TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396481 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 27, 2024, 06:50:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PALACINKE SA MEDOM I ORASIMA PRE WORKOUT?  (Pročitano 11288 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 03, 2012, 07:40:28 posle podne »

Pa iskreno cura samo zna kafu da mi skuva, tako da se tu nisam usrecio :) a keva mi ne daje ni da pridjem sporetu jer sve userem,tako da je mrzi da mi objasnjava pa sve uradi sama ocas posla :) ali jedno vreme dok sam ziveo sam, morao sam silom prilika da se snalazim u kuhinji,islo je dosta toga kako valja,ali te palacinke nikako :((((
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 03, 2012, 07:36:18 posle podne »

Ma ne treba bre lagano je vjeruj mi samo uradi po ovom receptu, meni je jednom sestra samo pokazala i od tad sam pravim skroz, ako i tebi ima ko pokazati dovoljno ce ti biti jednom i pravices sam sa uzivancijom :P
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 03, 2012, 07:34:20 posle podne »

Pa dobro, dobra svalerka ispunice ti sve zelje :D haha, zajebancija malo.. hvala za recept,probacu da ga isprobam, volim dosta toga sam da spremam,ali palacinke mi nikad nisu isle od ruke iskreno,niti sam promer znao da odredim,uvek ispadne neka cudna smesa,sto ni psi ne bi pojeli :) treba se imati tehnika za to ,i iskustvo :) a sto se tice afrodizijaka,pa sta sve spada u cudesnu grupu afrodizijaka pa smo zivi :) hahaha, koje sve namirnice tu spadaju,pa ja bih trebao non stop se kriti od ljudi da je to sve tako kao sto se prica :) hahaha
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 03, 2012, 07:22:49 posle podne »

Ne moras cekati da ti ih svalerka napravi, vrlo je jednostavno praviti palacinke. Evo ti recept za jedno 15ak palacinki koji ja koristim:
400gr brasna
2 kasike ulja
1dl mleka
2 jajeta
malo soli i malo secera
i jedno pola litre kisele ili obicne vode sam ocjeni da ti bude smjesa onako vodenasta ali ne previse vec da se moze fino razliti po tavi

Sve smiksas mixerom i to je to. Stavis skroz malo ulja na tavu znaci ne previse da ti palacinka pliva vec samo malo da se podmaze povrsina tave, i svaki put kad skines jednu palacinku opet podmazi tavu za sledecu. Nemoj ih odmah jesti cim skines sa tave jedu po jednu, vec ih fino redaj na tanjir jer kad budu jedne na drugoj onda fino omekane i budu prava poslastica, naravno mazes cime hoces :D
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 03, 2012, 07:17:40 posle podne »

Jedino ako zelis da se napalis na nekog vezbaca u teretani (med i orasi - afrodizijak) :D :D :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 03, 2012, 07:06:22 posle podne »

Ukoliko vodis racuna o unosu hidrata,taj jedan obrok moze i biti od koristi,bolja opcija ovsene i whey protein i od toga palacinke napravi.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 03, 2012, 06:21:49 posle podne »

Milslio sam 30-40 min pre workout,naravno da je zadnji dobar obrok bio 1,5 sat pre treninga..ovo kao nesto pre kretanja do teretane i ubacivanja ostalih supsa
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 03, 2012, 06:20:42 posle podne »

Ide zima, nase vredne mame,zene,devojke svalerke itd.. :) malo ce verovatno ugoditi nama ili cemo cak sami sebe pocastiti przenjem palacinki..E sad, nisam ih jeo mesecima,planiram da se pocastim kako ide hladnije vreme,sa vremena na vreme.. Da bih onako opravdao sebe uzimanjem istih :) sta mislite o kombinaciji ovoj sto sam napisao ? palacinke i med kao izvor ugljohidrata i orasi kao koliko toliko unosioci proteina..Naravno znacaj meda i sami znamo koliki je,ali mislim da bi ovo bila kombinacija bolja kao pre workout meal nego budjavi gaineri ? Vasi utisci ?
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 18 upita.