TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 02:59:35 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kojи креатин користити  (Pročitano 5940 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #24 poslato: Mart 16, 2013, 12:03:25 pre podne »


[/quote] Pa ajde preporucite mi vi neki plan ishrane(ako mozete),da tri dana vezba ,jedan odmaram i onda opet tako(tako vec dva meseca),ove ned sam oducio da promenim i radim sledece: 1.dan : ledja i ramena.2.grudi.3 odmor.4 dan.ruke.5.grudi i 6.odmor ....koje je bolje?:/
[/quote]

Da, deluje da je ishrana malo slabija a dosta si vezbao, pa je moguce da je to uzrok zasto te kreatin nije radio kako treba.
Ako hoces mozes napisati primer ishrane u drugom delu foruma pa da vidimo sta treba, da ne bude ovde zbrke.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #23 poslato: Mart 15, 2013, 10:50:30 pre podne »

Mleko smanji ili izbaci jer ne koristi nečemu posebnom.Ako baš moraš mlečne proizvode onda se baziraj na ella siru.Trenibg sam po sebi žoraš uskladiti i eksperimentisati dok ne doĂ°eš do programa koji tebi odgovara.Ja radim sistem dva plus jedan jer mi posle dva dana teskih treninga jako prija dan odmora.


Sačuvana
gameboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #22 poslato: Mart 15, 2013, 12:40:44 pre podne »

Ja bih se još nadovezao pitanjima,kako si se hranio i koliko žestoko trenirao? jel odmaraš dovoljno?
TRENING: 1,DAN :LEDJA I RAMENA. 2.GRUDI.3.RUKE.ONDA ODMOR JEDAN DAN...A ISHRANA,PA DORUCAK NEKE MISLE ILI ZITARICE,RUCAK PILETINA,POSLE TRENINGA OBAVEZNO PILETINA,TAKODJE KONZUMIRAM DOSTA PIRINCA TJ JELA SA NJIM I NARAVNO DVA LITRA MLEKA DNEVNO,AKO NE I VISE...

Ova ishrana na prvi pogled deluje slabo. A sta je sa trenizima, nisam najbolje razumela - 3 dana vezbas, pa dan pauze pa opet tri dana ili...?
Ja bih se još nadovezao pitanjima,kako si se hranio i koliko žestoko trenirao? jel odmaraš dovoljno?
TRENING: 1,DAN :LEDJA I RAMENA. 2.GRUDI.3.RUKE.ONDA ODMOR JEDAN DAN...A ISHRANA,PA DORUCAK NEKE MISLE ILI ZITARICE,RUCAK PILETINA,POSLE TRENINGA OBAVEZNO PILETINA,TAKODJE KONZUMIRAM DOSTA PIRINCA TJ JELA SA NJIM I NARAVNO DVA LITRA MLEKA DNEVNO,AKO NE I VISE...

Ova ishrana na prvi pogled deluje slabo. A sta je sa trenizima, nisam najbolje razumela - 3 dana vezbas, pa dan pauze pa opet tri dana ili...?
Pa ajde preporucite mi vi neki plan ishrane(ako mozete),da tri dana vezba ,jedan odmaram i onda opet tako(tako vec dva meseca),ove ned sam oducio da promenim i radim sledece: 1.dan : ledja i ramena.2.grudi.3 odmor.4 dan.ruke.5.grudi i 6.odmor ....koje je bolje?:/
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #21 poslato: Mart 14, 2013, 10:33:43 posle podne »

Ja bih se još nadovezao pitanjima,kako si se hranio i koliko žestoko trenirao? jel odmaraš dovoljno?
TRENING: 1,DAN :LEDJA I RAMENA. 2.GRUDI.3.RUKE.ONDA ODMOR JEDAN DAN...A ISHRANA,PA DORUCAK NEKE MISLE ILI ZITARICE,RUCAK PILETINA,POSLE TRENINGA OBAVEZNO PILETINA,TAKODJE KONZUMIRAM DOSTA PIRINCA TJ JELA SA NJIM I NARAVNO DVA LITRA MLEKA DNEVNO,AKO NE I VISE...

