TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396688 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 01, 2024, 05:27:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje u vezi kreatina  (Pročitano 8035 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #20 poslato: Novembar 05, 2012, 03:16:52 posle podne »

1. Lav sam u horoskopu

Ja sam skorpija, i to dupla.

i ja isto.... 

ali što se tiče uticaja horoskopa na zdravlje - nisam upućena :) 

Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #19 poslato: Novembar 02, 2012, 10:11:57 posle podne »

1. Lav sam u horoskopu

Ja sam skorpija, i to dupla.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #18 poslato: Novembar 02, 2012, 10:35:02 pre podne »

Izvinite na smaranju, imam jos dva pitanja.
1. Lav sam u horoskopu, citao sam negde da je njima srce slaba tacka, kao mali imao sam probleme sa tim vitalnim organom, takodje sam citao da kreatin lose utice na srce tj. povecava otkucaje u minutu. Sta vi kazete na to?
2. I jos jedno pitanje me muci, uvek su mi pricali kako covek koji koristi sumplemente u starosti ne lici ni na sta tj. misici mu "otpadnu", "izduju se", nadam se da ste me razumeli.

Hvala unapred, nadam se da vise necu postavljati pitanja, ali ipak zelim znati sta pijem i koje su posledice (ako ih ima).

1) ne
2) ne

:)

jako je bitno da razlikuješ doping i suplementaciju...

suplementi se koriste kao dopuna, inače zdravom načinu života i ishrane i nemaju negativne posledice ukoliko se koriste kako treba ;)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #17 poslato: Novembar 01, 2012, 09:13:21 pre podne »

Izvinite na smaranju, imam jos dva pitanja.
1. Lav sam u horoskopu, citao sam negde da je njima srce slaba tacka, kao mali imao sam probleme sa tim vitalnim organom, takodje sam citao da kreatin lose utice na srce tj. povecava otkucaje u minutu. Sta vi kazete na to?
2. I jos jedno pitanje me muci, uvek su mi pricali kako covek koji koristi sumplemente u starosti ne lici ni na sta tj. misici mu "otpadnu", "izduju se", nadam se da ste me razumeli.

Hvala unapred, nadam se da vise necu postavljati pitanja, ali ipak zelim znati sta pijem i koje su posledice (ako ih ima).

Pozdrav,

nema potrebe da se izvinjavas, forum zato i postoji, da se rese nedoumice i da se razmene misljenja. Sto se kreatina tice, to je ubedljivo najispitaniji i najbezbedniji suplement i nijedna zvanicna literatura nije zabelezila njegove nezeljene efekte. Naravno, ako se koristi u propisanim dozama.
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #16 poslato: Novembar 01, 2012, 03:41:20 pre podne »

''nemoj da se bodes tim proteinima, imaces misice dok si mlad a kad ostaris neces liciti ni na sta'' - eh ,sta sve ljudi izjavljuju
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #15 poslato: Novembar 01, 2012, 12:18:09 pre podne »

2. I jos jedno pitanje me muci, uvek su mi pricali kako covek koji koristi sumplemente u starosti ne lici ni na sta tj. misici mu "otpadnu", "izduju se", nadam se da ste me razumeli.


Pa ako vidjas deke koji piju pivo ispred zadruge u svojim poznim godinama neces sigurno da ocekujes da budu vrh izgleda :D pa ti i u mladosti kad stanes sa treningom, i ako jedes sve i svasta i ne pazis sta radis licices na bure,to nema veze sa zivotnom dobi, nego od toga koliko drugo odrzis sistem trening-hrana-sups i to je to

Naravno dosta toga zavisi i od genetike ,imas vitalne mrsave ljude i u poznim godinama, imas neki se zapuste, neki raazbole itd..mnogo cinilaca,ali generalno ne mozes ocekivati ako neko uzme supse u mladosti i trenira sta vec, da ce nakon 20-30 god pauze i krkanja salame podriguse da ima lep izgled i da ne bude ^neopadnut^ :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 31, 2012, 11:29:36 posle podne »

Ja ću ti odgovoriti, i to slikovito, na nemedicinski deo pitanja. :) Neko od doktora će na medicinski.

