TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 03:34:09 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PRO EVOLUTION SOCCER 2013  (Pročitano 14557 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #41 poslato: Januar 06, 2013, 01:03:55 pre podne »

Ja sam vec poceo da se dvoumim da i devojku nateram da pocne igrati pes xD

Ja nisam uspeo da je nateram,ako uspes, javi mi recept kako,i vodim te na PIVO , ma i vesalicu cu da ti platim :D

Hahahahahahah xD
uredno smo se raspisali :), da mi je neko rekao da cu na ovom forumu pisati o PES-u ne bih mu nikad verovao :)
Pa i vezbaci igraju PES (da ne kazem Bilderi posto vecina to nije,dalek je put do BB-a) a i ima nas par blesavih. :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #40 poslato: Januar 06, 2013, 01:02:26 pre podne »

Moja nece ni fudbal da gleda a kamoli da igra PES. :D

Gleda samo kad igra nasa reprezentacija i Zvezdu gleda sa mnom ponekad i to je sve od fudbala a i sporta sto gleda.Da nije pocela da vezba sa sportom bi imala dodirnih tacki isto kao i pre nego sto se rodila. :D
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #39 poslato: Januar 06, 2013, 01:01:21 pre podne »

Ja sam vec poceo da se dvoumim da i devojku nateram da pocne igrati pes xD

Ja nisam uspeo da je nateram,ako uspes, javi mi recept kako,i vodim te na PIVO , ma i vesalicu cu da ti platim :D

Hahahahahahah xD
uredno smo se raspisali :), da mi je neko rekao da cu na ovom forumu pisati o PES-u ne bih mu nikad verovao :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #38 poslato: Januar 06, 2013, 01:00:37 pre podne »

Sve sto navede ljude da pokazu emocije a to ih zblizi je super,zato je PES odlicna varijanta za druzenje u svakom dobu zivota. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #37 poslato: Januar 06, 2013, 12:59:07 pre podne »

Ja sam vec poceo da se dvoumim da i devojku nateram da pocne igrati pes xD

Ja nisam uspeo da je nateram,ako uspes, javi mi recept kako,i vodim te na PIVO , ma i vesalicu cu da ti platim :D
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #36 poslato: Januar 06, 2013, 12:58:20 pre podne »

Ja sam vec poceo da se dvoumim da i devojku nateram da pocne igrati pes xD
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #35 poslato: Januar 06, 2013, 12:57:12 pre podne »

Ma ja kad igramo PES, bas kad je organizacija telefon je na SHUT DOWN, devojci se izvinem i javim za par sati,nekad i za dva dana :P  (obicno su dva dana kada ne treniram i punim se hidratima haha :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #34 poslato: Januar 06, 2013, 12:56:15 pre podne »


Iiii kad se setim samo. :D ;D

Pre 4 godine,cimer i ja uzmemo sony,kupimo 3 litra belog vina i 2 flase Kisele za picence,a za meze kupimo slaninu,kackavalj,kulen i udir celu noc pa sve do 8-9 ujutru.

Odspava se 2-3 sata pa sve ponovo dok ne dodje covek od kog smo iznajmili da nosi sony. :D ;D


Sva sreca pa nisam to radio evo vec 4 godine. :D ;D Inace... :D
[/quote]


UFf matori kad se setim samo, koliko smo dana i noci proveli uz alkohol i PES, ali Pes je najbolja zajebancija koja postoji i koja oplemenjuje ljude i njihovo druzenje.. Naravno pored bilo kojeg sporta..ali mislim ovako na aktivnosti koji ne spadaju pod sport, Pes je za druzenje neprocenjiva stvar,koliko pozitivno utice, bar u mojem slucaju a i gomile ljudi koje znam.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #33 poslato: Januar 06, 2013, 12:55:43 pre podne »

Sad mozemo ocekivati da Pansport napravi turnit u PES-u :) :P
Umesto zgibova prelazimo na dzojstike x)

