TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:15:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NO + Monohidrat  (Pročitano 8975 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Avgust 21, 2012, 06:32:49 posle podne »

naravno, kao i od same doze kreatina koju NO sadrži...   u svakom slučaju ne bih ni pomišljala o uzimanju NO reaktora bez unosa proteina, aminokiselina..

Proteini su naravno obavezni ako se zeli bilo kakav napredak.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Avgust 21, 2012, 08:38:53 pre podne »

naravno, kao i od same doze kreatina koju NO sadrži...   u svakom slučaju ne bih ni pomišljala o uzimanju NO reaktora bez unosa proteina, aminokiselina..
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Avgust 20, 2012, 06:09:29 posle podne »

Veoma je to diskutabilno jel dobro uzimati uz NO i kreatin dodatno ili ne.Po meni moze ali i to zavisi od osobe,intenziteta njegovih treninga kao i njegove ishrane.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #11 poslato: Avgust 17, 2012, 09:36:25 posle podne »

Kad prestanes sa NO pij 5 gr kreatina pre treninga i pet posle ...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Avgust 17, 2012, 06:33:54 posle podne »

dobro je, promaklo mi je to da imaš osnovne suplemente.... onda može ovo što si rekao....  i tako je, kada uzimaš NO smanjiš dozu kreatina jer ih ovi već sadrže (doduše u manjoj količini)  a posle kada ne 5-10g je neki prosek
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Avgust 17, 2012, 05:17:25 posle podne »

Obično se ljudi, koji koriste kreatin baš na duge staze - bez pauza, odlučuju za konstantnu dozu od 5g dnevno.
Sačuvana
Nemanja90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #8 poslato: Avgust 17, 2012, 03:56:31 posle podne »

Ako bih uzimao NO pre treninga , onda se podrazumeva da kreatin uzimam na prazan stomak ujutru i posle treninga, posto sam ga do sada uzimao pre i posle treninga.
Sto se tice NO, nisam ga jos kupio jer sam hteo da proverim dal mogu da kombinujem sa monohidratom. Do sada nisam koristio jos nijedan NO, tako da sam mislio da krenem od nekog proverenog, npr Xpanda.

Zanima me samo dal' da nastavim sa 10gr monohidrata dnevno u slucaju da uzmem npr Xpand ?

možeš ukombinovati, ali nemoj preterivati sa kreatinom, složila bih se da je dovoljno samo posle treninga.  Nego uzimaš li još nešto od suplemenata?  po meni postoji mnogo važnijih suplemenata od NO reaktora...  protein, bcaa, glutamin.... možda bolje da uložiš u to nego u NO reaktor....
Ako bih uzimao NO pre treninga , onda se podrazumeva da kreatin uzimam na prazan stomak ujutru i posle treninga, posto sam ga do sada uzimao pre i posle treninga.
Sto se tice NO, nisam ga jos kupio jer sam hteo da proverim dal mogu da kombinujem sa monohidratom. Do sada nisam koristio jos nijedan NO, tako da sam mislio da krenem od nekog proverenog, npr Xpanda.

Zanima me samo dal' da nastavim sa 10gr monohidrata dnevno u slucaju da uzmem npr Xpand ?

možeš ukombinovati, ali nemoj preterivati sa kreatinom, složila bih se da je dovoljno samo posle treninga.  Nego uzimaš li još nešto od suplemenata?  po meni postoji mnogo važnijih suplemenata od NO reaktora...  protein, bcaa, glutamin.... možda bolje da uložiš u to nego u NO reaktor....
Podrazumeva se da vec imam sve najosnovnije suplemente ( whey, blend, glutamin,bcaa,omega,vitamine i minerale) , koristim ih vec dobrih godinu dana, a sto se tice kreatina ,do sada sam koristio samo krealkalyn, a do skoro sam krenuo sa monohidratom.
To znaci da ako budem uzeo NO, trebao bi samo 5gr monohidrata posle treninga ? A kad budem prestao jel mogu da vratim dozu na 10gr dnevno, ili je 5gr ipak sasvim dovoljno ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Avgust 17, 2012, 11:17:13 pre podne »

Ako bih uzimao NO pre treninga , onda se podrazumeva da kreatin uzimam na prazan stomak ujutru i posle treninga, posto sam ga do sada uzimao pre i posle treninga.
Sto se tice NO, nisam ga jos kupio jer sam hteo da proverim dal mogu da kombinujem sa monohidratom. Do sada nisam koristio jos nijedan NO, tako da sam mislio da krenem od nekog proverenog, npr Xpanda.

