TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 05:20:05 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MASA I DEFINICIJA ISTOVREMENO - MIT ILI STVARNOST ?!  (Pročitano 20001 puta)
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #82 poslato: Jun 06, 2013, 09:13:38 posle podne »

"Ako nemate šta da radite - ne činite to u ovoj prostoriji !" Plakat u EPS

 ;)
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
bbjelica
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 690


Ko nema u glavu - ima u ruke !

« Odgovor #81 poslato: Jun 06, 2013, 05:42:37 posle podne »

"Ako nemate šta da radite - ne činite to u ovoj prostoriji !" Plakat u EPS

 ;)
Sačuvana
Kad čovek umre ne oseća ništa, nikakvu bol, ali zato ljudi oko njega pate ... Isto je i kada si glup. :)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #80 poslato: Jun 04, 2013, 10:07:10 posle podne »

Unististe bjelici temu, suzu pustih...
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #79 poslato: Jun 04, 2013, 09:06:16 posle podne »

wtf jos ste ovde...... ::)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #78 poslato: Jun 04, 2013, 08:20:10 posle podne »

A i mi se ko deca raspravljamo oko toga sta ljudi po forumima jedu :D
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #77 poslato: Jun 04, 2013, 08:20:05 posle podne »

Aha, sta cemo sad????

Nista pomiricemo se sa tim da decko jede pizu,sladoled i caj od koprive kad mu treba provera pred takmicenje, kao prirudni diuretik i naravno kashika meda da sve to pokrene, naravno natural design by bakina kuhinja australija i mnogo kengura pecenih :D


 :D  ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #76 poslato: Jun 04, 2013, 08:04:57 posle podne »

Aha, sta cemo sad????

Nista pomiricemo se sa tim da decko jede pizu,sladoled i caj od koprive kad mu treba provera pred takmicenje, kao prirudni diuretik i naravno kashika meda da sve to pokrene, naravno natural design by bakina kuhinja australija i mnogo kengura pecenih :D
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #75 poslato: Jun 04, 2013, 07:55:27 posle podne »

Aha, sta cemo sad????
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #74 poslato: Jun 04, 2013, 07:44:35 posle podne »

opet nemogu da nadjem nigde junk... ???
preskoci na trecu stranu propusio si picu i sladoled

Citat
Nutrition

Approx 3,754 calories, 238p, 367c, 155f

Breakfast was a 1 yolk, 4 white omelet, Whey shake and 2 slices of toast with jam.
1 Muscletech protein sample post workout
Steak sandwhich and chips with a black coffee
1 Bulknutrients whey Isolate sample, 1 cup Milo with milk
Beef curry, Chicken Tandoori, Saffron Rice, yougurt dip, 2 cans of coke zero
340g Tub of mixed icecream from BaskinRobbins

Citat
Nutrition

Approx 2,856 calories, 244p, 278c, 92f

Breakfast was a 1 yolk, 4 white omelet, Whey shake and 3 slices of toast with jam.
1 WPC shake and a slice of cheese
Homemade beef burger with peas and melted cheese
1 WPC shake with Milo
1 family size frozen pizza
1 WPC shake

Citat
Nutrition

Approx 3,173 calories, 227p, 328c, 110.9f

Breakfast was 2 whole eggs + 2 whites, a block of cheese and a spoon of nut butter + grilled tomatoes
Lunch was 2 steak sandwhiches and salad
1 WPC shake with vanilla post workout
bag of lollies at the cinema
Thai Cashew Chicken + Mixed vegetables + little bit of Masaman curry

Citat
Nutrition

Approx 2,440 calories, 165p, 277c, 82f

Breakfast was a large coffee with whey
Vanilla WPC Shake pre workout
Lunch was a large salad, 3 slices of apple strudel dessert pizza and a slice of salmon pizza
Pre work was icecream and a steak burger

After work was an omelet with tomato and a small shake

Citat
Nutrition

Approx 3,340 calories, 267p, 309c, 119f

Breakfast was 2 whole eggs + 2 whites and jam on toast
Pre Workout 1 slice of cheese and a WPC shake
Lunch was KFC hot and spicy
Before work was a homemade burger with KFC in the middle

Before bed was a tomato omelet
« Poslednja izmena: Jun 04, 2013, 07:46:09 posle podne od strane NIKOLIC> » Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #73 poslato: Jun 04, 2013, 07:42:14 posle podne »

I ja isto gledam ali nema :D

200g of protein 215g of CHO and 47g of fat - pa da lik toliko junka ovdje ne bi bilo ni 50gr proteina a bilo bi puno vise UH i masti
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #72 poslato: Jun 04, 2013, 07:37:44 posle podne »

opet nemogu da nadjem nigde junk... ???
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #71 poslato: Jun 04, 2013, 07:35:37 posle podne »

I ja nisam video gde on spominje pizze i coca cole, kad jede burgere sa mesom od kengura, imao je i par jela okacenih i to odlicno napravljenih..i sracunato u kaloriju tacno.. I taj dzank o cemu on govori je gde ?
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #70 poslato: Jun 04, 2013, 07:29:14 posle podne »

procitah 5 strana od ovog lika i koliko ja znam engelski nigde nisam video da se pominje junk....koliko sam shvatio decko radi neku rotaciju...ako znas to gde pise da jede junk i ovako izgleda posalji mi koja je to strana...
imas pm, ono mu je dnevnik od prosle godine
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #69 poslato: Jun 04, 2013, 07:28:21 posle podne »

Brate, nema potrebe da se rasplamsavamo, za par godina shvatices da decko taj natural nije. A i sto ti ne da free tips da izgledas kao on ako to nije neka velika tajna ? Zasto ne izgledas kao on kada vec mozes da jedes i picu i burek i budes 5% body fat ?

