TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395224 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 01:32:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PALACINKE SA MEDOM I ORASIMA PRE WORKOUT?  (Pročitano 11206 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 05, 2012, 10:54:55 posle podne »

Kada jedes kako treba jedi do kraja,kada gresis gresi do kraja i uzivaj totalno a ne polovicno!
Lepa misao gosn. Zoltane,tera me na razmisljanje :) znaci kad uzivam da pocepam celu tortu do kraja :P to mu dodje bukvalizacija,hehehe

Prevashodno sam mislio na recimo evo na primer palacinke da uzmemo:  Zar nije lepse pojesti jednu,dve pa i ti sa evrokremom ili necim sto obozavas nego da je recimo smesa od ovsenih pahuljica pa kao pravimo se da je zdravije?  Na takve sam primere mislio.Znaci kada zelis uzivati jedi pravu palacinku a kada pazis onda ne jedi uopste.

Ma dobro ja sam pokrenuo temu sa med i orasima :) posle je drugarica nasa sa foruma dala recept, nisam ja to nikad jeo tu smesu koju je navela,ali probacu sto da ne :) mozda bude ukusno..a med i orasi su vise nego ukusni i uzivanje..
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12784


Never give up!

« Odgovor #22 poslato: Oktobar 05, 2012, 06:11:42 posle podne »

Kada jedes kako treba jedi do kraja,kada gresis gresi do kraja i uzivaj totalno a ne polovicno!
Lepa misao gosn. Zoltane,tera me na razmisljanje :) znaci kad uzivam da pocepam celu tortu do kraja :P to mu dodje bukvalizacija,hehehe

Prevashodno sam mislio na recimo evo na primer palacinke da uzmemo:  Zar nije lepse pojesti jednu,dve pa i ti sa evrokremom ili necim sto obozavas nego da je recimo smesa od ovsenih pahuljica pa kao pravimo se da je zdravije?  Na takve sam primere mislio.Znaci kada zelis uzivati jedi pravu palacinku a kada pazis onda ne jedi uopste.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 05, 2012, 01:35:29 posle podne »

Kada jedes kako treba jedi do kraja,kada gresis gresi do kraja i uzivaj totalno a ne polovicno!
Lepa misao gosn. Zoltane,tera me na razmisljanje :) znaci kad uzivam da pocepam celu tortu do kraja :P to mu dodje bukvalizacija,hehehe
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12784


Never give up!

« Odgovor #20 poslato: Oktobar 05, 2012, 09:55:24 pre podne »

Kada jedes kako treba jedi do kraja,kada gresis gresi do kraja i uzivaj totalno a ne polovicno!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Oktobar 05, 2012, 08:13:21 pre podne »

Hvala za recept. pa dobro znam ja da je med pun secera,nista drugo i nema, ali ono nisam ni planirao ih naravno jesti svakog dana,vec jednom nedeljno, da se pocastim, e sad od dva zla, palacinke sa kremom i plazmom i med i orasi, mislim da je manje zlo pojesti med i orahe..bar taj jedan dan kada uzivam u hidratima,i punim glikogenske depoe.. probacu taj recept pa cemo videti sta ce ispasti :P

naravno, i treba nekad šokirati telo... još ćeš imati i koristi od tog obroka :)   
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 04, 2012, 12:51:54 posle podne »

Hvala za recept. pa dobro znam ja da je med pun secera,nista drugo i nema, ali ono nisam ni planirao ih naravno jesti svakog dana,vec jednom nedeljno, da se pocastim, e sad od dva zla, palacinke sa kremom i plazmom i med i orasi, mislim da je manje zlo pojesti med i orahe..bar taj jedan dan kada uzivam u hidratima,i punim glikogenske depoe.. probacu taj recept pa cemo videti sta ce ispasti :P
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Oktobar 04, 2012, 10:00:27 pre podne »

Već sam podelila recept za palačinke koje su odličan izvor proteina i ugljenih hidrata:

Palačinke

testo:  samleti u mlinu za kafu ovsene pahuljice da se dobije fino brašno, dodati 3-4 belanaca i jedno žumance, 100 ml mleka, i peći na tiganju sa malo ulja ili malo maslinovog (više zbog arome)

namaz:  jednu tunjevinu u komadima u blenderu izmiksati sa 2-3 kuvana jajeta, dodati malo senfa, luka, i povrća po izboru (moj izbor je uglavnom vlasac, i sitno seckane masline)

prijatno ;)


p.s. namaz može da stoji u frižideru ali palačinke ne mogu da stoje, jako se stvrdnu...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12784


Never give up!

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 04, 2012, 08:43:36 pre podne »

I sto vise evrokrema sa plazmom uz to za maksimalno tapaciranje.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Oktobar 04, 2012, 08:02:11 pre podne »

Jedino što ta kombinacija ima dosta šećera, med, pa šećer u palačinkama... daleko od toga da je loše, ekstra je, ali možda i kao obrok posle treninga... ja bih uvek izbegavala šećere pre treninga, samo integralno tj složeni hidrati...  ali ako uzmemo u obzir da ti trening ne traje dugo onda ok.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 04, 2012, 12:41:25 pre podne »

Ukoliko vodis racuna o unosu hidrata,taj jedan obrok moze i biti od koristi,bolja opcija ovsene i whey protein i od toga palacinke napravi.

Ma jedem ovsene sa proteinom svako jutro unazad ebem li ga,smucile mi se ovsene,mislim da kad bih jos jedan obrok sa njima ubacio ispovracao bih se,jedem ih ono samo radi reda ujutru, inace me u zadnje vreme jako nerviraju :P
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #13 poslato: Oktobar 04, 2012, 12:41:01 pre podne »

Ma bjez to sve treba tuci šnjurom od usisivača, kad je pitas jel zna sta skuvati ili ispeci ona se tome ismijava umjesto da je bude sramota -.-' Fala bogu pa znam sam da se snalazim u kuhinji tako da mi ***** ni ne trebaju

Edit: Izbegavaj ovakve izraze na forumu.
Ahahahah admin se diskretno ubacio xDD
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 03, 2012, 09:31:20 posle podne »

Ma sve ce to narod pozlatiti kaze stara dobra od laze lazarevica :) bez zena se ne moze, znale kuvati ili ne ;)
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #11 poslato: Oktobar 03, 2012, 07:56:14 posle podne »

Ma bjez to sve treba tuci šnjurom od usisivača, kad je pitas jel zna sta skuvati ili ispeci ona se tome ismijava umjesto da je bude sramota -.-' Fala bogu pa znam sam da se snalazim u kuhinji tako da mi ***** ni ne trebaju

Edit: Izbegavaj ovakve izraze na forumu.
« Poslednja izmena: Oktobar 03, 2012, 09:32:37 posle podne od strane Robert » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 03, 2012, 07:46:38 posle podne »

hahahaha, pa dobro, realno koji procenat cura u zadnje vreme zna nesto oko kuhinje ? ima ih, ali na nekoj planincini verovatno, od ovih nasih gradskih primadona,necemo se hleba najesti ,a kamoli pogace pod crepuljom :D
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 03, 2012, 07:43:56 posle podne »

Toj svojoj curi samo pokazi prstom na vrata i kazi: "Raus!" :D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.069 sekundi sa 17 upita.