TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 06:31:31 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Lipo-6X  (Pročitano 4779 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12922


Never give up!

« Odgovor #18 poslato: Novembar 09, 2012, 09:26:25 pre podne »

Ako ti je ishrana sredjena maksimalno i imas jake treninge sa tegovima,nikakav ksrdio ti ne treba.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #17 poslato: Novembar 08, 2012, 10:34:05 posle podne »

Meni je ishrana sada stvarno sredjena... Poceo sam sa celom pricom sredjivanja nekih stvari u svom zivotu pre tacno dva meseca, sa 120 kg i 194 cm visine, kada mi je posao postao takav, da mi dozvoljava da se posvetim tome maksimalno.
Za prvih mesec dana sam sredio ishranu i poceo da jedem 5-6 puta dnevno, da jedem puno voca i povrca, meso samo kuvano ili peceno sa minimalno ulja, bez masti, bez hleba, testo jako minimalno, zitarice samo ako su punog zrna, izbacio slatkise i povecao unos vode na minimum 3 litre dnevno. Za prvih mesec dana sam izgubio 5 kg.
Za drugih mesec dana sam na to sve dodao teretanu i to ponedeljak i utorak 20 minuta intenzivnog kardio treninga i donji deo tela, sreda sat vremena malo manje intenzivnog kardio treninga i masaza pola sata, cetvrtak i petak 20 minuta intenzivnog kardio treninga i gornji deo tela, subota sat vremena malo manje intenzivnog kardio treninga i masaza pola sata, nedelja pauza. Za drugih mesec dana sam izgubio jos 4 kg i koliko vidim poceo da dobijam nesto na misicima, bar na onim koje mogu da izmerim (biceps, triceps i noge), jer nisu pod salom.
Sada nastavljam sve to tako, samo sto sam ubacio Lipo-6 Black (samo taj je bio trenutno u subotickoj prodavnici, iako sam ja hteo Lipo-6X) i to prema uputstvu, 3 tablete ujutro pre treninga, tri tablete posle podne. Videcemo rezultate za mesec dana sa njim.

Vazno je da si ishranu sredio, i da tako vec vidis rezultate. Mozda si mogao jos malo da sacekas sa sagorevacem ( ili da krenes sa nekim slabijim ) ali, u svakom slucaju, prati situaciju pa javi utiske.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Novembar 08, 2012, 03:55:05 posle podne »

Meni je ishrana sada stvarno sredjena... Poceo sam sa celom pricom sredjivanja nekih stvari u svom zivotu pre tacno dva meseca, sa 120 kg i 194 cm visine, kada mi je posao postao takav, da mi dozvoljava da se posvetim tome maksimalno.
Za prvih mesec dana sam sredio ishranu i poceo da jedem 5-6 puta dnevno, da jedem puno voca i povrca, meso samo kuvano ili peceno sa minimalno ulja, bez masti, bez hleba, testo jako minimalno, zitarice samo ako su punog zrna, izbacio slatkise i povecao unos vode na minimum 3 litre dnevno. Za prvih mesec dana sam izgubio 5 kg.
Za drugih mesec dana sam na to sve dodao teretanu i to ponedeljak i utorak 20 minuta intenzivnog kardio treninga i donji deo tela, sreda sat vremena malo manje intenzivnog kardio treninga i masaza pola sata, cetvrtak i petak 20 minuta intenzivnog kardio treninga i gornji deo tela, subota sat vremena malo manje intenzivnog kardio treninga i masaza pola sata, nedelja pauza. Za drugih mesec dana sam izgubio jos 4 kg i koliko vidim poceo da dobijam nesto na misicima, bar na onim koje mogu da izmerim (biceps, triceps i noge), jer nisu pod salom.
Sada nastavljam sve to tako, samo sto sam ubacio Lipo-6 Black (samo taj je bio trenutno u subotickoj prodavnici, iako sam ja hteo Lipo-6X) i to prema uputstvu, 3 tablete ujutro pre treninga, tri tablete posle podne. Videcemo rezultate za mesec dana sa njim.

sve je ok, osim što intenzivni kardio trening nije za tvoje ciljeve.  

