TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397190 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 09:16:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: HELP -> TRENING I ISHRANA  (Pročitano 4913 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Avgust 03, 2012, 02:40:50 posle podne »

zaključavamo temu.
Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #17 poslato: Avgust 02, 2012, 03:40:12 posle podne »

plati trenera da ti ispise plan.

Ovde imas i vise nego dovoljno literature i strucnjaka da naucis sam sebi da napravis bolji plan nego sto ce ti ga iko napraviti, ali te boli dupe.

I jos se nadjes bezobrazan.

ma more goni se bre iz ove teme ... bezobraznice jedan

- btw, ajde lock neko temu .. to bi bilo to
Sačuvana
i've never been much of a romeo
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Avgust 01, 2012, 04:38:54 posle podne »

Bez psovanja.

kao drugo, Marko je dao odgovor na pitanje, što važi i za tebe.

I da bi dobio plan detaljnije potrebno je da odgovoriš na postavljena pitanja, jer plan nije šablon koji je primenljiv na svakome

Za početak napuni frižider namirnicama kao što su piletina, oslić, ćuretina (šta voliš od toga), jaja, sir posni, pirinač, krompir, povrće, žitarice...

I onda ćeš jesti na svaka 3-4 sata, a u svakom od tih obroka ćeš imati neki izvor proteina.


Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #15 poslato: Avgust 01, 2012, 04:35:41 posle podne »

plati trenera da ti ispise plan.

Ovde imas i vise nego dovoljno literature i strucnjaka da naucis sam sebi da napravis bolji plan nego sto ce ti ga iko napraviti, ali te boli dupe.

I jos se nadjes bezobrazan.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #14 poslato: Avgust 01, 2012, 04:32:58 posle podne »

e ajde bre nemoj da mi spamujete temu bez-veze ... ako hocete napisite jebeni plan i to je to.. ako ne .. izvozite iz teme..
Sačuvana
i've never been much of a romeo
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #13 poslato: Avgust 01, 2012, 09:33:12 pre podne »

E ljudi , mene takodje zanima nesto , a to je za koliko cu otprilike nabaciti masu i koliko (inace treniram vec 5 meseci aktivno)
Vodim racuna dosta o ishrani , kada sam krenuo imao sam 183-4 i 62 kg , sada imam 186-7 i 70 kg ... to sam se ugojio , ali sam manje-vise vodio racuna o ishrani ,tek sada sam poceo malo vise o tome da vodim racuna , jedem po 5-6 puta na dan ,sto vise proteinsku i kaloricnu hranu , izracunao sam na net=u da otprilike trosim 2600 kalorija dnevno zajedno sa svim aktivnostima, pa tako unosim 3000 da bih napredovao na masi , kupujem one colokadice u pansportu Oh Yeah(380kalorija 25 % proteina) i jedem jednu dnevno , oni mi kao jedan obrok i + napravim ja uz to jos 5-6 obroka ... tako da sve ukupno unesem dnevno oko 3000 calorija , sad me zanima otprilike za mesec dana koliko bih mogao da se ugojim tim rezimom ishrane ? Pozz i hvala unapred ;)
U mnogome zavisi od tvog treninga,inteziteta i obima!Rasporedi u toku dana 4 kvalitetna obroka ,na sadasnjih 70 kg unesi oko 200 gr proteina i gledaj da to bude iz ishrane (okvirno to je oko 900 g belog mesa i 10 belanaca ).suplementi su dodaci ishrani i ja ih ne racunam u obroke,vec nacin kako da dodjem do njih na najbrzi nacin narocito nakon zavrsenog treninga.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #12 poslato: Avgust 01, 2012, 09:24:15 pre podne »

čoveče, ti kao da ne čitaš šta ti ljudi pišu  :o

kako jedes u toku dana ? Koliko dugo vec treniras ? Koliko godina imas,visina,tezina,bf.....?


da li stvarno miisliš da je toliko jednostavno da ti neko sve to ispiše na forumu na osnovu tvoje visine/težine?! nema smisla...


pa jbt sta je tu cudno, hocu da mi neko njegov sistem napise ... sta ujutru jede pa do vecere ...takodje i sta radi te ponedeljkom utorkom, sredom . koje vezbe. sta da kompbinujem, bices , ledja ... grudi, ramena.. ne znam.. zato vas pitam, i .. samo kombinovanje me i redosled interesuje i ishrana .. to je to ...
Svako je induvidua za sebe i svakome odgovara neki trening,neka vrsta ishrane,zato se i radi individualno sa vezbacima kako bi sto pre dosli do zeljenog cilja.Bitno je da kazes koliko i sta sada trenutno jedes ?
Sačuvana
Šućur
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #11 poslato: Avgust 01, 2012, 06:37:32 pre podne »

čoveče, ti kao da ne čitaš šta ti ljudi pišu  :o

kako jedes u toku dana ? Koliko dugo vec treniras ? Koliko godina imas,visina,tezina,bf.....?




da li stvarno miisliš da je toliko jednostavno da ti neko sve to ispiše na forumu na osnovu tvoje visine/težine?! nema smisla...


pa jbt sta je tu cudno, hocu da mi neko njegov sistem napise ... sta ujutru jede pa do vecere ...takodje i sta radi te ponedeljkom utorkom, sredom . koje vezbe. sta da kompbinujem, bices , ledja ... grudi, ramena.. ne znam.. zato vas pitam, i .. samo kombinovanje me i redosled interesuje i ishrana .. to je to ...

