TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 03:10:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mrsavljenje  (Pročitano 6247 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #29 poslato: Maj 09, 2013, 01:46:20 posle podne »

bilo bi dobro na prazan stomak da ga uzmeš, tj pre treninga (tad svakako ne bi trebalo da imaš pun želudac)  - da ti ne bude muka, mada ne bi trebalo.  Inače je super ukusan (ananas) i osvežavajuć :)
Sačuvana
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #28 poslato: Maj 09, 2013, 06:12:09 pre podne »

dobro hvala vam puno
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #27 poslato: Maj 08, 2013, 11:09:16 posle podne »

Neces imati nezeljenih efekata, nije on toliko jak, slobodno ga mozes uzeti. Pored uloge kao sagorevaca, ima jos niz pozitivnih svojstava, tako da nece biti problema dok god se uzima kako treba.
Sačuvana
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #26 poslato: Maj 08, 2013, 01:20:45 posle podne »

dobro hvala ti, uzecu onda carni fx, da samo onako jel moze da bude od njega neka nezeljena dejstva ili slicno,pitam jer toliko jako nisam pio pa zato? Hvala unapred
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #25 poslato: Maj 08, 2013, 09:40:53 pre podne »

Iako je ovo podforum za pripardnice lepšeg pola, odgovoriću ti ovde :)

Ja sam i dalje za Carni FX... grešiš - ako misliš da je skup, dovoljno će ti biti 1 kesica pre treninga.  Ne moraš 2 na dan.  Skuplji je jer je jači po dozi.  Ja sam za njega.

Pozz
Sačuvana
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #24 poslato: Maj 08, 2013, 08:58:40 pre podne »

hvala vam puno za savete, video sam ja taj carni fx ali taj mi deluje jako skupo, jer 20kesica bio po tome popio za 10dana , a cena mu bas nije jeftina,ali svakako hvala.
Imam samo jos jedno pitanje uvezi sagorevaca, bio sam nasao na ogistri jedan twinlabow ripped fuel 5x sagorevac ,dobija se 2 za jednu cenu, ali ne zbog toga nego znam da su pre na forumu ovde svi pisali da su dobri, samos o su ove u tabletama i jedno pakovanje ima 40 tableta 1 tableta ima 99mg cofeina, pa me zanimalo dali bi bio pametno to da se uzme, ili da ja samo uzmem l carnitin,pa ako mi ostane nesto da stime sredim posle otom potom msm sa twinalbovim? jer dvoumicim se malo, nije mi toliko problem za pare, jer znam zasta uzimam, a carni fx mi deluje skupo jer neznam kakav je, msm cena govori mnogo ali opet....?Zanimalo bi me vase misljenje vasa preporuka, na jesenu i preko zime sam bio pio thermodrine liquid , bio je dobar dok sam ga imao, ali kada mi nestao oceo sam normalno da jedem vise i opet pokupio koju kilazu. Hvala unapred Pozzdrav
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #23 poslato: Maj 08, 2013, 08:22:42 pre podne »

pauza kod korišćenja sagorevača je potrebna samo u slučaju jačih, kompleksnijih sagorevača :) 

a kod L-karnitina je ok.  Ja sam pre za varijantu da se L karntiin uzima samo pre treninga, i to treninga koji uključuje i aerobni kardio trening, jer tada ima najviše efekta... uz kontrolu unosa ugljenih hidrata svakako. I to da se uzme u malo jačoj dozi, minimum 1500 mg i ako ima acetil l karnitin još bolje - Carni FX koji je Gorana pomenula.  Sve preporuke.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #22 poslato: Maj 08, 2013, 12:08:35 pre podne »

