TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 05:08:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Gejner i Kreatin  (Pročitano 16472 puta)
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 15, 2012, 04:51:44 posle podne »

Ni ja ne znam stvarno sto sam rekao mesec dana...
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 15, 2012, 03:20:41 posle podne »

Nikolito, zašto samo mesec dana?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 15, 2012, 01:37:08 posle podne »

E sto se tice kreatina koji da uzmem treba mi na mesec dana fazon da kombinujem sa gejnerom

Dymatize http://www.pansport.rs/Kreatin/Dymatize-Nutrition.html.. i cepaj slobodno bar dva meseca,mesec dana je malo
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2012, 01:41:35 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 15, 2012, 12:48:12 posle podne »

E sto se tice kreatina koji da uzmem treba mi na mesec dana fazon da kombinujem sa gejnerom
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 15, 2012, 08:25:39 pre podne »

To sam zeleo da cujem jedan drugar mi danima vec pametuje kako je to losa kombinacija, zato sto u gejneru kaze ima odredjena doza kreatina i jos kad bi uzimao posebno kreatin bilo bi uzas, pa zelim sto bolju i kvaliteniju misicnu masu ne znam koji drugi gejner da uzmem za 8000 din 5kg preko jednog decka ukus od cokolade je sabio zadnji put kad sam pio :)
Naravno bez ishrane i jakih treninga mi je to sve dzabe

to što u gejnerima ima kreatina to je minimalno.... tako da slobodno ukombinuj...

a ako tražiš gejner, imamo trenutno na akciji (dok još uvek traju zalihe)  Dymatize Elite Mass gainer (koji ti je i Robert preporučio)  i još jedan Dymatize-ov  Super mass gainer...

ako te zanima više o njima, pisala sam o tome u novom izdanju biltena koji možeš skinuti besplatno ovde
http://www.pansport.rs/o-nama/bilten/
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 14, 2012, 04:35:41 posle podne »

U gejneru može biti kreatina, ali su to minimalne doze.

Nego, taj drug te baš zeza sa cenom(da ne kažem da te pljačka). Izvoli, naruči ovaj gejner i uživaj http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY1084-Elite-Mass-Gainer.html

Izvanredan sastav.
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 14, 2012, 04:32:15 posle podne »

To sam zeleo da cujem jedan drugar mi danima vec pametuje kako je to losa kombinacija, zato sto u gejneru kaze ima odredjena doza kreatina i jos kad bi uzimao posebno kreatin bilo bi uzas, pa zelim sto bolju i kvaliteniju misicnu masu ne znam koji drugi gejner da uzmem za 8000 din 5kg preko jednog decka ukus od cokolade je sabio zadnji put kad sam pio :)
Naravno bez ishrane i jakih treninga mi je to sve dzabe
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 14, 2012, 03:29:50 posle podne »

Kombinacija je, da tako kažem, razumna. Nemoj da očekuješ da ti neko kaže kakve ćeš rezultate imati, jer to zavisi samo od tebe(kvalitetna ishrana i treninzi najviše odreĂ°uju napredak, pa tek onda suplementacija). :)

Naravno, uvek možeš uzeti čist whey umesto gejnera, ali sigurno postoji neki razlog za gejner, i to baš Nitromax, pa neću da ulazim dalje u to.
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 14, 2012, 03:20:16 posle podne »

Kakva je ovo kombinacija po vama, uzeo bi NITROMAX GAINER 5KG i neki Kreatin koliko je ovo dobra kombinacija ne znam
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 19 upita.