TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:43:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Psihologija 20 cucnjeva  (Pročitano 7257 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #26 poslato: Avgust 08, 2012, 11:29:59 posle podne »

To i jeste poenta foruma. Kad bi se svi slagali ne bi ih ni postojalo :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #25 poslato: Avgust 08, 2012, 08:15:43 posle podne »

steta... otvorih temu da malo razmisljamo,vidimo iskustva itd.. kad dodjosmo do prepiranja...
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #24 poslato: Avgust 08, 2012, 06:34:48 posle podne »

@Mr. Paf.
Ko si ti da se ja tebi pravdam? Da ja kacim neke svoje klipove svojih treninga da bi zadovoljio tvoje potrebe? Lol.
I da dizem, 20kg, i da dizem 2000 kg, nije tvoja stvar, i sta to tebe zanima.

z
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #23 poslato: Avgust 08, 2012, 01:31:26 posle podne »

Nije neka velika tezina da bi izazvala neko nepoverenje....120-150kg. je OK za nekoga ko par godina redovno trenira,ali za tebe mi se cini da je to malo teze.......Samo glupo je da se pozivas na tezine(koje god da su), ako to ne potkrepis snimkom....Ako je licno tvoja stvar kao sto kazes,zasto je iznosis ovde javno na forumu....

niije mi neverovatna ta težina za 6-10 ponavljanja u 1 seriji, za nekog ko trenira 3 meseca, a jak je momak. Ni 20x100kg u jednoj seriji nije nešto što je čudo neviĂ°eno...

Ali već 10 serija u opsegu 6-10 ponavljanja sa težinom 120-150kg izaziva efekat nečeg što je za mene (verujem i za 98% ljudi na forumu) --nedostižno. No, šta sad, ispade prozivam momka, bzvz... neće da kači snimak čučnjeva, ok, njegova stvar.  
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #22 poslato: Avgust 08, 2012, 01:22:22 posle podne »

Nije neka velika tezina da bi izazvala neko nepoverenje....120-150kg. je OK za nekoga ko par godina redovno trenira,ali za tebe mi se cini da je to malo teze.....Glupo je da se pozivas na tezine(koje god da su), ako to ne potkrepis snimkom....Ako je to licno tvoja stvar kao sto kazes,zasto je iznosis ovde javno na forumu....??
« Poslednja izmena: Avgust 08, 2012, 01:26:48 posle podne od strane Mr.Paf » Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #21 poslato: Avgust 08, 2012, 01:22:07 posle podne »

Jeste, slazem se sa tobom, ali opet, i da dizem 300kg ili 20kg, licno je moja stvar, ipak radim to iskljucivo za sebe :)
Ako ikada budem odlucio da se snimam ti ces svakako prvi dobiti video :)

puno pozdrava
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #20 poslato: Avgust 08, 2012, 01:09:43 posle podne »

U pravu si, ipak je ovo forum pa tako može da tvrdi ko šta hoće i koliko hoće. Ako si u fazonu da izbaciš 11 tona na čučnju u jednom treningu, ali te smara da okačiš jedan lift, wtf ne mogu te ja naterati. To bi bilo nešto što bi svakako bilo za hvalu, ali svašta ljudi izjavljuju po forumima pa ostanu živi.

Ne bih te ni pitao da je u pitanju neka svakodnevna stvar, ali po mom mišljenju to je izuzetna kilaža za godinu dana aktivnog treninga i tvojih 178cm i 88kg.

zz
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #19 poslato: Avgust 08, 2012, 12:01:39 posle podne »

Tako ja radim. I naravno, nije to uvek tako, sve to zavisi od dana.
Nemoj pogresno da me razumes ali ne mogu da se smaram nikakvim snimcima, kao sto mozes da primetis, nemam nijednu sliku a kamoli video ;)
Nisam u tom fazonu, na tebi je da sumnjas koliko zelis :)

poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #18 poslato: Avgust 08, 2012, 11:52:31 pre podne »

6-10 ponavljanja, 10 radnih serija, u rasponu od 120-150kg je i dalje obiman trening u kome je prosek oko 11 tona gurnutih za jedan trening. Po tome bi značilo da nekad guraš i preko 11 tona, što mi zvuči ipak neverovatno za jednog rekreativca  :o :o :o sumnjam da mnogi profesionalni lifteri imaju tako obiman trening  ::)
Naravno, sve dileme i moje sumnje u ove izjave bi rešio jednim svojim snimkom na kome uradiš jednu seriju 6-10 x 150kg  ;D šta je jedna serija za forum?  :)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #17 poslato: Avgust 08, 2012, 11:36:25 pre podne »

170/88 sam trenutno.
Kada sam radio 10x20 nisam radio sa 150, tada sam radio sa oko 90/100, zavisi od dana. Od toga, 15 bude Ok, 5 se napatim.
Sada radim samo oko 10 serija 6-10x 120-150, zavisi kako kada.
1RM nikada na cucnju nisam ni probao :O
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #16 poslato: Avgust 08, 2012, 06:52:00 pre podne »

20 puta sam radio sa 100kg. Kada radim po 6-10 idem na 150 :)
Nije mnogo, mislim jeste, ali jednostavno, ja za noge radim samo cucanj. Sve ostalo je meni bla bla. Noge su mi definitivno najrazvijenije na celom telu, imam ogromne noge.
Cucanj je sve i ja licno ne vidim neku filozofiju :)
raditi 6-10 ponavljanja sa 150kg nije malo. Koliko si težak/visok? Radiš po 10 serija čučnjeva sa koliko kg? koliko radiš 1RM?
@topic
trenutno radim max 10 ponavljanja, uradio sam jednom 100x20, bilo je čupavo. Ne kao ovom liku sa klipa koji ide na 180x20, ali čupavo ;)
http://www.youtube.com/watch?v=OTqz54LCBrM
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #15 poslato: Avgust 07, 2012, 04:33:12 posle podne »

Meni je odlichna kombinacija 20-15-10-8-10-15-20 ponavljanja, maximalno maltretiranje nogu i gluteusa, posle toga kruzni sa 4 separacione vezbice, i nikad ne dolazim na trening nogu u farmerkama jer je nemoguce navuci ih posle treninga.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #14 poslato: Avgust 07, 2012, 03:04:41 posle podne »


@Life
Radi ono sto te "radi" :) Meni licno je sve ostalo glupost, nekada samo na kraju treninga posle svih tih cucnjeva odradim 2 serije prese, samo da "izduvam" i to je to.
Meni licno je cucnanj sve.


naravno...ali je cinjenica da je cucanj neprevazidjen :)   primetila sam da devojke koje rade cucanj sa opterecenjem imaju bolju gradju od ovih sa aerobika ;D
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #13 poslato: Avgust 07, 2012, 03:02:36 posle podne »

a ja umirem kad radim sa 50 kg :D haha :D


me too  ;D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #12 poslato: Avgust 07, 2012, 03:01:26 posle podne »

Dobro noge su mi genetski najjace. To mi je oduvek bilo najjace.

@Life
Radi ono sto te "radi" :) Meni licno je sve ostalo glupost, nekada samo na kraju treninga posle svih tih cucnjeva odradim 2 serije prese, samo da "izduvam" i to je to.
Meni licno je cucnanj sve.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 18 upita.