ovo su bre abnormalno da ne kazem bolesno debeli ljudi, koji su navikli na 5-6000 losih kalorija dnevno,bez radnih navika,aktivnosti, i sad ih staviti na dijetu sa bez UH, ne znam, valjda ti treneri znaju sta rade :) U principu za mene su ti rialiti smece,ali ovde je opet neki sportski aspekt motiv  svega,pa mi je interesantno,samo ne bi voleo da se sve ovo pretvori u lakrdiju i bude u cilju dizanja rejtinga Pinka.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #32 poslato: Jun 26, 2012, 03:57:54 posle podne »

Ahahahahaha da da, ne volim ni ja rijelitije, ne bacam vreme na to ali me zanima da se slucajno nije desilo da su napravili neku ok i realnu emisiju.

A najvise se slazhem sa BBBom, posle snimanja svi u pecenjaru, ali sve zajedno sa toncem i kamermanom hahahahahahahaha e jesi kralj jbte.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #31 poslato: Jun 26, 2012, 02:42:17 posle podne »

Juce su bili u Intereksu,cini mi se,napunili korpe,a na kasi su ih cekali nutricionisti!

Debeljani su pokupovali slatkise,hlebove,sokove.Neki od njih su kupili kolenice,svinjetinu.

Znaci,sacuvaj Boze! Od namirnica koje su kostale oko 10 000e,ostalo je mozda u korpama sve ukupno 1000-1500e. Nutricionisti su im bukvalno sve pobacali! Slatkise i sokove su odmah izbacili,ananas,cveklu i jos neke takve stvarcice su izbacili zato sto su to najjaci UH,zato sto ne valja kao za njih trenutno! Krompire su izbacili zato sto su to bukvalno seceri...Izbacene su im i tunjevine,zbog masnoce.

Bukvalno su im sve izbacili i ostavili ih na dijetu. :D Zanimljivo da niko od njih nije kupio neko kvalitetno meso,jaja,Neki od njih su uzeli povrce ( koje su im nutricionisti ostavili ) i voce koje su im izbacili.

Bukvalno su im sve ukinuli,a po meni to ne sme da se radi! Umesto da ih drze na nekim rotacijama UH za pocetak,oni odma' na strogu dijetu,a UH ce da im ubace za 10-15 dana. Ko prezivi  . . . . .

Hah..Pa da ko ciga kad je navikavao magarca da ne jede, taman ga navikao i magarac crko  :P
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #30 poslato: Jun 26, 2012, 02:06:32 posle podne »

Ma to je TV, ko zna mozda po zavraetku snimanja odu u naku pecenjaru na Ibarskoj, svi kolektivno sa toncem i kamermanom...
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #29 poslato: Jun 26, 2012, 02:02:30 posle podne »

Juce su bili u Intereksu,cini mi se,napunili korpe,a na kasi su ih cekali nutricionisti!

Debeljani su pokupovali slatkise,hlebove,sokove.Neki od njih su kupili kolenice,svinjetinu.

Znaci,sacuvaj Boze! Od namirnica koje su kostale oko 10 000e,ostalo je mozda u korpama sve ukupno 1000-1500e. Nutricionisti su im bukvalno sve pobacali! Slatkise i sokove su odmah izbacili,ananas,cveklu i jos neke takve stvarcice su izbacili zato sto su to najjaci UH,zato sto ne valja kao za njih trenutno! Krompire su izbacili zato sto su to bukvalno seceri...Izbacene su im i tunjevine,zbog masnoce.

Bukvalno su im sve izbacili i ostavili ih na dijetu. :D Zanimljivo da niko od njih nije kupio neko kvalitetno meso,jaja,Neki od njih su uzeli povrce ( koje su im nutricionisti ostavili ) i voce koje su im izbacili.

Bukvalno su im sve ukinuli,a po meni to ne sme da se radi! Umesto da ih drze na nekim rotacijama UH za pocetak,oni odma' na strogu dijetu,a UH ce da im ubace za 10-15 dana. Ko prezivi  . . . . .
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #28 poslato: Jun 26, 2012, 01:59:45 posle podne »

tuga na šta sve ljudi pristaju za pare... ne podržavam rijalitije generalno, neko reče samo će se stvoriti još jača zabluda da je potrebno trčati ili voziti bajs da bi smršao. Ne znaju više šta da rade (na zapadu) pa trpaju sve u rijaliti, a naši masno plaćaju licence za prikazivanja -- a posle sve to masno naplate od napaćenog overweight naroda u Srbiji što glasa za pobednike xD Ma, good luck debelima, ne verujem da ću stići da uvatim koju epizodu ovoga  8)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #27 poslato: Jun 26, 2012, 01:59:25 posle podne »

Ne pratim nikako, nemam vremena od treninga, muzike i faksa.

Kakva im je dijeta? Moze neko malo bolje da to opishe?
Hahahah carina, udje pita sta se desava i ode :D Kolko sam ja video tek kupuju namirnice za dijetu, izbacili im sve sto sadrzi š a ne šećer cak ni krompir nisu mogli da kupe :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #26 poslato: Jun 26, 2012, 12:17:47 posle podne »

Ne pratim nikako, nemam vremena od treninga, muzike i faksa.

Kakva im je dijeta? Moze neko malo bolje da to opishe?
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #25 poslato: Jun 26, 2012, 11:23:03 pre podne »

Hahaha...pa sta mislis? Ali u glavnom mrsavi skroz,ali mislim smesno je i komentarisati ih
Sačuvana
Be Happy!!!
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #24 poslato: Jun 26, 2012, 11:05:01 pre podne »

mene zanima kakvi li su komsinicini partneri
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #23 poslato: Jun 26, 2012, 09:58:49 pre podne »

Ma ima bar pola od njih da se pokaje što su se prijavili ;D
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #22 poslato: Jun 26, 2012, 09:46:58 pre podne »

Bice zanimljivo skroz.A da je sve u glavi i to stoji...
Imam u komsiluku curu koja je oko 140kg,svi smo je vec navikli da je takva i vise nam i nije neobicno.Ali hocu da vam kazem da ona ima misljenje da je ona cak tako i privlacna nekima,cak je i kafanska pevacica non-stop dekoltirana i sve sto ide uz to.Da problem bude jos veci vrlo retko je bez partnera  :D :D :D Sto joj naravno daje jos vecu potvrdu da je to tako a ne iz ko zna kojih razloga... Rekla bih da cak i uziva u svom izgledu,ne planira da mrsavi kaze:"samo odrzavam da se vise ne gojim..." hehehe...

To su takve licnosti,pa videcemo vec i iz ovog projekta puno sto sta...
Sačuvana
Be Happy!!!
SaLe016
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100


« Odgovor #21 poslato: Jun 26, 2012, 08:31:50 pre podne »

Slazem se :) Ima da bude neki fight :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12808


Never give up!

« Odgovor #20 poslato: Jun 26, 2012, 12:01:54 pre podne »

Uveren sam da ce vecina biti toliko nervozna od  dijeta i svega da ce da ujedaju.Obratite samo paznju za koji dan pocinje cirkus!
Sačuvana
Stranice: 1 ... 5 6 [7] 8 9 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 14 upita.