TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395295 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 03:31:19 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko kilaze  (Pročitano 14107 puta)
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #66 poslato: Avgust 29, 2012, 10:39:58 pre podne »

Čekajući Godoa...  ;D ako je to preduslov da počneš da vežbaš, samo napred - pitaj dokle možeš...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #65 poslato: Avgust 29, 2012, 10:34:09 pre podne »

Naravno. Čim dobijem odgovor ... :)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #64 poslato: Avgust 29, 2012, 10:32:57 pre podne »

prijatelju gubis vreme postavljajuci istu temu na 10 mesta....dobio si odgovor....pocni da kacis tegove na olimpijku i udri.... ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #63 poslato: Avgust 29, 2012, 10:23:28 pre podne »

čoveče ti si baš naporan sa tim pitanjem. Dobio si odgovor na 5 strana, sad i mene pitaš?! U čemu je problem, jesi nesiguran, jel te neko natovario da to ne može da se dogodi pa sad skupljaš 5 ''da, moguće je'' odgovora da možeš da nastaviš sa životom? ili možda imaš već svoju teoriju koju čekaš da ti neko potvrdi pa da prestaneš sa jednim te istim pitanjem? To stvara dosta lošu atmosferu -.-


Da, neko mi je rekao da je nemoguće a neko da je moguće, pa pitam iskusnije vežbače i bolje poznavaoce od mene šta je istina. I ne vidim problem u tome.

Žao mi je ako ga ti vidiš.

Izvini za atmosferu.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #62 poslato: Avgust 29, 2012, 10:19:39 pre podne »

čoveče ti si baš naporan sa tim pitanjem. Dobio si odgovor na 5 strana, sad i mene pitaš?! U čemu je problem, jesi nesiguran, jel te neko natovario da to ne može da se dogodi pa sad skupljaš 5 ''da, moguće je'' odgovora da možeš da nastaviš sa životom? ili možda imaš već svoju teoriju koju čekaš da ti neko potvrdi pa da prestaneš sa jednim te istim pitanjem? To stvara dosta lošu atmosferu -.-
Sačuvana
Arbeit macht frei.
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #61 poslato: Avgust 29, 2012, 09:43:40 pre podne »


U principu - da.

Ali, ko god je tek počeo da trenira teško da će mu značiti te podele na koncentrat ili blend. Baš izbalansirana ishrana na duge staze sa praćenjem u gram svih mikro/makro nutrijenata MOŽE značiti nešto tj. tek tada ta podela ima nekog značaja.

Ovako, realno ne treba se opterećivati tipom proteina koji se uzima, jer za početnika postoji puno koraka koji se moraju proći pre odgovora na pitanje da li su svi proteinski prahovi isti ili ne.

Pošto i ja spadam u kategoriju početnika, za nima me da li je moguće u jednom ISTOM trenažnom procesu dobijati mišićnu masu (treningom sa opterećenjem, proteinskom ishranom i suplementacijom) a ISTOVREMENO gubiti masti (smanjenim unosom hidrate i eventualno kardio treningom ?!

Hvala unapred.
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #60 poslato: Avgust 29, 2012, 09:37:48 pre podne »


U principu - da.

Ali, ko god je tek počeo da trenira teško da će mu značiti te podele na koncentrat ili blend. Baš izbalansirana ishrana na duge staze sa praćenjem u gram svih mikro/makro nutrijenata MOŽE značiti nešto tj. tek tada ta podela ima nekog značaja.

Ovako, realno ne treba se opterećivati tipom proteina koji se uzima, jer za početnika postoji puno koraka koji se moraju proći pre odgovora na pitanje da li su svi proteinski prahovi isti ili ne.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #59 poslato: Avgust 29, 2012, 09:25:07 pre podne »

Nisu svi proteini isti, ni po sastavu ni po vremenu metabolisanja. Elem,

- posle treninga što čistiji Whay
- umesto obroka neki blend
- pre spavanja kazein

Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #58 poslato: Avgust 29, 2012, 09:14:23 pre podne »

Nego Miro,sta mislis za kombinaciju 100 % Whey-a i creatin Monohidrata ... i jer mi za 100 % Whey ova kanta od 2.35 ima za mesec dana ?
Posto nisam nikad pio ni jedno ni drugo pa nzm koliko se cega unosi u organizam , takodje kolika merica creatin-a ide ??
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #57 poslato: Avgust 29, 2012, 09:04:59 pre podne »

Ok , hvala puno Miro :)
Uzecu vrvt 100 % Whey Protein,a za Creatin cu da vidim jos ;)
Nacice se nesto ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #56 poslato: Avgust 29, 2012, 08:01:05 pre podne »

Pa zavisi koje uzimas ali bi te izaslo oko 8,9 hiljada...Protein bi ti trajao oko mesec i po ali opet zavisi kako ga koristis..Pio bi kreatin pre i posle treninga i protein posle, eventualno ujutru kad ustanes...
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #55 poslato: Avgust 29, 2012, 01:21:07 pre podne »

to sam i razmisljao,da ne uzimam gejner kao sto mi je ova instruktorka rekla,vec da uzmem ta 2 :)
A kako bi se to pilo otprilike i koliko bi ona kanta trajala i koliko je to love otprilike ?
Posto ima vise Creatin-a pa nzm koji tacno ?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #54 poslato: Avgust 29, 2012, 01:08:50 pre podne »

Uzmi whey i kreatin.....
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #53 poslato: Avgust 29, 2012, 12:31:35 pre podne »

Aj da se dodam i ja :)
Takodje problem oko mase,187 cm,71kg ,treniram redovno peti mesec mi je ovo ... za ovih 5 meseci iza mene sam dobio 9 kg i 4-5 cm :) Treniram 4-5 puta nedeljno,nisam pio nista sem dekstoze u toku treninga , ali bih sada hteo nesto,instrukror mi preporucio Gejnere neke,Creatine ali se ne razumem bas najbolje pa nzm ni sam ... sta vi predlazete ? Imam 18 god. Vodim racuna o ishrani :)
Sačuvana
dekishaaa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #52 poslato: Avgust 28, 2012, 10:42:33 posle podne »

Stavljam 2 ona plasticna doza u 400ml vode tako pise na njemu.kolko mu to dodje grama?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 7 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 18 upita.