Sve imaš na forumu. Ako se ne potrudiš da prelistaš forum, ne verujem da ćeš istrajati u teretani.
Sačuvana
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #10 poslato: Avgust 01, 2012, 01:45:01 pre podne »

čoveče, ti kao da ne čitaš šta ti ljudi pišu  :o

kako jedes u toku dana ? Koliko dugo vec treniras ? Koliko godina imas,visina,tezina,bf.....?


da li stvarno miisliš da je toliko jednostavno da ti neko sve to ispiše na forumu na osnovu tvoje visine/težine?! nema smisla...


pa jbt sta je tu cudno, hocu da mi neko njegov sistem napise ... sta ujutru jede pa do vecere ...takodje i sta radi te ponedeljkom utorkom, sredom . koje vezbe. sta da kompbinujem, bices , ledja ... grudi, ramena.. ne znam.. zato vas pitam, i .. samo kombinovanje me i redosled interesuje i ishrana .. to je to ...
Sačuvana
i've never been much of a romeo
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #9 poslato: Avgust 01, 2012, 01:25:13 pre podne »

E ljudi , mene takodje zanima nesto , a to je za koliko cu otprilike nabaciti masu i koliko (inace treniram vec 5 meseci aktivno)
Vodim racuna dosta o ishrani , kada sam krenuo imao sam 183-4 i 62 kg , sada imam 186-7 i 70 kg ... to sam se ugojio , ali sam manje-vise vodio racuna o ishrani ,tek sada sam poceo malo vise o tome da vodim racuna , jedem po 5-6 puta na dan ,sto vise proteinsku i kaloricnu hranu , izracunao sam na net=u da otprilike trosim 2600 kalorija dnevno zajedno sa svim aktivnostima, pa tako unosim 3000 da bih napredovao na masi , kupujem one colokadice u pansportu Oh Yeah(380kalorija 25 % proteina) i jedem jednu dnevno , oni mi kao jedan obrok i + napravim ja uz to jos 5-6 obroka ... tako da sve ukupno unesem dnevno oko 3000 calorija , sad me zanima otprilike za mesec dana koliko bih mogao da se ugojim tim rezimom ishrane ? Pozz i hvala unapred ;)
Batali brojanje kalorija,ti kalorije mozes da nabijes i tako sto ces jesti pice i hamburgere u meku,pa to opet ne znaci da ces od tih kalorija imati napredak u misicnoj masi,vec samo i iskljucivo ces dobijati salo(a iskreno se nadam da ne postoji osoba koja ide u teretanu a da mu je cilj salo).Zato batali kalorije i pocni da brojis proteine i KVALITETNE ugljene hidrate.Znaci cepaj sto vise mesa,najbolje junetinu,pilece belo,ribu,naravno nema razloga da izbegavas i svinjetinu,s obzirom da si pocetnik.Pored mesa jedi jaja,i nista manje bitni su ti ugljeni hidrati(krompir,pirinac,ostalo povrce).S obzirom da si rekreativac i pocetnik nema potrebe da potpuno izbacujes i te nezdrave stvari,pita brze hrane,ali ih svedi na minimun,a 90% ishrane da ti se bazira na onim nabrojanim stvarima. Jos ako i pored ovako neke dobre ishrane imas para i za neki whey protein bilo bi odlicno..
Hahahah e nisi ti video lika ovde na forumu koji je zeleo MASU nebitno da li misicna ili salo hteo je da bude sto veci da u selu svi vide kako je on JAK :D Salu na stranu u potpunosti se slazem, a kontam da ima para za whey cim on jede proteinske cokoladice koje su skuplje od wheya :))
Sačuvana
bg87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 105

« Odgovor #8 poslato: Jul 31, 2012, 08:56:15 posle podne »

