TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394578 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 06:46:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mleko  (Pročitano 12328 puta)
markoss3
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #20 poslato: Jul 22, 2012, 11:20:22 pre podne »

Kako spremate te ovsene pahuljice s vodom i ja sam ih uglavnom s mlekom pio?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #19 poslato: Jul 22, 2012, 10:50:58 pre podne »

Od tolike kolicine mleka i jogurta mozete samo cisto salo da dobijete(cudo bi bilo da vec niste).Da li je moguce ljudi da ne citate sastav onoga sto jedete/pijete??
I pored toliko sportskih foruma na internetu gde mozete naci sve sto vas zanima citate krstaricu,burek forum,ana i slicne ?!
Zasto bi od jogurta dobio salo? Pre cu od mleka, koje inace ne pijem

Što se tebe tiče, možeš i ti dobiti sala i od jogurta ukoliko ga piješ previše, kao i od svake druge hrane koju budeš konzumirao previše.

Stvarno me iznenaĂ°uje da ste svi na OVOM forumu, a opet ste u stanju da lupate toliko gluposti...nevervatno.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #18 poslato: Jul 22, 2012, 10:49:38 pre podne »

Od tolike kolicine mleka i jogurta mozete samo cisto salo da dobijete(cudo bi bilo da vec niste).Da li je moguce ljudi da ne citate sastav onoga sto jedete/pijete??
I pored toliko sportskih foruma na internetu gde mozete naci sve sto vas zanima citate krstaricu,burek forum,ana i slicne ?!

Šta pričaš ti, kakve gluposti tebi padaju na pamet. Od kada se od bilo koje vrste hrane dobija salo, treba pod obavezno da pročitaš po koju knjigu jer ovako deluje kao da se panglu...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #17 poslato: Jul 22, 2012, 09:47:37 pre podne »

Od tolike kolicine mleka i jogurta mozete samo cisto salo da dobijete(cudo bi bilo da vec niste).Da li je moguce ljudi da ne citate sastav onoga sto jedete/pijete??
I pored toliko sportskih foruma na internetu gde mozete naci sve sto vas zanima citate krstaricu,burek forum,ana i slicne ?!
Sačuvana
xman
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #16 poslato: Jul 22, 2012, 03:12:16 pre podne »

Probacu. Inace sam gojazan dosta oko stomaka, ali videcemo kako cu reagovati na mleko, jer do sada nikad nisam pio preko case dnevno, znaci tu negde oko 3dcl  :)

A da probaš da piješ jogurt?
Odlična stvar! Ima čak i malo više proteina nego mleko, a kažu ovde u ovom tekstu da pomaže u skidanju sala sa stomaka uz očuvanje mišićne mase
...i naravno ima gomilu drugih pozitivnih efekata na organizam.
http://zdravlje.krstarica.com/l/dijete/jogurt-smanjuje-telesnu-tezinu/

haha mada mene i dalje brine količina kalcijuma u svemu tome. A imajući u vidu da se uglavnom u toku dana jede još mnogo druge hrane koja u sebi ima kalcijuma... Kao na primer riba... haha izgleda da mi stvarno ne gine kamen u bubregu!  ;D
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #15 poslato: Jul 21, 2012, 01:58:26 posle podne »

Slatkise ne pipam vec duze vremena kao ni sokove, jedino sto uzmem po ovom vrucem vremenu neki sladoled
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #14 poslato: Jul 21, 2012, 09:51:20 pre podne »

Nemoj da citas koliko i sta pojedu profi BB,jer oni sve to rade u malo drugacijim uslovima koji im dozvoljavaju mnogo toga sto natural vezbac ne moze !Od velike kolicine mleka ti ne moze nista biti,osim sto ukoliko ne vodis racuna o unosu UH mozes da pocnes da se gojis.Cak i na nekom dijetama 2 do 4 dl dnevno nece stetiti i ne opterecuj se sa procentom masti u njemu.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #13 poslato: Jul 21, 2012, 09:16:34 pre podne »

Ja pijem 1L mleka dnevno sve uz ovsene pahuljice pojedem u tetrapaku 0,5 mlecne masti i bubuljice mi izlaze ne znam sta da radim

da smanjiš mleko, definitivno... isti problem je bio i kod mene.