Kardio trening mi je uža specijalnost i ako želiš da se istopiš stavi akcenat na aerobni kardio trening, ne više od 75 ili 80% od maksimalne srčane frekvence.  Duže, ali umerenije sa intenzitetom.
Intervalni trening ima svoje prednosti, ali ako budeš radio samo intervalni nećeš biti zadovoljan rezultatima a i u većem si rizku od katabolizma i premora.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #15 poslato: Novembar 08, 2012, 01:17:45 posle podne »

Po forumima se sve cesce pominje da je Lipo 6X bolji od Black-a. Ja nisam probao oba,pa ne mogu da se izjasnim po tom pitanju.
Mada,mislim da nisi morao jos da pocnes sa sagorevacima,pogotovo ne sa jednim od najkvalitetnijih-najjacih,sama promena nacina ishrane,treninga i zivota uopste sama po sebi moze da donese ogromne rezultate ako si istrajan i strpljiv.  ;)
Sačuvana
daniel.t
Gost
« Odgovor #14 poslato: Novembar 08, 2012, 12:21:35 posle podne »

Meni je ishrana sada stvarno sredjena... Poceo sam sa celom pricom sredjivanja nekih stvari u svom zivotu pre tacno dva meseca, sa 120 kg i 194 cm visine, kada mi je posao postao takav, da mi dozvoljava da se posvetim tome maksimalno.
Za prvih mesec dana sam sredio ishranu i poceo da jedem 5-6 puta dnevno, da jedem puno voca i povrca, meso samo kuvano ili peceno sa minimalno ulja, bez masti, bez hleba, testo jako minimalno, zitarice samo ako su punog zrna, izbacio slatkise i povecao unos vode na minimum 3 litre dnevno. Za prvih mesec dana sam izgubio 5 kg.
Za drugih mesec dana sam na to sve dodao teretanu i to ponedeljak i utorak 20 minuta intenzivnog kardio treninga i donji deo tela, sreda sat vremena malo manje intenzivnog kardio treninga i masaza pola sata, cetvrtak i petak 20 minuta intenzivnog kardio treninga i gornji deo tela, subota sat vremena malo manje intenzivnog kardio treninga i masaza pola sata, nedelja pauza. Za drugih mesec dana sam izgubio jos 4 kg i koliko vidim poceo da dobijam nesto na misicima, bar na onim koje mogu da izmerim (biceps, triceps i noge), jer nisu pod salom.
Sada nastavljam sve to tako, samo sto sam ubacio Lipo-6 Black (samo taj je bio trenutno u subotickoj prodavnici, iako sam ja hteo Lipo-6X) i to prema uputstvu, 3 tablete ujutro pre treninga, tri tablete posle podne. Videcemo rezultate za mesec dana sa njim.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Novembar 07, 2012, 02:39:15 posle podne »

Ja koristim LIPO 6 Black. Nista magicno se nece desiti ako ti hrana nije sredjena,ako se ne forsiras na treningu,ne radis kardio ... ne preporucujem da se ta druga toza od 6 tableta uzima posle 6 sati popodne,ja sam odspavao te noci 2 sata i kraj. Ali pre savate boksa kad uzmem,stvarno se odradim full,mnogo energije,mnogo znoja,mnogo volje. Ali se sve opet svodi na tebe samog,koliko i sta jedes i koliko kvalitetno treniras.

to su i realna očekivanja od sagorevača... paziš šta jedeš i kvalitetno treniraš.... i onda uz sve to uzmeš kao podršku dobar sagorevač koji će te dodatno pokrenuti - što ponekad nije lako kad si na dijeti.

ljudi su nezadovoljni rezultatima jer nisu shvatili poentu... sagorevač kao motivacija - još i ok, ali sagorevač kao magično sredstvo - ne
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12922


Never give up!

