TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395235 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 06:25:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: TW Ripped Fuel vs. Dyma Burn Extreme?  (Pročitano 14557 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12786


Never give up!

« Odgovor #38 poslato: Novembar 06, 2012, 06:06:48 posle podne »

Ne mogu sada da ga secem, sada mi najvise treba :D

Podosta je tesko znam to iz licnog iskustva.Kada treba smanjiti ili prestati pa cekati e onda je problem.Sutradan i narednih nekoliko dana bas osetim da mi fali i zaista je problem.Samo teskom voljom se to moze prebroditi.Zvuci smesno jer ispadamo kao neki zavisnici ali zaista je tesko u tim trenutcima i opet bude sve super kada se krene nanovo.
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #37 poslato: Novembar 06, 2012, 05:24:17 posle podne »

hvala na odgovorima.Do duse,za vodu sam znao da treba da je unosim puno,ne preostaje mi nista drugo nego da slusam telo pa da vidim sta ce se desavati : ) pozdrav svima
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #36 poslato: Novembar 06, 2012, 10:01:34 pre podne »

Vremenom :)

Nekada mi je kafa pre treninga bila dovoljna, a sada nista. Moracu da oladim na neko vreme od kofeina ako se ovako nastavi.

Tu i jeste problem jer do tog â€â€oladjivanjaâ€â€ uglavnom tesko dolazi a doze se povecavaju.Pa opet dok god nama ne smeta ok je,ali kad tad preseci se mora.

"skidanje" sa kofeina može biti jako teško...   glavobolja, kriza, jako velika "čežnja" za kafom, probavne smetnje... ne možeš da zamisliš :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #35 poslato: Novembar 06, 2012, 09:58:08 pre podne »

Ne mogu sada da ga secem, sada mi najvise treba :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12786


Never give up!

« Odgovor #34 poslato: Novembar 06, 2012, 09:50:12 pre podne »

Vremenom :)

Nekada mi je kafa pre treninga bila dovoljna, a sada nista. Moracu da oladim na neko vreme od kofeina ako se ovako nastavi.

Tu i jeste problem jer do tog â€â€oladjivanjaâ€â€ uglavnom tesko dolazi a doze se povecavaju.Pa opet dok god nama ne smeta ok je,ali kad tad preseci se mora.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #33 poslato: Novembar 06, 2012, 09:49:01 pre podne »

tolerancija... ništa drugo...

ja ipak glasam za umerenost kad je kofein u pitanju i malo više slušanja sopstvenog tela... konstantno maskiranje umora i predoziranje sa kofeinom nije dobro
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #32 poslato: Novembar 06, 2012, 09:38:27 pre podne »

Vremenom :)

Nekada mi je kafa pre treninga bila dovoljna, a sada nista. Moracu da oladim na neko vreme od kofeina ako se ovako nastavi.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12786


Never give up!

« Odgovor #31 poslato: Novembar 06, 2012, 09:34:44 pre podne »

da li je ok piti kafu u toku dana kada pijemo sagorevac? da li to moze imati neke posledice ili sta vec? neka iskustva?


zavisi, ja znam da popijem i 2. Na mene slabo radi kofein, to treba sam da vidis.

Ti isto kao i Robert, slabo na kofein reagujes ili je to tolerancija koja se javila vremenom?
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #30 poslato: Novembar 06, 2012, 09:31:13 pre podne »

da li je ok piti kafu u toku dana kada pijemo sagorevac? da li to moze imati neke posledice ili sta vec? neka iskustva?


zavisi, ja znam da popijem i 2. Na mene slabo radi kofein, to treba sam da vidis.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12786


Never give up!

« Odgovor #29 poslato: Novembar 06, 2012, 09:27:51 pre podne »

Ja licno ne bih kafu tada uzimao.Ali to opet zavisi koliko si tolerantan na kofein,kada i koliko uzimas sagorevace itd...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Novembar 05, 2012, 07:44:42 posle podne »

da li je ok piti kafu u toku dana kada pijemo sagorevac? da li to moze imati neke posledice ili sta vec? neka iskustva?


sve zavisi koliko si tolerantan na kofein, u svakom slučaju ne valja preterivati sa kofeinom jer može da ima nuspojave poput lupanja srca, nesanice, razdražljivosti i nervoze, dehidratacije.... i nećeš se osećati dobro

tako da sa kofeinom umereno, ako piješ sagorevač koji ga sadrži u većoj količini ipak bih malo smanjila ili potpuno svela na nulu unos kafe

i da,obavezno pojačaj unos tečnosti u toku dana jer kofein dovodi do dehidratacije... pozz
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #27 poslato: Novembar 05, 2012, 07:00:46 posle podne »

da li je ok piti kafu u toku dana kada pijemo sagorevac? da li to moze imati neke posledice ili sta vec? neka iskustva?
Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #26 poslato: Oktobar 27, 2012, 03:09:48 posle podne »

Momak konkretno radi 2 treninga, neminovno je da jedan dolazi ranije a drugi kasnije. I ja sam radila jutarnji kardio a tegove popodne dok sluchajno nisam morala da obrnem red i tad sam shvatila prednost takve metode. Sada tako treniram, a kad pochnem da radim, poshto sam na odmoru, radicu oba treninga na jednom, i opet ce redosled biti tegovi pa kardio- to vec zvuchi poznato, zar ne? ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Oktobar 27, 2012, 10:44:39 pre podne »

ja nikad nisam bila jutarnji tip...  trening posle 16 h uvek... jutarnji mogu da uradim ali nije to-to... a i ujutru ne funkcionišem kao što je to slučaj popodne ili noću... koliko god da se naspavam pre podne nije moje vreme
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #24 poslato: Oktobar 27, 2012, 10:39:17 pre podne »

Masti mogu skinuti i bez kardio treninga pa ko se plasi katabolizma ne mora ga ni raditi...Ja konkretno kardio trening nisam radila ne pamtim, ali rad sa opterecenjem meni vise odgovara u kasnijim casovima, ne odgovara savakom rano ujutru da radi isti vec obrnuto...
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 17 upita.