Pitanje broj 2, unosiš li dosta masne hrane? začinjeno?

Pa ne, ni 1L mleka mi ne pomaze da se ugojim vec mi samo izbijaju bubuljice po licu, ne znam dal da izbacim definitivno al ne znam uz sta da jedem ovsene

A kako stojis sa slatkisima? Od njih hoce da izlaze bubuljice...Ne verujem da je mleko u pitanju a i nema potrebe da ga izbacujes potpuno, mozes samo smanjiti unos...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Jul 21, 2012, 08:12:21 pre podne »

Ja pijem 1L mleka dnevno sve uz ovsene pahuljice pojedem u tetrapaku 0,5 mlecne masti i bubuljice mi izlaze ne znam sta da radim

da smanjiš mleko, definitivno... isti problem je bio i kod mene.

Pitanje broj 2, unosiš li dosta masne hrane? začinjeno?

Pa ne, ni 1L mleka mi ne pomaze da se ugojim vec mi samo izbijaju bubuljice po licu, ne znam dal da izbacim definitivno al ne znam uz sta da jedem ovsene

može biti i znojenje, toplo je... 

pokušaj sa izbacivanjem mleka na par nedelja da vidiš razliku...
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #11 poslato: Jul 21, 2012, 01:43:58 pre podne »

Ja pijem 1L mleka dnevno sve uz ovsene pahuljice pojedem u tetrapaku 0,5 mlecne masti i bubuljice mi izlaze ne znam sta da radim

da smanjiš mleko, definitivno... isti problem je bio i kod mene.

Pitanje broj 2, unosiš li dosta masne hrane? začinjeno?

Pa ne, ni 1L mleka mi ne pomaze da se ugojim vec mi samo izbijaju bubuljice po licu, ne znam dal da izbacim definitivno al ne znam uz sta da jedem ovsene
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Jul 20, 2012, 06:52:46 posle podne »

Ja pijem 1L mleka dnevno sve uz ovsene pahuljice pojedem u tetrapaku 0,5 mlecne masti i bubuljice mi izlaze ne znam sta da radim

da smanjiš mleko, definitivno... isti problem je bio i kod mene.

Pitanje broj 2, unosiš li dosta masne hrane? začinjeno?
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #9 poslato: Jul 20, 2012, 05:16:53 posle podne »

Ja pijem samo to 0,5 ili ono malo masnije ali bez laktoze.Kad sam na masi naravno,na dijeti ne pomisljam.I retko kad predjem 2,5 dl..Od litre dnevno bi dosao kao bure..
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #8 poslato: Jul 20, 2012, 04:18:25 posle podne »

Ja unesem dosta mleka u toku dana sto preko nes kafe, ovsenih sa mlekom itd, sladoleda sa whey-om...nekad neko sa malo masnoce, nekad ono punomasno domace..bas kao sto Robert kaze najbolje je da sam sebe testiras pa ces videti dal ces se gojiti ili ne...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Jul 20, 2012, 04:00:44 posle podne »

Da li može da goji? Pa, pošto je svako od nas priča za sebe, mislim da bi bilo najbolje da probaš na sebi i vidiš. :) Ako voliš tolike količine mleka, zareĂ°aš tako 5-6-7... dana i pratiš stanje. Lako ćeš videti da li se gojiš.

Ja mleko unosim 2 do 4dcl dnevno.
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #6 poslato: Jul 20, 2012, 02:34:06 posle podne »

Ja pijem 1L mleka dnevno sve uz ovsene pahuljice pojedem u tetrapaku 0,5 mlecne masti i bubuljice mi izlaze ne znam sta da radim
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.