Ova ishrana na prvi pogled deluje slabo. A sta je sa trenizima, nisam najbolje razumela - 3 dana vezbas, pa dan pauze pa opet tri dana ili...?
Sačuvana
gameboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #20 poslato: Mart 13, 2013, 06:14:49 posle podne »

Cao svima,ja vec 40 dana pijem kreratin monohidrat i danas mi je bila zadnja doza (a nesto nisam bas zadovoljan ,tj cak mislim da mi nista nije pomogao ili sam ja nestrpljiv),hteo bih da uzmem neki drugi(bolji,nema veze ako je malo skuplji) ali da mi pomogne,a nemam pojam koji!Sta vi mislite?:/
PA PRVA NED JE BILA PUNJENJE,A ONDA PRE TRENINGA I POSLE PO JEDNU KASICICU KOJA IMA U ONOJ KUTIJI..":/
Sačuvana
gameboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #19 poslato: Mart 13, 2013, 06:13:52 posle podne »

Ja bih se još nadovezao pitanjima,kako si se hranio i koliko žestoko trenirao? jel odmaraš dovoljno?
TRENING: 1,DAN :LEDJA I RAMENA. 2.GRUDI.3.RUKE.ONDA ODMOR JEDAN DAN...A ISHRANA,PA DORUCAK NEKE MISLE ILI ZITARICE,RUCAK PILETINA,POSLE TRENINGA OBAVEZNO PILETINA,TAKODJE KONZUMIRAM DOSTA PIRINCA TJ JELA SA NJIM I NARAVNO DVA LITRA MLEKA DNEVNO,AKO NE I VISE...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #18 poslato: Mart 13, 2013, 10:04:34 pre podne »

Ja bih se još nadovezao pitanjima,kako si se hranio i koliko žestoko trenirao? jel odmaraš dovoljno?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Mart 13, 2013, 12:32:25 pre podne »

Kako si ga koristio?
Sačuvana
gameboy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 21

« Odgovor #16 poslato: Mart 12, 2013, 11:15:04 posle podne »

Cao svima,ja vec 40 dana pijem kreratin monohidrat i danas mi je bila zadnja doza (a nesto nisam bas zadovoljan ,tj cak mislim da mi nista nije pomogao ili sam ja nestrpljiv),hteo bih da uzmem neki drugi(bolji,nema veze ako je malo skuplji) ali da mi pomogne,a nemam pojam koji!Sta vi mislite?:/
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Novembar 08, 2012, 09:50:34 pre podne »

Nemamo ga u ponudi. Našu ponudu kreatina možeš videti ovde http://www.pansport.rs/Kreatin.html
Sačuvana
ludaaak
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #14 poslato: Novembar 08, 2012, 09:22:26 pre podne »

neko misljenje o ovom kreatinu?
http://en.olimp-supplements.com/images/products/medium/1291720974.png
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Novembar 04, 2012, 07:30:37 posle podne »

Ne bih se slozio sa konstatacijom da punjenje nije vazno jer u nekim slucajevima mora da se odradi kako bi bio pun pogodak.Moj ti je savet da pprobas i vidis kako reagujes.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #12 poslato: Novembar 04, 2012, 12:37:25 posle podne »

Čini mi se da su oba monohidrati, tj. doĂ°e mu na isto.

Gledaj samo da je mikronizovan a sve drugo podredi ceni, tj. vidi da je što isplativiji.
Sačuvana
Pedja77
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #11 poslato: Novembar 04, 2012, 12:33:44 posle podne »

Da li je bolji Creatine Monohydrate ili  Micronized Performance Creatine?
Sačuvana
Bite99
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11

« Odgovor #10 poslato: Oktobar 24, 2012, 01:59:37 posle podne »

Хвала свима на сарадњи  :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 17 upita.