Pa i to je neka vrsta kardio treninga(ja skacem i letim se dzojstikom po celoj sobi )  i spretnosti okretnosti, ko cepa pes ima razradjene ruchice pa mu ne trebaju gurtne za velike tezine :D

Potpuno se slazem za razradjene ruke :)
al sto se tice kardio treniga tu se ne ubrajam, jer vise leti dzojstik po sobi nego ja xD ( mozda eventualno kad idem po njega, ili ako se saginjem da pokupim neki deo  :)

Ma pazi cinjenica je da se mnogo kalorija istrosi u toku jednog mecha, jer se grcis,stisces,nerviras,napet si,pa onda nalet adrenalina ,pa onda plac protivnika,pa skakanje po sobi od srece,sve to se ubraja u gorenje kalorija,e sad ako se ne organizuje neka pijanka u sve to, dobro ce doci te istrosene kalorije...ali obicno okupljanje uz pes je praceno dodatnim alkoholno junk smece aktivnostima :)
Iiii kad se setim samo. :D ;D

Pre 4 godine,cimer i ja uzmemo sony,kupimo 3 litra belog vina i 2 flase Kisele za picence,a za meze kupimo slaninu,kackavalj,kulen i udir celu noc pa sve do 8-9 ujutru.

Odspava se 2-3 sata pa sve ponovo dok ne dodje covek od kog smo iznajmili da nosi sony. :D ;D


Sva sreca pa nisam to radio evo vec 4 godine. :D ;D Inace... :D

Uz alkohol nisam igrao nikada, al zato smo drug i ja sibali samo pepsi, grickalice, cokolade .. i jbg, preko noci stvori se salo :)
Ali, primetio sam da najvise kalorija izgori kad odbranim penal ili dam gol u zadnjim sekundama :) .. onda sam srecan ko Nova Godina xD

Meni najsladje kad protivnika slucajno da auto gol ili se zapetlja sa stoperima pa mu ukradem loptu i dam gol,tad je haos,ludnica,delirijum. :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #32 poslato: Januar 06, 2013, 12:54:18 pre podne »

Znaci kad se igra PES radi se i Mrtvo zbog saginjanja i cucanj a i podlaktica. :D

Ima da gori forum kad bude turnir. :D

Jos kad je wireless dzojstik koliko tu moze toga da se uradi po sobici :D hahaha

Moze i gomila sprintova od zida do zida :D

Tad i devojke ako su u prostoriji nisu interesantne :D ;D ;D  (sad ce da me mrzi cela zenska populacija na forumu) :D ;D
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #31 poslato: Januar 06, 2013, 12:54:04 pre podne »

Sad mozemo ocekivati da Pansport napravi turnit u PES-u :) :P
Umesto zgibova prelazimo na dzojstike x)

Pa i to je neka vrsta kardio treninga(ja skacem i letim se dzojstikom po celoj sobi )  i spretnosti okretnosti, ko cepa pes ima razradjene ruchice pa mu ne trebaju gurtne za velike tezine :D

Potpuno se slazem za razradjene ruke :)
al sto se tice kardio treniga tu se ne ubrajam, jer vise leti dzojstik po sobi nego ja xD ( mozda eventualno kad idem po njega, ili ako se saginjem da pokupim neki deo  :)

Ma pazi cinjenica je da se mnogo kalorija istrosi u toku jednog mecha, jer se grcis,stisces,nerviras,napet si,pa onda nalet adrenalina ,pa onda plac protivnika,pa skakanje po sobi od srece,sve to se ubraja u gorenje kalorija,e sad ako se ne organizuje neka pijanka u sve to, dobro ce doci te istrosene kalorije...ali obicno okupljanje uz pes je praceno dodatnim alkoholno junk smece aktivnostima :)
Iiii kad se setim samo. :D ;D

Pre 4 godine,cimer i ja uzmemo sony,kupimo 3 litra belog vina i 2 flase Kisele za picence,a za meze kupimo slaninu,kackavalj,kulen i udir celu noc pa sve do 8-9 ujutru.

