TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397188 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 07:14:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Noreaktor!  (Pročitano 5128 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Septembar 03, 2012, 08:15:31 pre podne »

pa koliko znam on vezuje vodu za misice i onda postajes malo naduveniji nego obicno xD a i imam jos jedno pitanje dal je dobro koristiti pojasa za mrsavljenje ?

možeš ga koristiti , ali po meni nije neophodan.... ishrana, trening, dobri suplementi i to je to ;)   pazi samo da se ne prehladiš, ljudi ga skinu onako preznojani još dok su napolju, na vetru
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #17 poslato: Avgust 31, 2012, 09:31:09 posle podne »

Pa mišići su 85% voda...no nema veze

Pojas za mršavljenje je dobar iz dva razloga - da greje leĂ°a kad je hladno vreme i da pomaže lokalnu dehidraciju (koliko je to moguće). Tehnički, ne pomaže mršavljenju, ali može da recimo utiče na povišeno izbacivanje vode kod osobe kojima se voda zadržava oko struka.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #16 poslato: Avgust 31, 2012, 01:27:40 posle podne »

pa koliko znam on vezuje vodu za misice i onda postajes malo naduveniji nego obicno xD a i imam jos jedno pitanje dal je dobro koristiti pojasa za mrsavljenje ?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #15 poslato: Avgust 31, 2012, 09:18:25 pre podne »

OK...cak sam i planirao da uzmem ''100% Whey Protein Professional '' Scitec Nutrition samo mi reci kolika ce mi kolicina biti potrebna za zeljene rezlutate ,a sto se tice kreatina plasim se da me ne naduje :/

kako to misliš da te naduje, šta to znači? Govoriš o nadimanju stomaka i stomačnim problemima?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #14 poslato: Avgust 30, 2012, 10:56:46 posle podne »

OK...cak sam i planirao da uzmem ''100% Whey Protein Professional '' Scitec Nutrition samo mi reci kolika ce mi kolicina biti potrebna za zeljene rezlutate ,a sto se tice kreatina plasim se da me ne naduje :/
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #13 poslato: Avgust 30, 2012, 09:09:59 pre podne »

Pa najverovatnije će ti trebati whey protein da bi ga uzimao posle treninga ili da dopuniš dnevnu količinu proteina jer fakat je proteinska hrana najbitnija kod rasta mišića. Kreatin je takoĂ°e dobra investicija, ja uvek preporučim monohidrat. To je ono što će ti sigurno pomoći i što treba da uzimaš.

Sve ostalo može, a i ne mora da da rezultat.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #12 poslato: Avgust 29, 2012, 09:40:11 pre podne »

Ok...onako sam i planirao da idem ozb u teretanu i da se odradim do sledeceg leta to je godinu dana rada nadam se da cu ostvariti zeljene rezlutate i samo mi jos reci oko nekih suplemenata sta da uzmem i dal treba da uzimam uposte da bi postigao nalik izledu marc fitt i ostalih fitnes modela kako vec xD
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #11 poslato: Avgust 29, 2012, 09:33:46 pre podne »

OK upravo samo pogledao fotke i moram ti reći da imaš odličnu graĂ°u. Vdim da je atletika ostavila tragove na tvoje telo, pogotovo na jake noge. To je velike prednost za tebe jer većina pacera po teretanama ne radi noge jer se naravno boje čučnjeva...;)

Generalno ne bi trebao da imaš problema sa postizanjem svog cilja jer si već solidno graĂ°en. Da ja treniram sa tobom ne bi ništa posebno radio, što jači treninzi sa tegovima i klasična bilderska ishrana, dakle dosta mesa, jaja, kompleksnih UH, voća i povrća.

Radi sa što većim težinama i sve će se poklopiti na mesto.

Ipak za izgled kao u onog makenečića će ti trebati minimum godinu dana treninga i to ako sve budeš radio kako treba ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #10 poslato: Avgust 29, 2012, 09:19:57 pre podne »

poslao sam ti na email.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #9 poslato: Avgust 29, 2012, 08:56:14 pre podne »

Moze poslacu ti slike u private masage posto zaista zelim da se bavim ozb ovim :) a za preparate jos nisam odlucio sta da uzmem mozda cak i ne uzmem taj horse power ..videces me pa ces ti da mi kazes sta kako oko preparata i svega toga jer ponavljam opet zelim ozb ovim da se bavim i na prvom mestu mi je definicija pa sve ostalo

Važi se, pošalji pa ću ti dati komentar.

PS: Definicija je bilderski termin koji generalno znači skidanje sala sa tela, tako da ako ti je cilj samo da skineš salo onda nema priče o povećanju mišićne mase...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #8 poslato: Avgust 29, 2012, 01:07:23 pre podne »

Alene, ako mozes ostavi savjet ovdje kad pogledas slike...
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #7 poslato: Avgust 28, 2012, 10:23:54 posle podne »

Moze poslacu ti slike u private masage posto zaista zelim da se bavim ozb ovim :) a za preparate jos nisam odlucio sta da uzmem mozda cak i ne uzmem taj horse power ..videces me pa ces ti da mi kazes sta kako oko preparata i svega toga jer ponavljam opet zelim ozb ovim da se bavim i na prvom mestu mi je definicija pa sve ostalo
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Avgust 28, 2012, 07:56:26 pre podne »

Ako uspeš sa Horse Power da se nabilduješ toliko jako da te bude lakše preskočiti onda ćemo ja i ti da napravimo posao, postanemo generalni zastupnici, prodajemo samo Horse Power i zaraĂ°ujemo silne pare, a ja ću prvi da ga uzimam jer stalno pokušavam da postanem toliko velik, ali i dalje me je lakše obići...

