TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397192 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 28, 2024, 05:21:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Miki Mihajlovic)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 62 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: mrtvo dizanje  (Pročitano 164688 puta)
Kalonji
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1290


« Odgovor #297 poslato: Februar 16, 2014, 02:18:37 posle podne »

Svaka cast!
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #296 poslato: Februar 14, 2014, 06:16:42 posle podne »

http://www.youtube.com/watch?v=B-mYcXdPA9M&sns=fb
Deadlift 5x300,u kategoriji do 82,5kg!!!
Sačuvana
Manex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #295 poslato: Februar 13, 2014, 05:21:00 posle podne »

pokusaj nije priznat jer desna peta nije bila prilepljena za zemlju, onda sam u drugom pokusaju rekao sudiji da mi kaze da li sam dobro namestio stopala.. sto se tice ipf federacije kod nas, jedino ove godine su dopustili bandazere za raw, od sledece godine idu steznici ili bez icega...
Sačuvana
Svakim novim treningom, granice se pomeraju...
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #294 poslato: Februar 13, 2014, 07:39:07 pre podne »

A ovo je obaranje svetskog rekorda u GPC Federaciji T3 U KAT. DO 90 KG
http://www.youtube.com/watch?v=ENxcdwJT8xk
Sačuvana
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #293 poslato: Februar 13, 2014, 07:36:15 pre podne »

Chen vise nije u kategoriji do 90,sad ima oko 94 kg a ovo su njegovi najbolji liftovi.Inace rodjen je 1995 g.
http://www.youtube.com/watch?v=01YkQoPiG30&feature=youtu.be
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #292 poslato: Februar 12, 2014, 09:54:33 posle podne »

Drustvo ja se izvinjavam sto upadam,ali vidim da ste iskusni,pa imam par pitanjca za vas.Visoka sam 170cm i imam 76 kg,sto je mnogo,i izuzetno sam nezadovoljna sobom i odlučila sam da zaista sebe dovedem u red.Raspitala sam se oko proteina i receno mi je da pijem samo protein iz surutke,kako bi stekla i neku definiciju misica,naravno kad smrsam,da li je to okej?
teretanu sam vec uplatila.Naprimer,ako za dorucak uzmem musli ili ovsene pahuljice ili jaja,za rucak pileće belo u kombinaciji sa povrćem ili pirincem ili nekim ella sirom,a za veceru tunjevinu,belo meso i naravno izmedju obroka uzina voće,i posle treninga doza proteina,jel to dovoljno za neku definiciju ili moram jos nesto uvesti i da li je plan uopste dobar?
hvala unapred :)
prelistaj malo forum imas brdo stvari o ishrani i treningu...da ne idemo ovde u off ionako ce tii vec neko od moderatora brebaciti temu tamo gde jo je mesto
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
danicagrbic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #291 poslato: Februar 12, 2014, 09:13:24 posle podne »

Drustvo ja se izvinjavam sto upadam,ali vidim da ste iskusni,pa imam par pitanjca za vas.Visoka sam 170cm i imam 76 kg,sto je mnogo,i izuzetno sam nezadovoljna sobom i odlučila sam da zaista sebe dovedem u red.Raspitala sam se oko proteina i receno mi je da pijem samo protein iz surutke,kako bi stekla i neku definiciju misica,naravno kad smrsam,da li je to okej?
teretanu sam vec uplatila.Naprimer,ako za dorucak uzmem musli ili ovsene pahuljice ili jaja,za rucak pileće belo u kombinaciji sa povrćem ili pirincem ili nekim ella sirom,a za veceru tunjevinu,belo meso i naravno izmedju obroka uzina voće,i posle treninga doza proteina,jel to dovoljno za neku definiciju ili moram jos nesto uvesti i da li je plan uopste dobar?
hvala unapred :)
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #290 poslato: Februar 12, 2014, 09:00:25 posle podne »

odličan!

takmičenja kod nas su takva kakva su, ipf raw ne dozvoljava bandaže na takmičenju (već samo steznike) osim ako na Gala kupu nisi bio u equipped kategoriji a radio bez opreme. Ali ok- popraviće to valjda neko...

Isto tako kategorija u ipf je do 93kg, imaćeš tu još prostora. Odličan potencijal, lepo je videti da ne radimo powerlifting samo mi 25+ god (i mi 30+  ;D)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 823


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #289 poslato: Februar 12, 2014, 08:57:37 posle podne »

svaka cast manex ;) jel ti ovaj prvi pokusaj na bencu nije priznat zbog dupeta?
Sačuvana
Manex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #288 poslato: Februar 12, 2014, 08:29:17 posle podne »

sto se tice kilaze trenutno je 86 jutarnja, ne bih mogao da upadnem u 82.5 - gpc i 83 - ipf, vec od avgusta prosle godine se takmicim do 90kg, a i lakse mi je da se punim 4 dana pred takmicenje hranom i pijem vodu koliko hocu, nego da gladujem zadnji dan i preskacem veceru, a sutra crkavam na takmicenju, kada bih odradio dobru pripremu sa sredjenom ishranom i smanjio procenat masti, mozda bih i upao, ali nemam tolike finansije trenutno da odradim sve kako treba, hranim se kod brata koji drzi lokal brze hrane, pljeskavice i nekad dodje belo meso, kada hocu jaci trening jedva ustedim za taj jaci rucak 250g spagete i 300g piletina, niti imam tolko sredjenu ishranu, u zadnje vreme na svakih mesec dana dobijem po pola kg barem, sto je po meni lose, od decembra 2012 god do danas dobio sam 7kg.. Kilaze koje planiram za balkansko: sq 240 bp 135 dl 285-295, necu moci da oborim svetski rekord u deadlift-u (t3 90) jer iznosi 310 drzi ga Chen Sonnenreich i preveliki je za sad.. pokusacu preko leta da zaradim koji dinar i bas profesionalno odradim pripreme za neko naredno jace takmicenje 2015 ili pak svetsko kod nas 2016.. sto tice cucanja i bencha slabo izbacujem klipove na youtube, danas sam radio bp 120x2/3, a prekosutra ide sq 185x5/5, ali zato evo klip sa zadnjeg takmicenja
http://www.youtube.com/watch?v=VHfUFo_Dmrc
Sačuvana
Svakim novim treningom, granice se pomeraju...
bench fun
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 570


« Odgovor #287 poslato: Februar 12, 2014, 09:00:33 pre podne »

Sto kaze Terror,naklon do zemlje.Svetski rekord do 82,5 kg u GPC TEEN 3 od 18 do 19 god. je 272,5 a to Milan vec sad ima.Svaka cast.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #286 poslato: Februar 11, 2014, 09:41:24 posle podne »

alal vera! okači i ostale liftove, bilo bi zanimljivo da vidimo kako radiš bp i sq, mrtvo je definivitno blizu svetskog kadetskog rekorda (ipf raw je u kategoriji 83kg = 285kg)  ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
kopa
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 258


« Odgovor #285 poslato: Februar 11, 2014, 09:33:24 posle podne »

Svaka cast,vidi se da je dobio koje kilo ako se nevaram :)
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 28869


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #284 poslato: Februar 11, 2014, 07:12:26 posle podne »

Milane-cestitam!Ovo je vrhunski rezultat!Malo eksplozivnije kreni od dole.
Terror-86kg mu je trenutna tezina. ;)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1796


terroristes

« Odgovor #283 poslato: Februar 10, 2014, 11:08:29 posle podne »

naklon do zemlje batice....svaka cast...koja ti je trenutna kilaza....?
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stranice: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 62 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 17 upita.