TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396688 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 01, 2024, 05:55:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pocetnik...Pomoc ! :)  (Pročitano 11664 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 10, 2012, 12:41:20 posle podne »

Ok,povrce jedem uz svaki obrok tj salate, voce cu da ubacim izmedju obroka....iskombinovacu obroke kako ste mi rekli...:)
To za grame sam citao na raznim tabelama,100gr belog ima 22gr proteina,jaje 7gr..tako sam citao :D
 ;D ;D ;D


Ma ja nekad udrim i po pola kile mesa, kad imam inspiraciju, :D mani se tabela :D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #47 poslato: Oktobar 10, 2012, 11:48:58 pre podne »

Ok,povrce jedem uz svaki obrok tj salate, voce cu da ubacim izmedju obroka....iskombinovacu obroke kako ste mi rekli...:)
To za grame sam citao na raznim tabelama,100gr belog ima 22gr proteina,jaje 7gr..tako sam citao :D
 ;D ;D ;D

Ma ok otprilike fino je znati ali ono koji gram tamo -vamo totalno je nepotrebno da se opterecujes sa tim...
Sačuvana
Milos Stevic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #46 poslato: Oktobar 10, 2012, 08:49:08 pre podne »

Ok,povrce jedem uz svaki obrok tj salate, voce cu da ubacim izmedju obroka....iskombinovacu obroke kako ste mi rekli...:)
To za grame sam citao na raznim tabelama,100gr belog ima 22gr proteina,jaje 7gr..tako sam citao :D
 ;D ;D ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:46:46 posle podne »


Ja se ipak drzim ovih iz mojih knjiga pa sad kako god..ionako koji gram manje vise zar je bas toliko vazno...

Naravno da nije,ali decko je izneo jelovnik gde je sve sracunao,i samo sam mu sugerisao jer verovatno decko vodi racuna o tome,da bi njemu pomogao :) samo easy :) ni ja ne racunam u gram naravno
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #44 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:43:51 posle podne »

Pa ne znam sta govore ja sam tako ucila ;) To za velicinu jajeta moze donekle biti ali otprilike je to to...

Prebacila si se nesto za belo meso 100% proveri informacije , zavisno od cistoce belog mesa nema vise od 20 gr proteina na 100 gr, po svim mogucim tabelama je tako, a za jaja jbg :P jedino da kupujemo nojeva :P

Onda je jedino moja tabela pogresna...sto posto sam sigurna u ove informacije....

I ja ,jer su skolske informacije ,a i u uredu gde sam radio sa nutricionistom,takodje je bio taj info, a i bilo koja cak tabela na netu ima takve informacije

Ja se ipak drzim ovih iz mojih knjiga pa sad kako god..ionako koji gram manje vise zar je bas toliko vazno...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:42:43 posle podne »

Ja se tim veruj ni ne opterecujem niti sabiram unos proteina i uh vec sve onako otprilike....

Ma naravno,ja znam odokativno,i zaokruzujem,ali posto je decko vec izneo tabelu u kojoj racuna i vodi racuna,samo sam mu sugerisao da je pogresio, da bi znao koliko unosi,ako vec se bakce time :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #42 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:41:32 posle podne »

Ja se tim veruj ni ne opterecujem niti sabiram unos proteina i uh vec sve onako otprilike....
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:41:22 posle podne »

Pa ne znam sta govore ja sam tako ucila ;) To za velicinu jajeta moze donekle biti ali otprilike je to to...

Prebacila si se nesto za belo meso 100% proveri informacije , zavisno od cistoce belog mesa nema vise od 20 gr proteina na 100 gr, po svim mogucim tabelama je tako, a za jaja jbg :P jedino da kupujemo nojeva :P

Onda je jedino moja tabela pogresna...sto posto sam sigurna u ove informacije....

I ja ,jer su skolske informacije ,a i u uredu gde sam radio sa nutricionistom,takodje je bio taj info, a i bilo koja cak tabela na netu ima takve informacije
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #40 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:40:18 posle podne »

Pa ne znam sta govore ja sam tako ucila ;) To za velicinu jajeta moze donekle biti ali otprilike je to to...

Prebacila si se nesto za belo meso 100% proveri informacije , zavisno od cistoce belog mesa nema vise od 20 gr proteina na 100 gr, po svim mogucim tabelama je tako, a za jaja jbg :P jedino da kupujemo nojeva :P

Onda je jedino moja tabela pogresna...sto posto sam sigurna u ove informacije....
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:39:52 posle podne »

Domaca ;)

A na koju si ti mislila,koja to ima 30gr, :D i mi da je kupimo manje cemo jesti a vise cemo izvuci :P
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #38 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:38:37 posle podne »

Domaca ;)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:38:20 posle podne »

Piletina (belo meso bez kostiju)   144kalorija, 0 uglj.hidrat   21 protein,    3 mast
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:32:11 posle podne »

Pa ne znam sta govore ja sam tako ucila ;) To za velicinu jajeta moze donekle biti ali otprilike je to to...

Prebacila si se nesto za belo meso 100% proveri informacije , zavisno od cistoce belog mesa nema vise od 20 gr proteina na 100 gr, po svim mogucim tabelama je tako, a za jaja jbg :P jedino da kupujemo nojeva :P
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #35 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:31:13 posle podne »

Pa ne znam sta govore ja sam tako ucila ;) To za velicinu jajeta moze donekle biti ali otprilike je to to...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 09, 2012, 08:28:22 posle podne »

Ima tu  i vise proteina...100gr piletine ti ima nekih skoro 30gr proteina a jaje 7gr..ali kao sto ti je receno, bolje za veceru recimo jedi jaja a pred trening to meso i ubaci malo integralnog pirinca....

Nijedno meso nema vise od 20 gr, sem mozda konjetine i svinjske glave, da je tako,ne bi se jelo po 300 gr mesa,kad tim unosom bi uneo 100 gr proteina za obrok,sto je nebulozno, kad organizam tu kolicinu ne moze da svari

a za jaja nigde nisam procitao niti video da je 7 gr, svi govore promer 4-6 ,a u zadnje vreme kakva su mala jaja, sredina je 5 gr
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.2 sekundi sa 17 upita.