E ljudi , mene takodje zanima nesto , a to je za koliko cu otprilike nabaciti masu i koliko (inace treniram vec 5 meseci aktivno)
Vodim racuna dosta o ishrani , kada sam krenuo imao sam 183-4 i 62 kg , sada imam 186-7 i 70 kg ... to sam se ugojio , ali sam manje-vise vodio racuna o ishrani ,tek sada sam poceo malo vise o tome da vodim racuna , jedem po 5-6 puta na dan ,sto vise proteinsku i kaloricnu hranu , izracunao sam na net=u da otprilike trosim 2600 kalorija dnevno zajedno sa svim aktivnostima, pa tako unosim 3000 da bih napredovao na masi , kupujem one colokadice u pansportu Oh Yeah(380kalorija 25 % proteina) i jedem jednu dnevno , oni mi kao jedan obrok i + napravim ja uz to jos 5-6 obroka ... tako da sve ukupno unesem dnevno oko 3000 calorija , sad me zanima otprilike za mesec dana koliko bih mogao da se ugojim tim rezimom ishrane ? Pozz i hvala unapred ;)
Batali brojanje kalorija,ti kalorije mozes da nabijes i tako sto ces jesti pice i hamburgere u meku,pa to opet ne znaci da ces od tih kalorija imati napredak u misicnoj masi,vec samo i iskljucivo ces dobijati salo(a iskreno se nadam da ne postoji osoba koja ide u teretanu a da mu je cilj salo).Zato batali kalorije i pocni da brojis proteine i KVALITETNE ugljene hidrate.Znaci cepaj sto vise mesa,najbolje junetinu,pilece belo,ribu,naravno nema razloga da izbegavas i svinjetinu,s obzirom da si pocetnik.Pored mesa jedi jaja,i nista manje bitni su ti ugljeni hidrati(krompir,pirinac,ostalo povrce).S obzirom da si rekreativac i pocetnik nema potrebe da potpuno izbacujes i te nezdrave stvari,pita brze hrane,ali ih svedi na minimun,a 90% ishrane da ti se bazira na onim nabrojanim stvarima. Jos ako i pored ovako neke dobre ishrane imas para i za neki whey protein bilo bi odlicno..
Sačuvana
Alexandar94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59

« Odgovor #7 poslato: Jul 31, 2012, 08:43:23 posle podne »

E ljudi , mene takodje zanima nesto , a to je za koliko cu otprilike nabaciti masu i koliko (inace treniram vec 5 meseci aktivno)
Vodim racuna dosta o ishrani , kada sam krenuo imao sam 183-4 i 62 kg , sada imam 186-7 i 70 kg ... to sam se ugojio , ali sam manje-vise vodio racuna o ishrani ,tek sada sam poceo malo vise o tome da vodim racuna , jedem po 5-6 puta na dan ,sto vise proteinsku i kaloricnu hranu , izracunao sam na net=u da otprilike trosim 2600 kalorija dnevno zajedno sa svim aktivnostima, pa tako unosim 3000 da bih napredovao na masi , kupujem one colokadice u pansportu Oh Yeah(380kalorija 25 % proteina) i jedem jednu dnevno , oni mi kao jedan obrok i + napravim ja uz to jos 5-6 obroka ... tako da sve ukupno unesem dnevno oko 3000 calorija , sad me zanima otprilike za mesec dana koliko bih mogao da se ugojim tim rezimom ishrane ? Pozz i hvala unapred ;)
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #6 poslato: Jul 31, 2012, 08:28:38 posle podne »

čoveče, ti kao da ne čitaš šta ti ljudi pišu  :o

kako jedes u toku dana ? Koliko dugo vec treniras ? Koliko godina imas,visina,tezina,bf.....?


da li stvarno miisliš da je toliko jednostavno da ti neko sve to ispiše na forumu na osnovu tvoje visine/težine?! nema smisla...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
_david_
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168


i've never been much of a romeo

« Odgovor #5 poslato: Jul 31, 2012, 08:08:58 posle podne »

@MARKO

ne treniram, ali hocu da pocnem ...

182 visok
68 kila

neka ideja ? procitao sam onaj clanak sto mi alen dao ali tamo generalno pise u stvari sta je to "bodibilding" i nakraju neke vezbe .. korisno je ali ne onoliko koliko sam mislio ... treba mi nedeljni plan , i dnevni obrok , sta za dorucak, rucak .. vecera , medju obroci itd ... ?
« Poslednja izmena: Jul 31, 2012, 08:10:33 posle podne od strane _david_ » Sačuvana
i've never been much of a romeo
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8645


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Jul 31, 2012, 09:13:59 pre podne »

Dobro vece dobri ljudi , treba mi savet oko treninga i ishrane ...

- ako neko moze da mi sastavi nedeljni trening koje sprave, koliko ponavljanja , koliko serija

- takodje da mi sastavi dnevni obrok ... sta da jedem svaki dan i koliko puta dnevno...


trazio sam ovde po forumu ali se ne snalazaim bas dobro ... znam da vam je ovih pitanja preko glave .. zamolio bih vas samo da mi neko napise jedan dobar plan za MASU ... koliko puta nedeljno ici u teretanu, koje vezbe raditi ... i takodje za hranu koliko puta dnevno i sta jesti ... izvinjavam se zbog hiljadu i jedne teme ponovljene ... hvala vam
Kako si do sada trenirao? kako jedes u toku dana ? Koliko dugo vec treniras ? Koliko godina imas,visina,tezina,bf.....?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 18 upita.