TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397188 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 07:15:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko skidanja sala  (Pročitano 11251 puta)
Stefan95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #12 poslato: Jul 12, 2012, 11:00:25 pre podne »

Jer moze neko da mi napise sta bi trebao da vezbam u teretani i koliko kalorija da skidam?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #11 poslato: Jul 12, 2012, 09:15:22 pre podne »

Za dorucak obicno pojedem npr. tunjevinu ili jaja, ponekad pecenicu. Za rucak belo meso sa salatom a ne veceram cesto obicno pojedem dinju,lubenicu,kajsiju ili breskvu. Ja sam mislio prvo da skinem 7,8 kg pa da nabijam misice ili da pocnem odmah sa misicima?

To ti je verovatno najgora odluka koju možeš da doneseš jer ja lično ne verujem da iko ko skine 7 - 8kg za 2 meseca (što je sasvim moguće) može odmah da preĂ°e na dobijenje mišićne mase, a da pri tome ne povrati svo salo koje je izgubio. Ovo je moguće, ali bi trebao da radiš sa dobrim trenerom i baš jako da vodiš računa o ishrani, a to je loše za mozak. Vremenom se tako možeš odreći stvari kojih se uopšte ne moraš odreći.

Markova opcija je daleko bolja, a to je da se hraniš pravilno sa dosta proteina i kvalitetnih UH i ako dovoljno jako treniraš dobijaćeš mišić, a salo će se iskontrolisati.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stefan95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #10 poslato: Jul 11, 2012, 04:41:46 posle podne »

Pa to sam jeo pre ali sam izbacio
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #9 poslato: Jul 11, 2012, 01:25:01 posle podne »

Zaboravio si da kazes Stefane da za dorucak jedes kobasicu sve lepo reci da bi ti ljudi rekli sta da izbacis iz ishrane a sta da ubacis...



btw On mi je drugar ide samnom u teretanu :) Poz
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #8 poslato: Jul 11, 2012, 12:08:04 posle podne »

Za dorucak obicno pojedem npr. tunjevinu ili jaja, ponekad pecenicu. Za rucak belo meso sa salatom a ne veceram cesto obicno pojedem dinju,lubenicu,kajsiju ili breskvu. Ja sam mislio prvo da skinem 7,8 kg pa da nabijam misice ili da pocnem odmah sa misicima?
To se zove rad na kvalitenoj misicnoj masi ,gde ces uz vise proteinskih obroka sa slozenim hidratima  koje jedes uglavnom u prvoj polovini dana i uz njihovo variranje tokom nedelje.voce jedi kao medjuobrok takodje ranije,ne uvece.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #7 poslato: Jul 11, 2012, 11:46:12 pre podne »

Ne mozes tako..moras imati vise obroka..moras imati veceru i to proteinsku a ne voce..voce jedi u prepodnevnim casovima...
Sačuvana
Stefan95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #6 poslato: Jul 11, 2012, 10:53:39 pre podne »

Za dorucak obicno pojedem npr. tunjevinu ili jaja, ponekad pecenicu. Za rucak belo meso sa salatom a ne veceram cesto obicno pojedem dinju,lubenicu,kajsiju ili breskvu. Ja sam mislio prvo da skinem 7,8 kg pa da nabijam misice ili da pocnem odmah sa misicima?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Jul 10, 2012, 08:57:26 pre podne »

a ako samo ožgoljaviš ličićeš na Meksičku pograničnu prostitutku, a kontam da ti to nije cilj...
 
 ;D ;D ;D

gde ti je meksicka `rava pala na pamet xaxaxaa

Ironman - ova umotvorina ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #4 poslato: Jul 09, 2012, 11:17:59 posle podne »

Stefane mozes da nam napises sta sve jedes od kako si krenuo u teretanu? Da vidimo je l negde gresis? Pa mozda ti to usporava proces skidanja sala :)
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #3 poslato: Jul 09, 2012, 09:21:47 posle podne »

a ako samo ožgoljaviš ličićeš na Meksičku pograničnu prostitutku, a kontam da ti to nije cilj...
 
 ;D ;D ;D

gde ti je meksicka `rava pala na pamet xaxaxaa
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Jul 09, 2012, 09:12:45 posle podne »

7 - 8 kg za 5 nedelja nije problem i mislim da si dobro krenuo. Defitivino treba da izbaciš grickalice i sav junk food i zameniš ga sa mesom, jajima, sirom, salatom, voćem i povrćem. Tako ćeš već regulisati 7 - 8kg i za manje vremena.

Što se kardio treninga tiče, dovoljno je, možda i previše kalorija, ja bi krenuo sa 500 svaki dan, pa svake nedelje povećavao za 100, ali to su sitnice...mnogo bitnije je što bih ti ja preporučio da manje radiš kardio i da kreneš da vežbaš i sa tegovima, jer samo sa kardiom ćeš skinuti kilažu, ali ne verujem da ćeš razviti snage i mišića, a ako samo ožgoljaviš ličićeš na Meksičku pograničnu prostitutku, a kontam da ti to nije cilj...;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stefan95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #1 poslato: Jul 09, 2012, 04:43:49 posle podne »

Imam 105kg 16godina i visinu 180cm. Idem u teretanu i skidam svaki dan po 1000 kalorija 500 na trcanju i 500 na skijama. Prestao sam da jedem grickalice i da pijem sokove.Da li je dovoljno da skidam po 1000 kalorija svaki dan i ako neko zna da mi kaze kako da se hranim da skinem salo sa stomaka ? Voleo bih da skinem 7,8 kg za 5 nedelja...
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.