TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 11:48:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pripoj pectoralis-a i deltoida ? ://  (Pročitano 5844 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #29 poslato: Januar 18, 2013, 07:59:59 posle podne »

Bravo ime!  Strpljenje, postupnost, odredjena pauza u treninzima, i istezanje su neophodni u lečenju i rehabilitaciji povrede. Sportisti nisu uvek spremni na taj režim, ali ko jednom prodje to i vidi korist istezanja naučio je veliku školu!
uživaj, isteži se.... Ako nešto zatreba - tu sam  ;)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #28 poslato: Januar 17, 2013, 12:36:44 posle podne »

Prosli trening grudi je bilo sve kako treba, i mislim da je 99% tetiva zalecena, radio sam bench press posle pauze od 2 meseca skoro pa sa 100% maximuma i nisam osetio smetnje pri izvodjenju ove vezbe,ranije nisam mogao ni 50,60% da je odradim na pocetku povrede..

Sve u svemu, moralo se pauzirati 2 meseca sa bench pressom jer da sam nastavio bila bi jos veca i teza povreda i jos vise bih najebo kasnije.. Znaci savet za nekog ko nekad najebe od tetive polako ali strpljivo da se pristupi njenom oporavku, jer je to jedino resenje..kvalitetan odmor pre svega, i pametni workout grudi pod povredom.. Neko bi pauzirao mesec dva ne bi uopste radio grudi,ja se nisam dao i radio ih na drugaciji nacin,i gle cuda i dalje nastavila da napreduju :) Sve u svemu hvala imenjace za pomoc !!! Nadam se da mi nece skoro trebati tvoja pomoc, kuc kuc in da drvo :P
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #27 poslato: Decembar 25, 2012, 08:19:57 pre podne »

Odlično, nastavi istezanja i dalje. Ne žuri sa propadanjem.
Srećni praznici :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #26 poslato: Decembar 24, 2012, 09:26:05 posle podne »

Odradio danas propadanja lagano, polako , jedva da sam osetio neku minijaturnu bol pri zadnja 2 ponavljanja, ali kakvo je bilo stanje radujem se sada ovome :) Ravni benc jos nisam forsirao sipkom  i dalje idem bucicama pod uglom koji mi odgovara da zaobidjem tu tetivu.. Masiranje ledom bas pomoglo ,i dosta sam se odmarao i pametno oporavljao..i istezao sam pectoralis dosta

Mislim da ce vec posle nove godine moci da se radi ravni benc sa sipkom kako valja i da cu da se vratim na 100% kapaciteta.. ali za sada sam zadovoljan kako ide napredak..hvala bata/cika doco  ;D
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #25 poslato: Decembar 14, 2012, 09:43:05 pre podne »

Hvala cika doco, videcu jos malo sa masazama i regularnim stvarima kao i do sada,pa ako ne bude efekta do nove godine,probacu sa trakicama i deeprelief kao sto si mi rekao ,do nove godine necu da komplikujem..jednostavno kao sto kazes tetivi treba vremena za refresh, davno sam ucio o tetivama u skoli,ne secam se svega :D javljam rezultate ;)
ajde P, potrudi se još malo, pa javi kako napreduješ....
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #24 poslato: Decembar 14, 2012, 01:19:16 pre podne »

Hvala cika doco, videcu jos malo sa masazama i regularnim stvarima kao i do sada,pa ako ne bude efekta do nove godine,probacu sa trakicama i deeprelief kao sto si mi rekao ,do nove godine necu da komplikujem..jednostavno kao sto kazes tetivi treba vremena za refresh, davno sam ucio o tetivama u skoli,ne secam se svega :D javljam rezultate ;)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #23 poslato: Decembar 14, 2012, 12:22:38 pre podne »

Vishe od mesec dana ne radim ravni benc sa sipkom, samo bucice, o propadanjima i ne razmisljam, radio sam sve sto si i rekao do sada , videcu da uzmem kolagen C,hteo sam jos ranije ali ono nesto sam bio zaboravio..istezem grudni misic dosta cesto..Dosta i masiram tu tetivu, prija mi.. Videcemo sta ce dalje biti, javicu se.. Bas je triperska i dosadna ova povreda,uff
budi uporan još malo se strpi, radi što je prethodno navedeno. Možeš probati tiomukazu da mažeš (utrljavaš) u bolnom predelu. Posle treninga izmasiraj ledom. Ukoliko ne prodje postoje i fizikalne terapije...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #22 poslato: Decembar 14, 2012, 12:16:28 pre podne »

Više o kineziotejpingu

http://www.pansport.rs/tekstoteka/zdravlje/kineziotejping.html
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #21 poslato: Decembar 14, 2012, 12:14:45 pre podne »

Kinezio tape trake su odlicne, ali kada ih postavi strucno lice. Ima ih u vecim apotekama, mislim da su oko 1800 din, ako se ne varam.

Hvala za info doktorice,a sta mislite o biofreeze proizvodima ?
prednost dajem deeprelief...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #20 poslato: Decembar 14, 2012, 12:13:53 pre podne »

Mozes i da probas kinesio tape...

Jel se te trake kupuju na meru pa se seku ili ? I vidim da uz njih preporucuju kao i biofreeze sprej ? Utisci ? Cena ?
kupuje se kotur trake u org pakovanju. Cena oko 1500rsd. prilikom postavljanja se iskroji traka po potrebi, zavisno od regije gde se lepi i tipa povrede... Ima dobar efekat...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #19 poslato: Decembar 14, 2012, 12:05:34 pre podne »

Kinezio tape trake su odlicne, ali kada ih postavi strucno lice. Ima ih u vecim apotekama, mislim da su oko 1800 din, ako se ne varam.

Hvala za info doktorice,a sta mislite o biofreeze proizvodima ?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #18 poslato: Decembar 14, 2012, 12:04:13 pre podne »

Kinezio tape trake su odlicne, ali kada ih postavi strucno lice. Ima ih u vecim apotekama, mislim da su oko 1800 din, ako se ne varam.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #17 poslato: Decembar 13, 2012, 11:27:32 posle podne »

Mozes i da probas kinesio tape...

Jel se te trake kupuju na meru pa se seku ili ? I vidim da uz njih preporucuju kao i biofreeze sprej ? Utisci ? Cena ?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #16 poslato: Decembar 13, 2012, 10:45:55 posle podne »

Mozes i da probas kinesio tape...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #15 poslato: Decembar 13, 2012, 01:13:37 posle podne »

Vishe od mesec dana ne radim ravni benc sa sipkom, samo bucice, o propadanjima i ne razmisljam, radio sam sve sto si i rekao do sada , videcu da uzmem kolagen C,hteo sam jos ranije ali ono nesto sam bio zaboravio..istezem grudni misic dosta cesto..Dosta i masiram tu tetivu, prija mi.. Videcemo sta ce dalje biti, javicu se.. Bas je triperska i dosadna ova povreda,uff
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.361 sekundi sa 18 upita.