TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:05:57 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Natrol Fish Omega 3,Daily Formula i pomoc oko izbora proteina.  (Pročitano 4226 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:22:28 pre podne »

Pa da, u redu je radio sam Ekg,Eho srca,pre par meseci krvnu sliku srca sve je ok... Inace, odmorio sam ova dva dana, bolje mi je. Utakmicu sam dobro odigrao, cak se nisam ni zamorio, znaci bilo mi je potrebno samo malo odmora  :) Zanima me koji L-glutamin da uzmem, tj od kog proizvodjaca? Koliko vidim Biotech-ov i Scitec Nutrition su najpovoljniji i mi se uklapaju u budzet za sup.  :) Nisam siguran za Biotech, kada sam pocinjao da koristim suplementaciju, dosta ljudi je napljuvalo tu firmu, da li su zaista toliko losi? Koristio sam njihov kreatin, whey zero, cini mi se da nije bas tako... Pozz

nisu loši , ne brini...

što se tiče glutamina po meni je najbolje ono  što je najekonomičnje, a to su ti kilogramska pakovanja SNI glutamine i Primafroce Glutaform...

ali ako želiš manje pakovanje za početak, probaj Scitec glutamine, ima pakovanja od 300 i 600g.   Fin, sitan prah, dobra cena, kvalitet....

prijaće ti jako za oporavak, koristi ga zajedno sa proteinom nakon treninga (sa vodom)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #20 poslato: Oktobar 14, 2012, 01:18:55 posle podne »

Pa da, u redu je radio sam Ekg,Eho srca,pre par meseci krvnu sliku srca sve je ok... Inace, odmorio sam ova dva dana, bolje mi je. Utakmicu sam dobro odigrao, cak se nisam ni zamorio, znaci bilo mi je potrebno samo malo odmora  :)

Odlicno. Onda od sada ne dozvoli da dodje do toga i bice sve u redu. Pozdrav
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 14, 2012, 12:10:55 pre podne »

Nema puno razlika izmeĂ°u glutamina, osim u cenama od proizvoĂ°ača do proizvoĂ°ača. Zato gledaj da izabereš ono što ti finansijski odgovara. Veća pakovanja su uvek ekonomičnija, ali u startu treba izdvojiti nešto više novca.

Biotech nije loš brend, a naročito se popravio poslednjih godina. I sam kažeš da si koristio njihove proizvode, tako da si stekao neke utiske. :)
Sačuvana
KD35
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18


« Odgovor #18 poslato: Oktobar 13, 2012, 11:59:24 posle podne »

Pa da, u redu je radio sam Ekg,Eho srca,pre par meseci krvnu sliku srca sve je ok... Inace, odmorio sam ova dva dana, bolje mi je. Utakmicu sam dobro odigrao, cak se nisam ni zamorio, znaci bilo mi je potrebno samo malo odmora  :) Zanima me koji L-glutamin da uzmem, tj od kog proizvodjaca? Koliko vidim Biotech-ov i Scitec Nutrition su najpovoljniji i mi se uklapaju u budzet za sup.  :) Nisam siguran za Biotech, kada sam pocinjao da koristim suplementaciju, dosta ljudi je napljuvalo tu firmu, da li su zaista toliko losi? Koristio sam njihov kreatin, whey zero, cini mi se da nije bas tako... Pozz
« Poslednja izmena: Oktobar 14, 2012, 12:01:34 pre podne od strane KD35 » Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #17 poslato: Oktobar 12, 2012, 09:44:17 posle podne »

Da, pod predpostavkom da je sve drugo u redu, verovatno je pretreniranost u pitanju. Neophodna je posteda, nista se bitno nece promeniti ako par dana odmaras vise, ovako nema svrhe, zeljeni rezultati ce izostajati, veca je sklonost povredama...Bice bolje nakon par dana odmora.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Oktobar 12, 2012, 02:50:05 posle podne »

Najvise osecam pad snage(teske su mi ruke i noge), ubrzaniji puls, pospanost...

ako ti je puls povišen, pogotovo jutarnji puls u mirovanju ti je najboljii indikator, onda je sasvim sigurno da si pretreniran.

