TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 08:29:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebna mi je pomoc :)  (Pročitano 8631 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 29, 2012, 10:15:14 posle podne »

Vazi Hvala  nego, zaboravio sam da vam kazem danas sam se merio i imam 95 kg na visinu metar 94  samo ja sam jos u dilemi da li imam jos visak kilograma ili da radim na snazi... I da li ja uopste trebam da uzimam neki sagorevac ? Prosle zime sam imao 110 kg i sad evo sam doveo na 95 idem vec 5 meseci u teretanu i  imam odlicne rezultate napravio sam neku pauzu od 2 meseca mrsavljenja i sad ne znam da li da nastavim da radim na snazi ili da smrsam jos nekih 5 do 10 kg  ??? Ako moze pomoc bio bih veoma zahvalan

Ako nemaš previše sala na sebi onda samo radi na snazi i hrnai se kako treba i napredak je neizostavan
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #21 poslato: Oktobar 29, 2012, 10:12:34 posle podne »

Vazi Hvala  nego, zaboravio sam da vam kazem danas sam se merio i imam 95 kg na visinu metar 94  samo ja sam jos u dilemi da li imam jos visak kilograma ili da radim na snazi... I da li ja uopste trebam da uzimam neki sagorevac ? Prosle zime sam imao 110 kg i sad evo sam doveo na 95 idem vec 5 meseci u teretanu i  imam odlicne rezultate napravio sam neku pauzu od 2 meseca mrsavljenja i sad ne znam da li da nastavim da radim na snazi ili da smrsam jos nekih 5 do 10 kg  ??? Ako moze pomoc bio bih veoma zahvalan

Ta odluka je iskljucivo na tebi. Nije presudan broj kilograma kao takav, treba ga protumaciti u celini. Najbolje ces ti proceniti koliko si zadovoljan sadasnjim stanjem.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 29, 2012, 10:00:29 posle podne »

Teško ti mi možemo reći treba li da mršaviš ili ne, to valjda zavisi od tebe i tvojih ciljeva.

Lično, ne bih spustao tu težinu kao težinu, već bih gledao da popravim odnos telesne masti:mišićna masa u korist ovog drugog.
Sačuvana
Rema123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #19 poslato: Oktobar 29, 2012, 07:52:08 posle podne »

Vazi Hvala  nego, zaboravio sam da vam kazem danas sam se merio i imam 95 kg na visinu metar 94  samo ja sam jos u dilemi da li imam jos visak kilograma ili da radim na snazi... I da li ja uopste trebam da uzimam neki sagorevac ? Prosle zime sam imao 110 kg i sad evo sam doveo na 95 idem vec 5 meseci u teretanu i  imam odlicne rezultate napravio sam neku pauzu od 2 meseca mrsavljenja i sad ne znam da li da nastavim da radim na snazi ili da smrsam jos nekih 5 do 10 kg  ??? Ako moze pomoc bio bih veoma zahvalan
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Oktobar 29, 2012, 10:10:47 pre podne »

Svi bi odmah na Animal Cuts.... inače dotičnog ni nema u ponudi.

Moj predlog isto ide za novi Dyma Burn... kompleksni sagorevač, daće ti dodatnu energiju i motivaciju pred trening

ali uspeh neće zavisiti od odabira sagorevača koliko od pravilne ishrane i kvalitetnog treninga
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #17 poslato: Oktobar 29, 2012, 09:28:19 pre podne »

Opet se savetuje na pocetku najjaci sagorevac.Zaista mi nije jasno zasto i koji je razlog da nekd kao pocetni sagorevac ne uzme na primer fat burner,super cuts 3,unidyne itd..nego odmah dyma burn.Slazem se da l karnitin nije bas nesto,ali pre burna ima jos mnogo toga.
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 29, 2012, 08:10:12 pre podne »

L - karnitin je slab, uzmi dyma burn.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #15 poslato: Oktobar 29, 2012, 12:35:46 pre podne »

Nemamo u ponudi animal cut ali mozes uzeti dyma burn...
Sačuvana
Rema123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #14 poslato: Oktobar 29, 2012, 12:18:04 pre podne »

Pozdrav opet ja, zanima me sad posto sam napravio pauzu od mrsavljenja nekih 2 meseca otprilike i sve sam do sada radio na snazi, sada bi hteo jos da skinem od 5 do 10 kg,pa sam u dilemi da li da uzmem l karnitin ili animal cut ? Unapred hvala  :)
Sačuvana
Lonce
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #13 poslato: Oktobar 19, 2012, 10:07:43 pre podne »

Hvala! :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 19, 2012, 09:01:39 pre podne »

