TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 04:27:07 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ...  (Pročitano 5960 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #28 poslato: Oktobar 10, 2012, 06:40:51 posle podne »

Moram jos nesto da vas pitam:)   Kupio mi je brat Whey shake..E sad,na pakovanju mi pise da jednu mericu(32g) mutim sa 4,5 dl vode,ako hocu pola onda sa 200ml...A na netu sto sam gledala za isti taj pise merica u 200ml,pola u 100ml...Sad,ne znam kako je najbolje da ga pijem.
Koliko god vode da stavis ,organizam ce ti kasnije traziti jos dodatnu kolicinu vode.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #27 poslato: Oktobar 10, 2012, 12:12:56 posle podne »

Tecnost dodajes po ukusu.Ja npr mericu Wheya uvek mutim sa 250ml vode,tako sam navikla da mi prija i to je to  ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
Maja6
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #26 poslato: Oktobar 10, 2012, 11:42:23 pre podne »

Hvala vam:)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #25 poslato: Oktobar 10, 2012, 11:38:01 pre podne »

Moram jos nesto da vas pitam:)   Kupio mi je brat Whey shake..E sad,na pakovanju mi pise da jednu mericu(32g) mutim sa 4,5 dl vode,ako hocu pola onda sa 200ml...A na netu sto sam gledala za isti taj pise merica u 200ml,pola u 100ml...Sad,ne znam kako je najbolje da ga pijem.

veruj da to uopste nije bitno..smuti sa toliko vode koliko tebi odgovara da ga lepo razmutis a zatim i da ti odgovara gustina( jacina) ukusa..
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #24 poslato: Oktobar 10, 2012, 09:31:51 pre podne »

sa onoliko vode sa koliko ti više prija. Ako ti je 4 dcl previše, onda muti sa manje. Postoji mala verovatnoća da ti može malo biti muka ako ima manje vode, ali i to se retko dogaĂ°a.
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Maja6
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #23 poslato: Oktobar 10, 2012, 09:22:59 pre podne »

Moram jos nesto da vas pitam:)   Kupio mi je brat Whey shake..E sad,na pakovanju mi pise da jednu mericu(32g) mutim sa 4,5 dl vode,ako hocu pola onda sa 200ml...A na netu sto sam gledala za isti taj pise merica u 200ml,pola u 100ml...Sad,ne znam kako je najbolje da ga pijem.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #22 poslato: Oktobar 08, 2012, 07:23:14 posle podne »

Hvala,poslusacu vase savete.Sto se tice dorucka probala sam neki kornfleks sa jogurtom i svidela mi se ta kombinacija jer mi mleko nekako ne prija za zeludac...Ubacicu i kostunjavo voce...I eto za pocetak,uzecu neki najblazu varijantu proteina pa cu da vidim kako sve funkcionise:)
ovsene pahulje,integralni ili razani hleb,belanca ...moze malo jogurta,tako treba dorucak da ti izgleda.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #21 poslato: Oktobar 05, 2012, 08:57:15 posle podne »

Hvala,poslusacu vase savete.Sto se tice dorucka probala sam neki kornfleks sa jogurtom i svidela mi se ta kombinacija jer mi mleko nekako ne prija za zeludac...Ubacicu i kostunjavo voce...I eto za pocetak,uzecu neki najblazu varijantu proteina pa cu da vidim kako sve funkcionise:)

Izbegavaj kornfleks i muslije, kupuj ciste ovsene, razene itd pahuljice...eventualno mozes nekad uzeti neki musli tipa Fun & Fit malo radi ukusa i dodati mu ciste ovsene ...
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #20 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:57:41 pre podne »

..I eto za pocetak,uzecu neki najblazu varijantu proteina pa cu da vidim kako sve funkcionise:)
protein je protein, ne delimo proteine na blage i jake, to je i dalje SAMO SUPLEMENT. Nemoj se plašiti proteina - nećeš se od njega ugojiti, neće ti porasti brkovi i nećeš nikad postati Arnold Švarceneger. 
« Poslednja izmena: Oktobar 05, 2012, 09:04:30 posle podne od strane Maja6 » Sačuvana
Arbeit macht frei.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:56:40 pre podne »

Hvala,poslusacu vase savete.Sto se tice dorucka probala sam neki kornfleks sa jogurtom i svidela mi se ta kombinacija jer mi mleko nekako ne prija za zeludac...Ubacicu i kostunjavo voce...I eto za pocetak,uzecu neki najblazu varijantu proteina pa cu da vidim kako sve funkcionise:)

pa da, sigurno ćeš naći nešto što ti prija za doručak...    recimo lepo ide sa jogurtom musli Fun and Fit (tropik)  ima ga u supermarketima, roze boje, u kutiji... meni je taj omiljeni... :)

a protein slobodno možeš uzeti...
Sačuvana
Maja6
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #18 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:46:26 pre podne »

Hvala,poslusacu vase savete.Sto se tice dorucka probala sam neki kornfleks sa jogurtom i svidela mi se ta kombinacija jer mi mleko nekako ne prija za zeludac...Ubacicu i kostunjavo voce...I eto za pocetak,uzecu neki najblazu varijantu proteina pa cu da vidim kako sve funkcionise:)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #17 poslato: Oktobar 03, 2012, 10:05:00 pre podne »

Daa...a sto se tice toga kako izgleda tipican dan ,sta jedem...Danas npr. za dorucak klasika voce neko....Za rucak malo supe,kuvana junetina uz kuvani kropmir i sargarepu i malo sira...I za veceru cu verovatno isto sto i za rucak samo bez supe...Nekad za veceru pojedem jaja..ili mozda neke riblje filete...

Valjalo bi da malo pojacas dorucak, to je najvazniji obrok u toku dana pa se potrudi da uneses i proteine pored ugljenih hidrata, narocito kada vezbas sa opterecenjem. Sto se tice uzine, pokusaj da ubacis izmedju obroka kostunjavo voce npr kao sto ti je Beka napisala, videces da ce ti se metabolizam ubrzati ukoliko cesce budes jela u toku dana.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 03, 2012, 07:24:38 pre podne »

Daa...a sto se tice toga kako izgleda tipican dan ,sta jedem...Danas npr. za dorucak klasika voce neko....Za rucak malo supe,kuvana junetina uz kuvani kropmir i sargarepu i malo sira...I za veceru cu verovatno isto sto i za rucak samo bez supe...Nekad za veceru pojedem jaja..ili mozda neke riblje filete...

voće je ok, ali gledaj da ubaciš malo kvalitetniji doručak....   žitarice npr.  ili jaja ako voliš.... i integralni hleb npr...
doručak je najvažniji u toku dana....

imaš tri obroka, možda da ubaciš još 2 meĂ°uobroka...

ako jedeš kupovne riblje filete - one pohovane i u raznim oblicima - to ribu videlo nije....  ako su čisti ifleti onda ok....

a protein (mislim na čist protein) je najbolji suplement i možeš uvek da ga koristiš, bila na dijeti ili ne
Sačuvana
Maja6
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #15 poslato: Oktobar 02, 2012, 05:12:40 posle podne »

Hvalaaa puno :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 02, 2012, 05:07:07 posle podne »

Sada treba da se fokusiras sto vise na trening sa opterecenjem,da pojacavas postepeno unos proteina i blago uvecas misicnu masu,jer ces na taj nacin ubrzati bazalni metabolizam a to u prevodu znaci da ces moci nesto da pojedes i sto ne bi smela a neces se ugojiti jer ce tvoj organizam trositi vise kalorija za svakodnevne funkcije.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 18 upita.