TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 08:49:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta kazete na ovaj kreatin?jel ima neke stetne efekte?  (Pročitano 11475 puta)
igor666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37

« Odgovor #19 poslato: Oktobar 15, 2012, 09:28:44 posle podne »

treba mi bolja ishrana,vise trosim kalorije nego sto unesem u sebe...ujutro pojedem med sa hlebom a problem mi je kad idem u skolu popodne od pola 12 do 9 nisam kod kuce,pa za tih 9 sata pojedem samo 150grama belog mesa,kad dodjem kuci pojedem 5jaja,treniram napravim proteinski sejk i legnem da spavam pred spavanja jos popijem mleko...a u sporskim prodavnicama pricali su mi da je ovaj najbolji kreatin i deluje 80%,ne znam po cemu je ovaj kreatin bolji od monohydrata i da li bas stvarno daje za 7 dana,2.3kg
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 15, 2012, 09:17:23 posle podne »

Sa tim proporcijama i stilom treninga, čudi me da već nisi zadovoljan definicijom...
Sačuvana
igor666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37

« Odgovor #17 poslato: Oktobar 15, 2012, 09:16:02 posle podne »

VISOK 1.83 A TEZAK 75KG... masa se tesko dobija sa ovim calisthenics vezbama ali stavljam jos teg na noge oko 20kg.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 15, 2012, 09:10:07 posle podne »

Niko nije rekao da je street workout lak. Naprotiv. Masu ćeš teško i dobiti sa takvim treninzima, a kreatin neće odigrati neku veliku ulogu u tvojim pokušajima mišićne definicije. Zato pokušavamo da ti "otvorimo oči". :) Nije cilj samo tek prodati nešto.

Koliko si visok i težak?
Sačuvana
igor666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37

« Odgovor #15 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:55:29 posle podne »

to samo mislite ta je lako sa street workautom...treniram svaki dan po 2h,pauza mi je samo 30 sec radim svaki dan po 300zgibova,500sklekova,400trbusnjaka,300propadanja itd ja mislim da bi ovaj kreatin dao dobre rezultate :) a za ishranu znam,vise idem na definiciju nego za masu...samo hocu da znam dal stvarto tako deluje kao sto pricaju vecina ljudi i koliko grama se pije po dozi
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #14 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:34:23 posle podne »

imam 17 godina i vezbam oko 5 meseci...uzimao sam kreatin monohydrat 1mesec,prestao sam zato sto ne dizem tegove bavim se street workautom

Moja preporuka bila bi da ti za pocetak maksimalno poradis na ishrani i na treningu pa ce onda i suplementi koje planiras da ukljucis imati efekta. Malo je mesec dana za procenu da li ti nesto odgovara ili ne.
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2012, 08:37:22 posle podne od strane Dr Gorana Grkovic » Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #13 poslato: Oktobar 15, 2012, 11:11:05 pre podne »

Za tvrdnje o izuzetnom dejstvu Cell- Tech - Hardcore-a , nema nijednog dokaza, osim ako ne računaš reklame sa poznatim bilderima i šarene etikete.Lično sam ga koristio....ništa posebno ,a i presladak je za moj ukus.Moj ti je savet da uzmeš ili stari dobri kreatin monohidrat. :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 15, 2012, 10:36:52 pre podne »

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kompleksni-kreatinski-proizvodi/MT336-Cell-Tech%E2%84%A2-Hardcore-Pro-series.html

dali je ovaj kratin dobar za pocetnike i da li ima stetne efekte?pise da je 26 puta bolji od monohydrata

za tebe kao nekoga ko ima 17 godina i početnik u teretani, ako želiš da radiš pametno, i da postigneš što bolje rezultate, savetovala bih ti da što više naučiš o treningu i ishrani - a to možeš upravo na našem forumu... i možeš da pitaš sve što te zanima...

a od suplementacije ako uzimaš nešto neka to bude prvo čist protein, vitamini, minerali a od kreatina običan monohidrat - Dymatize, Scitec, Biotech... koji god...

Cell tech je jako dobar, ali ima bombastičnu reklamu i od njega će efekte imati samo onaj ko već ima dovoljno znanja o ishrani treningu i ko ima osnovne suplemente.... ;)

u prevodu možeš pametnije da uložiš novac :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Oktobar 15, 2012, 09:56:56 pre podne »

Verovatno ga je privukla reklama kao i vecinu.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 15, 2012, 09:07:56 pre podne »

imam 17 godina i vezbam oko 5 meseci...uzimao sam kreatin monohydrat 1mesec,prestao sam zato sto ne dizem tegove bavim se street workautom

Ti se to malo šališ sa nama?

Stvarno misliš da će ti Cell tech dati bolje rezultate sa tim tvojim, šta god to bilo od treninga što radiš...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
igor666
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 14, 2012, 08:39:03 posle podne »

imam 17 godina i vezbam oko 5 meseci...uzimao sam kreatin monohydrat 1mesec,prestao sam zato sto ne dizem tegove bavim se street workautom
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 14, 2012, 05:21:56 posle podne »

Samo bih jos napomenuo da je poprilicno sladak ako pijes preporucene doze koje je naveo proizvodjac.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 14, 2012, 04:36:10 posle podne »

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kompleksni-kreatinski-proizvodi/MT336-Cell-Tech%E2%84%A2-Hardcore-Pro-series.html

dali je ovaj kratin dobar za pocetnike i da li ima stetne efekte?pise da je 26 puta bolji od monohydrata

Nema nezeljenih efekata pri uzimanju kreatina, eventualno, mozda, malo teze varenje.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 14, 2012, 03:00:16 posle podne »

Nema ukoliko se uzima kako treba.A inace o njemu je uradjena reklama gde se obecava sve i svasta od strane proizvodjaca a to nema vez sa vezom.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 14, 2012, 02:41:21 posle podne »

Koliko godina ima početnik?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.