Odspava se 2-3 sata pa sve ponovo dok ne dodje covek od kog smo iznajmili da nosi sony. :D ;D


Sva sreca pa nisam to radio evo vec 4 godine. :D ;D Inace... :D

Uz alkohol nisam igrao nikada, al zato smo drug i ja sibali samo pepsi, grickalice, cokolade .. i jbg, preko noci stvori se salo :)
Ali, primetio sam da najvise kalorija izgori kad odbranim penal ili dam gol u zadnjim sekundama :) .. onda sam srecan ko Nova Godina xD
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #30 poslato: Januar 06, 2013, 12:51:55 pre podne »

Znaci kad se igra PES radi se i Mrtvo zbog saginjanja i cucanj a i podlaktica. :D

Ima da gori forum kad bude turnir. :D

Jos kad je wireless dzojstik koliko tu moze toga da se uradi po sobici :D hahaha

Moze i gomila sprintova od zida do zida :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #29 poslato: Januar 06, 2013, 12:48:39 pre podne »

Sad mozemo ocekivati da Pansport napravi turnit u PES-u :) :P
Umesto zgibova prelazimo na dzojstike x)

Pa i to je neka vrsta kardio treninga(ja skacem i letim se dzojstikom po celoj sobi )  i spretnosti okretnosti, ko cepa pes ima razradjene ruchice pa mu ne trebaju gurtne za velike tezine :D

Potpuno se slazem za razradjene ruke :)
al sto se tice kardio treniga tu se ne ubrajam, jer vise leti dzojstik po sobi nego ja xD ( mozda eventualno kad idem po njega, ili ako se saginjem da pokupim neki deo  :)

Ma pazi cinjenica je da se mnogo kalorija istrosi u toku jednog mecha, jer se grcis,stisces,nerviras,napet si,pa onda nalet adrenalina ,pa onda plac protivnika,pa skakanje po sobi od srece,sve to se ubraja u gorenje kalorija,e sad ako se ne organizuje neka pijanka u sve to, dobro ce doci te istrosene kalorije...ali obicno okupljanje uz pes je praceno dodatnim alkoholno junk smece aktivnostima :)
Iiii kad se setim samo. :D ;D

Pre 4 godine,cimer i ja uzmemo sony,kupimo 3 litra belog vina i 2 flase Kisele za picence,a za meze kupimo slaninu,kackavalj,kulen i udir celu noc pa sve do 8-9 ujutru.

Odspava se 2-3 sata pa sve ponovo dok ne dodje covek od kog smo iznajmili da nosi sony. :D ;D


Sva sreca pa nisam to radio evo vec 4 godine. :D ;D Inace... :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #28 poslato: Januar 06, 2013, 12:45:12 pre podne »

Znaci kad se igra PES radi se i Mrtvo zbog saginjanja i cucanj a i podlaktica. :D

Ima da gori forum kad bude turnir. :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #27 poslato: Januar 06, 2013, 12:44:54 pre podne »

Sad mozemo ocekivati da Pansport napravi turnit u PES-u :) :P
Umesto zgibova prelazimo na dzojstike x)

Pa i to je neka vrsta kardio treninga(ja skacem i letim se dzojstikom po celoj sobi )  i spretnosti okretnosti, ko cepa pes ima razradjene ruchice pa mu ne trebaju gurtne za velike tezine :D

Potpuno se slazem za razradjene ruke :)
al sto se tice kardio treniga tu se ne ubrajam, jer vise leti dzojstik po sobi nego ja xD ( mozda eventualno kad idem po njega, ili ako se saginjem da pokupim neki deo  :)

Ma pazi cinjenica je da se mnogo kalorija istrosi u toku jednog mecha, jer se grcis,stisces,nerviras,napet si,pa onda nalet adrenalina ,pa onda plac protivnika,pa skakanje po sobi od srece,sve to se ubraja u gorenje kalorija,e sad ako se ne organizuje neka pijanka u sve to, dobro ce doci te istrosene kalorije...ali obicno okupljanje uz pes je praceno dodatnim alkoholno junk smece aktivnostima :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 18 upita.