Zanima me samo dal' da nastavim sa 10gr monohidrata dnevno u slucaju da uzmem npr Xpand ?

možeš ukombinovati, ali nemoj preterivati sa kreatinom, složila bih se da je dovoljno samo posle treninga.  Nego uzimaš li još nešto od suplemenata?  po meni postoji mnogo važnijih suplemenata od NO reaktora...  protein, bcaa, glutamin.... možda bolje da uložiš u to nego u NO reaktor....
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #6 poslato: Avgust 17, 2012, 04:24:51 pre podne »

Nema potrebe dovoljno je samo posle treninga...Dymatize-ov Xpand je zaista odlican.....moja preporuka..
Sačuvana
Nemanja90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #5 poslato: Avgust 17, 2012, 01:44:48 pre podne »

Ako bih uzimao NO pre treninga , onda se podrazumeva da kreatin uzimam na prazan stomak ujutru i posle treninga, posto sam ga do sada uzimao pre i posle treninga.
Sto se tice NO, nisam ga jos kupio jer sam hteo da proverim dal mogu da kombinujem sa monohidratom. Do sada nisam koristio jos nijedan NO, tako da sam mislio da krenem od nekog proverenog, npr Xpanda.

Zanima me samo dal' da nastavim sa 10gr monohidrata dnevno u slucaju da uzmem npr Xpand ?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Avgust 17, 2012, 12:54:09 pre podne »

Dosta njih koristi tu kombinaciju NO + kreatin(naravno, whey se podrazumeva) i to baš na način kao što je Mira opisala. Doze kreatina u NO reaktorima nisu velike, tako da se nesmetano mogu komibinovati.

Koji NO imaš u planu ili si već kupio?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #3 poslato: Avgust 16, 2012, 10:48:47 posle podne »

Pa uzimaj NO pre treninga a kreatin posle...
Sačuvana
Nemanja90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #2 poslato: Avgust 16, 2012, 10:35:50 posle podne »

Pa i uzimam ga svaki dan, danima kad treniram 5gr pre treninga i 5gr posle,a danima kada pauziram 5gr ujutru na prazan stomak
Sačuvana
Nemanja90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #1 poslato: Avgust 16, 2012, 10:31:36 posle podne »

Poz ljudi, ja opet imam jedno vrlo delikatno pitanje, pa bih hteo opet da se konsultujem sa vama.

Ovih dana sam poceo da koristim dymatize-ov monohidrat ( 10gr dnevno ) ,bez faze punjenja i razmisljao sam dal' bih smeo da uzmem i neki NO dok pijem pomenuti kreatin, s obizrom da gotovo u svakom NO-reaktoru vec ima kreatina.

Ono sto je bitno jeste, da ja ne bih uzimao svaki put NO pre treninga, vec samo kad bih radio noge i ledja, jer te particije kad radim bas imam problema da odrzim visok intenzitet treninga, pa se desava da ne uspem da zavrsim trening za sat vremena kad radim te grupe misica.

Eventualno bih ga koristio i nekad kad mi se bas ne treninra, i kad nemam dovoljno snage da odradrim ozbiljan trening, pa da ima nesto da me podigne.

Znaci pitanje je , dal bih smeo da koristim neki ozbiljan NO u kombinaciji sa kreatinom, i ukoliko bih smeo , dal bi morao onda da smanjim dozu monohidrata npr. na 5gr dnevno ?

Hvala
« Poslednja izmena: Avgust 16, 2012, 10:34:49 posle podne od strane Nemanja90 » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 17 upita.