Znaš kako, da ti budem iskren na trenutak, meni je uvek čudno kad se neko pojavi na forumu, trenira samo mesec dana i već se brine o tome da će biti prevelik ili da hoće da izgleda kao fitness model, a da pri tome ja znam šta je potrebno da bi se tako nešto postiglo.

Taj tvoj Marc Fitt trenira bar 10 godina sa tegovima jer koliko vidim od 2 - 19 godine se bavio hokejom i toj njegov izgled je rezultat dugogo niza godina vrlo ozbiljnih treninga i nema ti preparata koji će pomoći oko dobijanja takvog izgleda za mesec dana.

Koliko vidim taj momak je preko 190cm visok i težak oko 90kg i kako o kaže ima izmeĂ°u 4 i 6% telesne masti, a to iako nije velika telesna masa i dalje zahteva dosta rada, pogotovo da bi se postigao taj procenat telesne masti.

Ti što su ti hteli prodati horse power da bi izgledao ovako ti samo žele uvaliti ili te opet navlače da kupiš nešto za šta ni oni sami ne znaju šta radi.

Šta kažeš na to da pokažeš svoje fotke kako sada izgledaš, pa ti možda mogu reći više kako da postigneš ovakav izgled i koliko će ti vremena trebati da to izvedeš.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #5 poslato: Avgust 27, 2012, 08:58:38 posle podne »

A sto se tice moje fizicke spremnosti tu sam u full jednostavno radim sve od vezbi ,trcim pa cak i do igranja fudbala sa drustvom posle treninga .a rezlutate koje zelim da postignem do sledeceg leta su nzm kako bi mogao to slikovito da vam pokazem ali kucajte na netu ''Marc Fitt'' tako nesto bi zeleo bar priblizno :)
Sačuvana
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #4 poslato: Avgust 27, 2012, 08:54:55 posle podne »

Pozz :) ovim putem  bih hteo od vas da mi predlozite neki Noreaktor za sticanje bolje definicije i bolje oblikovanje misica.hvala

Takvi ne postoje, a niti daju snagu što je opet zabluda.

Azot raktori, kako ih popularno zovu su u startu zamišljeni kao suplementi koji povećavaju priliv krvi u mišić putem širenja krvnih sudova, a u meĂ°uvremenu se u njih dodalo raznih drugih suplemenata kao što su kofein, kreatin, beta alanin i još gomila nekih čije nazive ne mogu ni da izgovorim.

Cilj ovih preparata danas je da povećaju metalni fokus (kofein/taurin itd), priliv krvi u mišić (arginin u raznim formama) i većina ostalih sastojaka je ionako samo u tragovima i nije dovoljno velika da bi ispunila zadataka za koji je namenjena (kreatin u dozama od 1 ili 2 gr itd)

Poenta je da NO proizvodi rade sasvim drugu svrhu od te koju si ti zamislio. Mene interesuje da li ti je neko rekao da služe za tu svrhu ili si sam došao do tog zaključka?

Isto tako vidim da se buniš oko odreĂ°enih termina jer ne postoji takva stvar kao što je oblikovanje mišića. Oblik koji posedujemo je genetski predodreĂ°en i neće se promeniti prirodnim putem (možda operacijom...). Mišiću možeš da uradiš dve stavri kroz trening, a to je da ga povećaš i da ga smanjiš. Oblikovanje, tonus i ostale gluposti su samo reči koje se koriste u reklamama da bi prodali one teleshop vibratore koje žene koriste kao izgovor za vežbanje.

Zašto ne bi ti počeo tako što ćeš mi reći šta ti trenutno radiš, koliko drugo treniraš i šta hoćeš da postigneš, pa ćemo da krenemo dalje ;)
Ok...u teretanu sam krenuo pre meseci i malo jace :D pre toga sam se bavio fudbalom i atletikom jedno 10 godina ali zadnje 2 -3 godine sam bio takoreci ''neaktivan'' pa sam se i nagojio .kada sam krenuo u teretanu uzeo sam pola doze Animal cutsa i rezlutati su sjajni za mene jednostavno sam se odusevio vratio sam se bar bar 80% u staru formu tu je mozda jos koje kilo na stomaku za odlicne trbusnjake koji se i sad vec poznaju ali moze bolje :) A za Noreaktore sam pitao likove u teretani u koju idem i rekao sam im sta ocu da potignem i oni su mi ponudili ''horse power '' ali ja sam citao o tome i sad mi frka da me nece naduti ko balon da bude ona fora ''lakse me je preskocit nego zaobic'' :P posto je meni na prvim mestu definicija jednostavno ocu da izgledam sexy sto bi rekli lol :D (fitnes model ovo ono nzm kako drugacije da objasnim ) xD
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 18 upita.