Dakle dve stvari
1- više odmora i sna
2 - suplementacija za oporavak, uključi i glutamin, u tvom slučaju je preko potreban

pozz,M.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #15 poslato: Oktobar 12, 2012, 10:34:32 pre podne »

Da se nadovezem o ovome povrcu...ja isto puno treniram,imam 16 god. ali nikad nisam volio povrce,niti ga sada jedem,jedno vrijeme sam jeo paradajz,krastavac ali to je sve bilo na silu i ono kao to mi je obaveza,pa mi je vremenom to da kazem dosadilo.Znaci sad nikako ne jedem povrce (ne mislim na povrce tipa Pasulj,Grasak,Rastan,to 3 jedem) apsolutno nema te salate koju ja pojedem.Voce isto dosta slabo.Koristim vitaminske tablete,ali zanima me da li je to veliki da kazem gubitak ako ne jedem uopste povrce?  (inace kuci me stalno tjeraju da barem jedem voce,pa im dodje da bace ove tablete jer misle da zbog njih ne jedem voce,a za povrce znaju da od djetinjstva ne jedem,iako mi kazu da kad sam bio beba uvijek su mi mixali svakakve vrste povrca i ja sam to obozavao,meni sad bas cudno kako to da sam prestao :D   )

Ishrana je uvek na prvom mestu, pa tek onda dodaci. Najbolje je da prvo sve sto mozes izvuces iz ishrane, a zna se koliko su voce i povrce vazni. Znam da nije lako da jedes nesto sto ne volis, ali pokusavaj malo po malo da se navikavas.
Sačuvana
KD35
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18


« Odgovor #14 poslato: Oktobar 11, 2012, 09:33:30 posle podne »

Hvala vam jos jednom, puno ste mi pomogli, nadam se da ce jos nekom ova tema pomoci!  :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 11, 2012, 09:01:07 posle podne »

Da, možeš napraviti ovsenu kašu sa wheyom i malo mleka ili vode. Mada, kako ti manjka kalorija, slobodno uzmi mleko.
Sačuvana
KD35
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18


« Odgovor #12 poslato: Oktobar 11, 2012, 08:20:22 posle podne »

Pa ubacicu Whey, posle jutranjeg treniga! To ce biti dovoljno za pre podne? Da li ovsene da jedem sa Whey proteinom?
« Poslednja izmena: Oktobar 11, 2012, 08:34:58 posle podne od strane KD35 » Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #11 poslato: Oktobar 11, 2012, 08:16:44 posle podne »

Da se nadovezem o ovome povrcu...ja isto puno treniram,imam 16 god. ali nikad nisam volio povrce,niti ga sada jedem,jedno vrijeme sam jeo paradajz,krastavac ali to je sve bilo na silu i ono kao to mi je obaveza,pa mi je vremenom to da kazem dosadilo.Znaci sad nikako ne jedem povrce (ne mislim na povrce tipa Pasulj,Grasak,Rastan,to 3 jedem) apsolutno nema te salate koju ja pojedem.Voce isto dosta slabo.Koristim vitaminske tablete,ali zanima me da li je to veliki da kazem gubitak ako ne jedem uopste povrce?  (inace kuci me stalno tjeraju da barem jedem voce,pa im dodje da bace ove tablete jer misle da zbog njih ne jedem voce,a za povrce znaju da od djetinjstva ne jedem,iako mi kazu da kad sam bio beba uvijek su mi mixali svakakve vrste povrca i ja sam to obozavao,meni sad bas cudno kako to da sam prestao :D   )
« Poslednja izmena: Oktobar 11, 2012, 08:20:51 posle podne od strane mister » Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #10 poslato: Oktobar 11, 2012, 07:52:00 posle podne »

Uh pa tebi je ishrana katastrofalno slaba u odnosu na to koliko se trosis....ubaci neki jaci dorucak, unosi vise UH i obavezno vise povrca.Po ovome sto si napisao cak i proteina tu slabo ima...do belog mesa za rucak se bas nacekaju tvoji misici ;) Prepodne ubaci vise proteina....
Sačuvana
KD35
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18


« Odgovor #9 poslato: Oktobar 11, 2012, 05:55:56 posle podne »

Najvise osecam pad snage(teske su mi ruke i noge), ubrzaniji puls, pospanost...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 11, 2012, 05:11:08 posle podne »

i ako imaš simptome hroničnog umora, pad snage, razdražljivost, loš san, gubitak apetita.... vrlo je moguće da si zašao u pretreniranost...  a i meni i Gorani se čini da je tako
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 11, 2012, 04:53:41 posle podne »

Oporavak, tj odmor je podjednako vazan kao i trening, a ti si ocigledno hronicno umoran. Pokusaj da vise odmaras, pojacaj malo ishranu ( voce i povrce pre svega ), i uzimaj Daily formulu.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 17 upita.