Zdravo!
Ja sam Jovan i imam 18 god,imam 91kg i visok sam 180cm.Smrsao sam samo sa regulisanom ishranom i malo vecom aktivnosti za 15meseci sa 112kg na 91kg,ali je problem sto je salo i dalje ostalo.Zelim da skinem salo ali ne znam kako,nisam imao iskustva sto se tice teretana tako da ne znam bas mnogo o tome.Inace sam dijabeticar tipa 1,primam insulin i pijem lekove.Samo bih vezbao,ne bih pio nikakve suplemente zbog dijabetesa,treba mi pomoc kako,sta i koliko da vezbam? :)


poslušaj Alena, a ja sam ti već odgovorila na drugom mestu pa bih te zamolila da ne postavljaš pitanja na dva mesta... pozdrav
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 19, 2012, 07:30:20 pre podne »

Zdravo!
Ja sam Jovan i imam 18 god,imam 91kg i visok sam 180cm.Smrsao sam samo sa regulisanom ishranom i malo vecom aktivnosti za 15meseci sa 112kg na 91kg,ali je problem sto je salo i dalje ostalo.Zelim da skinem salo ali ne znam kako,nisam imao iskustva sto se tice teretana tako da ne znam bas mnogo o tome.Inace sam dijabeticar tipa 1,primam insulin i pijem lekove.Samo bih vezbao,ne bih pio nikakve suplemente zbog dijabetesa,treba mi pomoc kako,sta i koliko da vezbam? :)


Tebi treba lični trener, očigledno je da si uporan, ali si verovatno pogubio i dosta mišićne mase u procesu skidanja kila.

Pošto si dijabetičar onda ti je ishrana verovatno već predložena od strane lekara i to boično bude dosta slična ishrana onoj koju koriste bilderi, sada samo treba da naučiš kako pravilno da treniraš, a to se ne uči na forumu nego te neko nauči.

Moj ti je savet da unajmiš ličnog trenera na mesec ili dva i da ti pokaže kako se pravilno izvode vežbe i šta da radiš da bi postigao svoje ciljeve.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Lonce
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 18, 2012, 10:07:14 posle podne »

Zdravo!
Ja sam Jovan i imam 18 god,imam 91kg i visok sam 180cm.Smrsao sam samo sa regulisanom ishranom i malo vecom aktivnosti za 15meseci sa 112kg na 91kg,ali je problem sto je salo i dalje ostalo.Zelim da skinem salo ali ne znam kako,nisam imao iskustva sto se tice teretana tako da ne znam bas mnogo o tome.Inace sam dijabeticar tipa 1,primam insulin i pijem lekove.Samo bih vezbao,ne bih pio nikakve suplemente zbog dijabetesa,treba mi pomoc kako,sta i koliko da vezbam? :)
Sačuvana
Rema123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #9 poslato: Septembar 29, 2012, 10:55:45 pre podne »

što se suplemenata tiče ja sam uvek za ono osnovno - vitamini minerali, omega 3 riblje ulje, protein čist....    što se tiče sagorevača za tvoje godine mislim da je l karntiin skroz ok...  biće rezultata ne brini, samo radi vredno, treniraj, i uči što više po pitanju ishrane, treninga ;)


Hvala puno mnogo ste mi pomogli :)

nema na čemu, a ti slobodno javi kako napreduješ i ako imaš neku nedoumicu.... i pazi koga slušaš, jer saveta ćeš se naslušati raznoraznih sa svih strana....

a ovde imaš ceo tim na raspolaganju, od nutricionista, trenera, doktora.... pa možemo fino da te uputimo ;)

Naravno zbog toga sam i ovde dosao zato sto sam dosta saveta slusao a nisam znao da li su tacni a ovde je sve kako treba...Bas zato sam i postavio ovu temu imao sam par nedoumica koje su mi sad razresene :D Javljam svaki rezultat
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Septembar 29, 2012, 07:30:32 pre podne »

što se suplemenata tiče ja sam uvek za ono osnovno - vitamini minerali, omega 3 riblje ulje, protein čist....    što se tiče sagorevača za tvoje godine mislim da je l karntiin skroz ok...  biće rezultata ne brini, samo radi vredno, treniraj, i uči što više po pitanju ishrane, treninga ;)


Hvala puno mnogo ste mi pomogli :)

nema na čemu, a ti slobodno javi kako napreduješ i ako imaš neku nedoumicu.... i pazi koga slušaš, jer saveta ćeš se naslušati raznoraznih sa svih strana....

a ovde imaš ceo tim na raspolaganju, od nutricionista, trenera, doktora.... pa možemo fino da te uputimo ;)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.456 sekundi sa 18 upita.