TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 03:17:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanje u vezi kreatina  (Pročitano 8183 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12922


Never give up!

« Odgovor #35 poslato: Novembar 06, 2012, 09:36:42 pre podne »

Slazem se,to nije problem uopste.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #34 poslato: Novembar 05, 2012, 08:26:57 posle podne »

Te sitne grudvice često su uobičajene, bez brige. Just shake it. ;D :)
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #33 poslato: Novembar 05, 2012, 07:42:55 posle podne »

Je l' ima većih grudvica? Mada, i to se obično reši - zatvoriš kutiju, dobro protreseš, sačekaš malo i otovriš. :)

Nema grudvica,samo sam jednu bas malu primijetio,inace izgleda sve ok,usitnjeno kao brasno :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #32 poslato: Novembar 05, 2012, 07:42:48 posle podne »

mistet...ako jebio dobrozatvoren i nije dobio vlage onda je ok.

Dobro je zatvoren,stoji na temp. od otprilike 17 do 20 stepeni...zanimalo me da li se moze koristi posle pola godine i malo vise  posle fabrickog otvaranja...samo me zanima ako se pokvari da li to moze imati neke vece negativne posledice,da ja ipak ne rizikujem? :D

sve zavisi u kakvim si ga uslovima čuvao.... ako je rok u redu, i ako si ga držao dalje od velike vlage ili temperature nema razloga da ne bude ok za korišćenje



Rok je do kraja 2014,ja mislim da sam ga u ok uslovima drzao,ali ipak nisam siguran,da li se to ikako moze vidjeti po njemu da li je upio vlagu i sl. ?

ma sve je ok ;)  kao što ti reče Robert dobro protresi kutiju, i to je to....
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #31 poslato: Novembar 05, 2012, 07:17:37 posle podne »

Je l' ima većih grudvica? Mada, i to se obično reši - zatvoriš kutiju, dobro protreseš, sačekaš malo i otovriš. :)
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #30 poslato: Novembar 05, 2012, 07:00:58 posle podne »

mistet...ako jebio dobrozatvoren i nije dobio vlage onda je ok.

Dobro je zatvoren,stoji na temp. od otprilike 17 do 20 stepeni...zanimalo me da li se moze koristi posle pola godine i malo vise  posle fabrickog otvaranja...samo me zanima ako se pokvari da li to moze imati neke vece negativne posledice,da ja ipak ne rizikujem? :D

sve zavisi u kakvim si ga uslovima čuvao.... ako je rok u redu, i ako si ga držao dalje od velike vlage ili temperature nema razloga da ne bude ok za korišćenje



Rok je do kraja 2014,ja mislim da sam ga u ok uslovima drzao,ali ipak nisam siguran,da li se to ikako moze vidjeti po njemu da li je upio vlagu i sl. ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #29 poslato: Novembar 05, 2012, 06:55:31 posle podne »

mistet...ako jebio dobrozatvoren i nije dobio vlage onda je ok.

Dobro je zatvoren,stoji na temp. od otprilike 17 do 20 stepeni...zanimalo me da li se moze koristi posle pola godine i malo vise  posle fabrickog otvaranja...samo me zanima ako se pokvari da li to moze imati neke vece negativne posledice,da ja ipak ne rizikujem? :D

sve zavisi u kakvim si ga uslovima čuvao.... ako je rok u redu, i ako si ga držao dalje od velike vlage ili temperature nema razloga da ne bude ok za korišćenje

Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #28 poslato: Novembar 05, 2012, 06:52:54 posle podne »

mistet...ako jebio dobrozatvoren i nije dobio vlage onda je ok.

Dobro je zatvoren,stoji na temp. od otprilike 17 do 20 stepeni...zanimalo me da li se moze koristi posle pola godine i malo vise  posle fabrickog otvaranja...samo me zanima ako se pokvari da li to moze imati neke vece negativne posledice,da ja ipak ne rizikujem? :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12922


Never give up!

« Odgovor #27 poslato: Novembar 05, 2012, 05:43:29 posle podne »

mistet...ako jebio dobrozatvoren i nije dobio vlage onda je ok.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #26 poslato: Novembar 05, 2012, 05:05:36 posle podne »

Ma sve je to ok, ko voli i hoce da vezba bice fit itd itd.. Ma kazem prvenstveno za fizicki izgled cak i da visi sve sa tebe moz' misliti nece te bake gotiviti xDD

Para vrti gde burgija nece :D
Sačuvana
mister
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 384

« Odgovor #25 poslato: Novembar 05, 2012, 05:04:21 posle podne »

Imam jedno pitanje u vezi kreatina,

Koliko maksimum moze da stoji u kutiji kada se fabricki otvori?Znaci koristio sam Labradin kreatin Monohidrat 5 gr dnevno jedno 2 ipo mjeseca,pa sam prestao i sada pijem neki kreatin Xplode (6 kombinacija kreatina),znam da kada mi hvali ovaj kreatina vjerovatno ciu se vratiti na ovaj monohidrat (ostalo mi je jos trecina kutije),pa ne znam posto on sada stoji,otvorio sam ga pocetkom jula,ne znam da li ga smijem konzumirati opet tamo pocetkom januara ili kasnije,koliko uopste moze stojati ovako i da li uospte moze? (jer ja pojma nemam)
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #24 poslato: Novembar 05, 2012, 04:38:07 posle podne »

Ma sve je to ok, ko voli i hoce da vezba bice fit itd itd.. Ma kazem prvenstveno za fizicki izgled cak i da visi sve sa tebe moz' misliti nece te bake gotiviti xDD
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #23 poslato: Novembar 05, 2012, 04:15:28 posle podne »

Sve zavisi od toga kako se covek odnosi prema svojem telu..ali decko je pitao nesto drugo, vezano za suplementaciju i vezbace kako ce se to odraziti u starosti..tako da jednostavno je to tako,kada je covek star, desavaju se razne promene,i koza htela ne htela mora da se otegne, i misicna muskulatura ce drugacije izgledati, ali ponovo moze se biti fit i u starosti (ne nabildovan vec fit ocuvan)..moze se biti i nabildovan ali vec uz pomoc dopinga..jer testosteron-a jedva i da ima, sve funkcije su mnogo usporene,pa uz pomoc malo booster-a whoala i dekica ce biti superdeka :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #22 poslato: Novembar 05, 2012, 04:06:53 posle podne »

Cek ajde i da je tacno to da ti se okesaju misici i izgledas kao izduvan balon kao deda, paaaa sta????? Koji je deda ima zategnutu kozu jos? A i zasto bi nekom coveku bio cilj da izgleda fit kao deda? Da nece mozda da ide go do pasa po 'carsiji' i da muva bake? :DDD

pa evo moji roditelji su oboje fit...  mama vežba 5 puta nedeljno, tata vozi bajk... oboje se hrane kako treba...  krvne slike ekstra, zdravlje super...

a zašto da budu fit.... zar nije to bolje i po njih i po mene, što ne sede po čekaonicama kod lekara?
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #21 poslato: Novembar 05, 2012, 04:04:00 posle podne »

Cek ajde i da je tacno to da ti se okesaju misici i izgledas kao izduvan balon kao deda, paaaa sta????? Koji je deda ima zategnutu kozu jos? A i zasto bi nekom coveku bio cilj da izgleda fit kao deda? Da nece mozda da ide go do pasa po 'carsiji' i da muva bake? :DDD
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.