Ovo su ljudi starosti 63-65 godina, koji celog života treniraju i, izmeĂ°u ostalog, koriste i suplemente.  Po tvojoj logici, u svom okruženju sigurno viĂ°aš puno staraca sa ovakvom graĂ°om, jer nisu koristili suplemente pa su im mišići čvrsti i ne vise. :) Eto, nadam se da sam uspeo ovako slikovito da ti odgovorim na drugo pitanje. :)
Sačuvana
Retrospace
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #13 poslato: Oktobar 31, 2012, 10:55:02 posle podne »

Izvinite na smaranju, imam jos dva pitanja.
1. Lav sam u horoskopu, citao sam negde da je njima srce slaba tacka, kao mali imao sam probleme sa tim vitalnim organom, takodje sam citao da kreatin lose utice na srce tj. povecava otkucaje u minutu. Sta vi kazete na to?
2. I jos jedno pitanje me muci, uvek su mi pricali kako covek koji koristi sumplemente u starosti ne lici ni na sta tj. misici mu "otpadnu", "izduju se", nadam se da ste me razumeli.

Hvala unapred, nadam se da vise necu postavljati pitanja, ali ipak zelim znati sta pijem i koje su posledice (ako ih ima).
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #12 poslato: Oktobar 24, 2012, 09:33:04 posle podne »

Pa dobro, mozda nemaju dovoljno vremena ili se ne mogu snaci...Uglavnom, ja uvek volim, kad imam priliku za to, da ih uputim na taj tekst, nadam se da je to u redu.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 24, 2012, 09:04:03 posle podne »


Evo jednog lepog teksta koji odgovara na najcesce nedoumice vezane za kreatin pa mozes procitati kad budes imao vremena.
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=130281.0

Davno sam ga napisao i zalepio, ali uzalud - vrlo mali broj ljudi čita...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #10 poslato: Oktobar 24, 2012, 05:22:45 posle podne »

Dobro, hvala svima, shvatio sam neke stvari...

Samo jos jedna stvar mi je ostala misterija. Znam da ne trebam piti alkohol kao ni kafu, pa me interesuje ako popijem jedno do dva "energetska pica" koja sadrze kofein, da li ce uticati na izgradnju misica?

Mozes pii i jedno i drugo...
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #9 poslato: Oktobar 24, 2012, 04:46:12 posle podne »

Dobro, hvala svima, shvatio sam neke stvari...

Samo jos jedna stvar mi je ostala misterija. Znam da ne trebam piti alkohol kao ni kafu, pa me interesuje ako popijem jedno do dva "energetska pica" koja sadrze kofein, da li ce uticati na izgradnju misica?

Evo jednog lepog teksta koji odgovara na najcesce nedoumice vezane za kreatin pa mozes procitati kad budes imao vremena.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=130281.0
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 24, 2012, 04:32:14 posle podne »

Dobro, hvala svima, shvatio sam neke stvari...

Samo jos jedna stvar mi je ostala misterija. Znam da ne trebam piti alkohol kao ni kafu, pa me interesuje ako popijem jedno do dva "energetska pica" koja sadrze kofein, da li ce uticati na izgradnju misica?

Nece, to su glupe stereotipije, slobodno cepaj svoje omiljeno energy pice ali naravno ne preteruj
Sačuvana
Retrospace
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 24, 2012, 04:23:32 posle podne »

Dobro, hvala svima, shvatio sam neke stvari...

Samo jos jedna stvar mi je ostala misterija. Znam da ne trebam piti alkohol kao ni kafu, pa me interesuje ako popijem jedno do dva "energetska pica" koja sadrze kofein, da li ce uticati na izgradnju misica?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 24, 2012, 01:34:58 posle podne »

Odnosno ostace ti cista misicna masa koju si nabacio ( ako si nabacio) a ne protein..Protein gradi misic jel...

upravo to...

što je ta voda ljudima toliko bitna ja ne znam :)   pa nećemo valjda da budemo žabice :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.189 sekundi sa 17 upita.