TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397188 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 07:12:38 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko skidanja sala  (Pročitano 11239 puta)
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #42 poslato: Jul 25, 2012, 06:48:35 posle podne »

Otvori novu temu lixon nemoj u ovoj temi da pises posto je od Stefana
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #41 poslato: Jul 25, 2012, 04:24:42 posle podne »

ne postoje vezbe za masu i vezbe za definiiju...opseg ponavljanja zavisi od tvojih ciljeva....e sad zavisi sta zelis od sebe...
Zelim da skinem salo sa sebe i da definisem misice.Eto,to mi je cilj.Ne zelim da izgledam kao Konan,ali...Kazem da sam prilicno uspeo,ali zelim jos.Imam osecaj da misici koje sam izgradio za ovo vreme ne mogu da dodju do izrazaja zbog sala!
da sam na tvom mestu smanjio bih obim a povecao volumen treninga..i promenio nacin na koji treniras...zato ruke  2-3 puta a noge ili leddja samo jednom.....ubacio low carb ili jos bolje rotaciju uh ali glavna stavka t je da moras da promenis ishranu imas ovde brdo linkova sa  dijetam i ishtranom...whey ti je protein iz surutke....veoma je kvalitetan i u prahu je pije se posle terninga a u zavisnosti od finansija mozes da ga pijes i ceo dan ako imas love...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
lixon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #40 poslato: Jul 25, 2012, 04:16:31 posle podne »

Nema potrebe da biceps i triceps radis dva puta nedeljno...ishrana ti mora biti savrsena i samo tako ces doci do rezultata..Ako zelis nesto od suplemenata kreni prvo do whey-a...
Sat je to whey i cemu sluzi?
Sačuvana
lixon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #39 poslato: Jul 25, 2012, 04:13:25 posle podne »

ne postoje vezbe za masu i vezbe za definiiju...opseg ponavljanja zavisi od tvojih ciljeva....e sad zavisi sta zelis od sebe...
Zelim da skinem salo sa sebe i da definisem misice.Eto,to mi je cilj.Ne zelim da izgledam kao Konan,ali...Kazem da sam prilicno uspeo,ali zelim jos.Imam osecaj da misici koje sam izgradio za ovo vreme ne mogu da dodju do izrazaja zbog sala!
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #38 poslato: Jul 25, 2012, 04:02:21 posle podne »

ne postoje vezbe za masu i vezbe za definiiju...opseg ponavljanja zavisi od tvojih ciljeva....e sad zavisi sta zelis od sebe...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #37 poslato: Jul 25, 2012, 03:59:06 posle podne »

Nema potrebe da biceps i triceps radis dva puta nedeljno...ishrana ti mora biti savrsena i samo tako ces doci do rezultata..Ako zelis nesto od suplemenata kreni prvo do whey-a...
Sačuvana
lixon
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #36 poslato: Jul 25, 2012, 03:55:12 posle podne »

Cao svima!
Danas sam se registrovao na forum i procitao more postova o svemu sto me zanim,ali na kraju sam jos vise zbunjen,nego sto sam ranije bio!
Da kazem nesto o sebi i svojim ciljevima.
Oko novaka sam imao 104 kg.Visok sam 180 cm i imam 30 godina.U prvoj polovini januara sam poceo da idem u teretanu pet puta nedeljno i tako sam nastavio do danas.Sada imam oko 93 kg.U medjuvremenu nisam koristio nista i nisam preterano korigovao ishranu,osim sto sam smanjio grickalice i izbacio kasne obroke.Rezultati su naravno postignuti,ali cini mi se,presporo.Mislim na svoju tezinu.Sto se tice tezina u vezbama,tu sam postigao odlicne rezultate,a i dalje napredujem odlicno.Ramena,ledja,ruke,..su se razvili (ne preterano,ali zadovoljavajuce).
Da predjem na pitanja koja me muce.
1.Da li da radim vezbe za definiciju (10-15 ponavljanja),ili vezbe za snagu i masu (6-8 ponavljanja)?Do sada sam radio vezbe za definiciju,a u poslednjih mesec i pol,vezbe za masu.
2.Da li da ubacim i nesto od pomocnih sredstava?Dobio sam preporuku da koristim Animal Cuts.
3.Zaposlen sam i imam malo drugacije radno vreme. Radim 12/24 12/48.Ipak ,imam vremena za pet odlazaka u teretanu nedeljno,koji izgledaju ovako:
-grudi/biceps
-ledja/triceps
-noge
-grudi/biceps
-ramena/triceps
Gledam da uskladim da mi svaki misic koji radi ima i adekvatan odmor.Interesuje me da li je ovakva kombinacija dobra?

Od pre par dana,poceo sam i da trcim posle teretane.

Nadam se da sam postavio pitanje na pravom topicu i da ce mi neko odgovoriti! ;)
Sačuvana
Stefan95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #35 poslato: Jul 25, 2012, 02:21:40 posle podne »

Ok, hvala.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #34 poslato: Jul 24, 2012, 06:30:41 posle podne »

Alene jer mozes da mi napises kako se zovu te vezbe sa tegovima za skidanje sala, pa cu ja pitati u teretani kako se rade.

ukratko, mišićna masa je mašinerija za sagorevanje masti...  mišići su aktivno metaboličko tkivo i što više mišićne mase imaš više ćeš kalorija trošiti u toku dana, čak i da nište ne radiš... podižeš bazalni metabolizam. Drugo, izgledaćeš mnogo lepše i zategnutije. 
Dakle u teretani radiš da bi došlo do hipertrofije mišića a time ujedno i smanjuješ procenat masti... što dodatno pospešuješ pravilnom ishranom i kardio treningom u odgovarajućoj zoni srčane frekvence
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #33 poslato: Jul 24, 2012, 05:55:42 posle podne »

Alene jer mozes da mi napises kako se zovu te vezbe sa tegovima za skidanje sala, pa cu ja pitati u teretani kako se rade.

Pa sve vežbe u teretani su za skidanje sala LOL

hahhahaha
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #32 poslato: Jul 24, 2012, 05:52:14 posle podne »

Alene jer mozes da mi napises kako se zovu te vezbe sa tegovima za skidanje sala, pa cu ja pitati u teretani kako se rade.

Pa sve vežbe u teretani su za skidanje sala LOL
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stefan95
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #31 poslato: Jul 24, 2012, 05:18:29 posle podne »

Alene jer mozes da mi napises kako se zovu te vezbe sa tegovima za skidanje sala, pa cu ja pitati u teretani kako se rade.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #30 poslato: Jul 23, 2012, 12:04:25 posle podne »

Da li je bolje za mrsavljenje da se brzo hoda ili trcanje.

zavisi kakav je puls... ako trčanje znači za nekoga 80,90 % od maksimalnog srčanog pulsa nećeš biti u zoni sagorevanja masti...

poslušaj Marka
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #29 poslato: Jul 23, 2012, 09:48:14 pre podne »

Da li je bolje za mrsavljenje da se brzo hoda ili trcanje.

Za mršavljenje je isharana bitna.

Za skidanje sala bitniji je trening sa tegovima.

Za maksimalno brzo skidanje sala je bitno da se izbalansira ishrana, tegovi i kardio trening.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #28 poslato: Jul 22, 2012, 06:38:05 posle podne »

Fut burning zona...65 % od maksimalnog srcanog ritma.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 18 upita.