A i ovo nije tema tog decka sa slike nego je tema masa i def u isto vreme, tako da mani lika iz daleke australije o kome nemamo nikakav info sem da jede picu i burek.
Zato sto me mrzi da brojim kalorije i zato sto nemam finansija za dovoljno proteina, a ja 5% bf nikad necu biti jer za time nemam potrebe, niti verujem da bi uspeo tako nisko da se spustim.

Zaboravio si da kazes da jede i sladoled i slaninu.

Necemo vise u off

Pa cekaj sada si kontradiktoran,govoris o brojanju kalorija, a navodis malopre da decko jede sve od pice do bureka i slanine ? Pa zar broji kalorije iz pice i slanine,ne razumem sad ? Dakle sa jedne strane ne znas sta pricas, zasto bi brojao kalorije kada on zna tajnu kako da se izgleda pored pizza-e isecen kao pred takmicenje ? Usaglasi price, ne piju vodu, jer pogledao si profil decka iz Australije na nekom tamo forumu i sad verujes u tu pricu a niti ga znas, otkud znas sta radi ,to je jedno sto on pise za forum ili sta god.. Pa ko je sve rekao na ovom svetu da je natural haha.
I da,necemo u off ;)
A zasto mislis da mi svi koji se sechemo brojimo kalorije ? O tome niko nije pricao,niti sam ih brojao nekad,mene kalorije ne zanimaju.

I ako si vec odlucio na put sa pastetom,slaninom i ostalom,nemoj opravdavati sebe time i govoreci da je to pravi put nekome tamo, jer tako ti nece biti lakse nego teze,a neces to ni znati.. Kao sto je neko nekad tamo rekao, nema izgovora za cilj koji zelis. A ako vec ne mozes tj nemas volje i motivacije da se iseches,nemoj da pustas price o nekim tamo cudesnim momcima koji jedu burek i izdefinisani su naravno natural.
Broji on kalorije ali odprilike, posto je prestao da koristi vagu pa nagadja koliko je uneo i podesava koliko ce pojesti prema jutarnjoj tezini

Citat
I no longer count or weigh food. Daily intake is based on my scale weight first thing in the morning. I then adjust to the day's situation wither or not I will go low CHO, or save my calories for dinner or certain meal times.

For example, during social occasions, I'll save at least 75% of my calories for that meal/meals. This may lead to "how can you eat so much and stay lean" comments, as people wouldn't know my intake for that day. I have not noticed any detriment in setting eating up this way. If anything It can help reduce stress. In this way I believe nutrient timing is an effective dieting tool. Further so that combining a night out with a re-feed day can often allow you to go 50% over you calorie limit for the day, with even beneficial results.

In the interest of this log I will try to provide the weight and macro nutrients of my diet. I will also dedicate some time to taking photos of my meals, although I have little interest in making things look pretty, as I'd rather just start eating.

My macro's will vary day to day, I don't think the body cares if you're getting 200g of protein 215g of CHO and 47g of fat, day in day out. I will adjust macro's on the day depending on activity level and general scale weight. This may be difficult to follow but your body is always going to respond differently to foods to it's best to develop the best system for yourself.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
pedjoni986
Gost
« Odgovor #68 poslato: Jun 04, 2013, 07:21:08 posle podne »

Brate, nema potrebe da se rasplamsavamo, za par godina shvatices da decko taj natural nije. A i sto ti ne da free tips da izgledas kao on ako to nije neka velika tajna ? Zasto ne izgledas kao on kada vec mozes da jedes i picu i burek i budes 5% body fat ?

A i ovo nije tema tog decka sa slike nego je tema masa i def u isto vreme, tako da mani lika iz daleke australije o kome nemamo nikakav info sem da jede picu i burek.
Zato sto me mrzi da brojim kalorije i zato sto nemam finansija za dovoljno proteina, a ja 5% bf nikad necu biti jer za time nemam potrebe, niti verujem da bi uspeo tako nisko da se spustim.

Zaboravio si da kazes da jede i sladoled i slaninu.

Necemo vise u off

Pa cekaj sada si kontradiktoran,govoris o brojanju kalorija, a navodis malopre da decko jede sve od pice do bureka i slanine ? Pa zar broji kalorije iz pice i slanine,ne razumem sad ? Dakle sa jedne strane ne znas sta pricas, zasto bi brojao kalorije kada on zna tajnu kako da se izgleda pored pizza-e isecen kao pred takmicenje ? Usaglasi price, ne piju vodu, jer pogledao si profil decka iz Australije na nekom tamo forumu i sad verujes u tu pricu a niti ga znas, otkud znas sta radi ,to je jedno sto on pise za forum ili sta god.. Pa ko je sve rekao na ovom svetu da je natural haha.
I da,necemo u off ;)
A zasto mislis da mi svi koji se sechemo brojimo kalorije ? O tome niko nije pricao,niti sam ih brojao nekad,mene kalorije ne zanimaju.

I ako si vec odlucio na put sa pastetom,slaninom i ostalom,nemoj opravdavati sebe time i govoreci da je to pravi put nekome tamo, jer tako ti nece biti lakse nego teze,a neces to ni znati.. Kao sto je neko nekad tamo rekao, nema izgovora za cilj koji zelis. A ako vec ne mozes tj nemas volje i motivacije da se iseches,nemoj da pustas price o nekim tamo cudesnim momcima koji jedu burek i izdefinisani su naravno natural.
« Poslednja izmena: Jun 04, 2013, 07:23:51 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.121 sekundi sa 18 upita.