« Odgovor #12 poslato: Novembar 06, 2012, 06:09:35 posle podne »

Nista magicno se nece desiti ne samo od njega vec i od ostalih sagorevaca.Onaj koji sagorevac uzima samo ybog nekog stimulansa bolje da ga ni ne uzima.Ko zaista zeli rezultate prvo mora da sam sa sobom rascisti jel spreman za tako nesto ili nije,to jest jel spreman na silna odricanja i postovanja rezima dijeta itd...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #11 poslato: Novembar 06, 2012, 02:09:29 posle podne »

Ja koristim LIPO 6 Black. Nista magicno se nece desiti ako ti hrana nije sredjena,ako se ne forsiras na treningu,ne radis kardio ... ne preporucujem da se ta druga toza od 6 tableta uzima posle 6 sati popodne,ja sam odspavao te noci 2 sata i kraj. Ali pre savate boksa kad uzmem,stvarno se odradim full,mnogo energije,mnogo znoja,mnogo volje. Ali se sve opet svodi na tebe samog,koliko i sta jedes i koliko kvalitetno treniras.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #10 poslato: Novembar 06, 2012, 11:17:25 pre podne »

Uz sredjenu ishranu dace rezultate a koliko,e to najvise zavisi od nas samih koliko smo spremni da se zrtvujemo i maksimalno posvetimo tome.

Pa to, bitan je samo psiho stimulans od sagorevaca, sve ostalo smo mi.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12922


Never give up!

« Odgovor #9 poslato: Novembar 06, 2012, 11:16:14 pre podne »

Uz sredjenu ishranu dace rezultate a koliko,e to najvise zavisi od nas samih koliko smo spremni da se zrtvujemo i maksimalno posvetimo tome.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2067


« Odgovor #8 poslato: Novembar 06, 2012, 10:45:09 pre podne »

Ima neko nekih iskustava sa Lipo-6X?

Vidim u opisu na sajtu da ima malo drugaciji nacin delovanja od ostalih sagorevaca i nema dejstvo samo za vreme treninga, kao vecina sagorevaca, pa me interesuje da li ga je neko koristio, kako se pokazao, kakav je u odnosu na Animal Cuts koji svi hvale ili na neke druge sagorevace iz Pansport-ove ponude...

Mislim da je najbolje da to sam proveris, zato sto je svako prica za sebe, pa ne mrora da bude da ce i tebi odgovarati nesto sto odgovara vecini.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Novembar 06, 2012, 10:09:24 pre podne »

Sve se to svodi na kraju na to koji ima vise kofeina u sebi.

to je samo što se tiče trenutnog efekta,

ali ima još dobrih biljnih ekstrakata, koji ubrzavaju metabolizam, suzbijaju apetit, i neki imaju jako dobre sastojke za izbacivanje viška vode iz organizma
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #6 poslato: Novembar 06, 2012, 10:04:42 pre podne »

Sve se to svodi na kraju na to koji ima vise kofeina u sebi.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Novembar 06, 2012, 09:59:17 pre podne »

Nisam probala ali imamo odličan feedback za njega u radnji!!

Ono što je još zanimljivo je posebna tehnologija , čvrsti i tečni deo kapsule, deo za postepenu i deo za bržu apsorpciju, dakle i trenutno i dugotrajno dejstvo.

Probaj slobodno, samo treniraj lepo i hrani se pravilno!

Imamo od nedavno i Lipo6 black, njega su mnogi tražili pa smo ga ubacili u prodaju
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Novembar 05, 2012, 11:11:16 posle podne »

Kao i svaki drugi sagorevač radiće ako odradiš svoju dnevnu dozu kardio treninga i sa tegovima i ako ti ishrana bude u skladu sa ciljevima.

Naše telo ima tendenciju tako da funkcioniše i ako izmeniš jednu stavku moraš izmeniti i sve ostale.

Dakle sam taj Lipo 6, koji sam BTW probao u nekim ludim pokušajima i isprobavanjima dijete i mogu reći da je pomogao, ali samo kada sam trenirao, na dane kada nisam i kada sam uzimao nisam osetio ništa posebno ili primetio da mi kilaža odlazi ili da se dehidriram lakše, ali opet kažem za trening je odličan, jer te malo fokusira na to što treba da uradiš.

Ukoliko ti se sviĂ°a ovaj sagorevač, probaj, ako ne proradi, uvek možeš probaš neki drugi ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 19 upita.