Pozdrav,

ne moras praviti veliku razliku izmedju ovih sagorevaca, par dana pa nastavi sa L karnitinom, ali, bolje nemoj uzimati sumeci, preporuke idu za Biotechov L karnitin chrome, ili Scitec Carni FX ( on ima i acetil L karnitin u sastavu, to je jos bolja kombinacija ). Mozes ici sa dve doze, jedna pre treninga, jedna ujutru.
Sačuvana
axel90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #21 poslato: Maj 07, 2013, 01:09:00 posle podne »

pozzdrav svima, zanima me kada se popije jedan sagorevac koliko treba praviti pauzu , dok se neuzme jaci , trenutno imam universalov fat burner klasican, ali bi me zanimalo l-carnitin sumeci od biotecha  ili l carnitin chrome liquid, i zanimalo bi me dali sme da se pije 2 sumece tablete u toku dana, jedno ujutro pre trcanja a jedno uvece pre trcanja, i isto me zanima za l carnitin chrome liquid dali sme dve doze, jer pise samo jednom? pozzdrav i hvala unapred
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #20 poslato: April 03, 2013, 11:07:06 pre podne »

Do sada nisam posto nikad nisam imala neki veci problem sa tezinom sve do prosle godine. U poslednjih godinu dana sam se ugojila 10 kg. Koji sagorevac bi mi preporucili?
Ugojila si se za godinu dana 10kg,onda ti treba 5 meseci da se vratis na staru tezinu ukoliko se budes hranila pravilno,a sagorevaci ti nece mnogo pomoci ako se ne budes pridrzavala toga.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Mart 27, 2013, 08:23:06 pre podne »

Do sada nisam posto nikad nisam imala neki veci problem sa tezinom sve do prosle godine. U poslednjih godinu dana sam se ugojila 10 kg. Koji sagorevac bi mi preporucili?

Nakon korekcije ishrane, za početak bih ubacila L karnitin, čist, poput Dymatize liquid l carnitine ili Biotech L karnitin hrom. Piju se pola sata pre treninga, 1 supena kašika -  pre treninga koji uključuje i aerobni trening.

I još par dodatnih stvari koje bih ti preporučila - puno tečnosti - vode, ceĂ°eni limun sa toplom vodom, grejpfrut - ceĂ°eni ili ovako, zeleni čaj pre treninga.
Sačuvana
dusicam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #18 poslato: Mart 26, 2013, 08:07:07 posle podne »

Do sada nisam posto nikad nisam imala neki veci problem sa tezinom sve do prosle godine. U poslednjih godinu dana sam se ugojila 10 kg. Koji sagorevac bi mi preporucili?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #17 poslato: Mart 26, 2013, 02:03:26 pre podne »

Mislim da nema potrebe da povecavas broj treninga, onda se mozes i preforsirati a to ponovo nece biti dobro. Sagorevac mozes ukljuciti, ali svakako je ishrana ono sto treba menjati da bi bilo rezultata. Jesi li do sada koristila neki sagorevac?
Sačuvana
dusicam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #16 poslato: Mart 25, 2013, 02:41:54 posle podne »

Hvala na odgovorima. Samo me jos zanima da li bih trebala da koristim neke sagorevace masti i da li treba da povecam broj nedeljnih treniga-do sada sam trenirala 4, 5 puta?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #15 poslato: Mart 25, 2013, 09:36:22 pre podne »

Pozdrav,
imam 72 kg i 160 cm sam visoka, vezbam vec 4 meseca u teretani (sprave i kombinacija cardio-40 min) i nisam izgubila ni kg. Promenila sam nacin ishrane, doruckujem musli sa mlekom, za rucak neko meso, prilog i salata, uzina vocka, a za veceru sir ella ili nesto tako. Izbacila sam hleb i slatko, i nista ne gubim. Potreban mi je vas savet.
To sto si promenila nacin ishrane ne znaci da si u kalorijskom deficitu kao jedan od prvih uslova da bi gubila kilograme.Osnovno pravilo da tvoj bazalni metabolizam i tvoja dnevna potrosnja kalorija kroz svakodnevne aktivnosti i trening koji imas ( ta vrednost izrazena u kalorijama) treba da bude veveca od broja unetih ukupnih kalorija u toku dana.Ako znamo da je 1 g masti 9,3 calorija onda ce 1kg masti biti 9300 calorija .Ukoliko budes u deficitu ovu vrednost toliko ces i gubiti kilograma.
Poenta price je da izracunas unos kalorija tj da ih smanjis!
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.185 sekundi sa 17 upita.