TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 09:59:33 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Proteinski sejk bez Whey proteina  (Pročitano 16596 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #54 poslato: Novembar 16, 2012, 08:12:53 pre podne »

Ok, vreme je da se tema zaključa.  Diskusiju o drugim temama možete nastaviti u odgovarajućim podforumima.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #53 poslato: Novembar 16, 2012, 12:30:33 pre podne »

Dobar Geiner (koji ima visi procenat proteina i ostalih korisnih stvari)  moze biti veoma koristan ako se uzima kako treba i kada treba.Porediti ga sa plazma keksom ,bonzitom i tome slicnom je totalna nebuloza
 i nema veze sa vezom.Iz licnog iskustva to tvrdim.


Upravo
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #52 poslato: Novembar 16, 2012, 12:12:15 pre podne »

Dobar Geiner (koji ima visi procenat proteina i ostalih korisnih stvari)  moze biti veoma koristan ako se uzima kako treba i kada treba.Porediti ga sa plazma keksom ,bonzitom i tome slicnom je totalna nebuloza i nema veze sa vezom.Iz licnog iskustva to tvrdim.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #51 poslato: Novembar 15, 2012, 10:24:54 posle podne »


A sto se tice gejnera.. to sa hlebovima.. masa  ljudi je jako slabo informisana i to je bio plastican primer  na kom je hteo objasniti. I ja sam protiv Gejnera jer nisam toliko iskusan vezbac da bih znao da ga ,,iskontrolisem'' mislim ga krenem uzimati salo  bilo neizbezno , ja sam krenuo kao  bucko. Tako da ja znam sta je salo i ne treba mi vise u zivotu, i ovo malo sad sto imam  ima i njega da se resim kad mi dodjem do te faze.

Gejner je malo dete u odnosu na plazme bonzite i ostalo koje si sporminjao liku da primeni u ishrani
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #50 poslato: Novembar 15, 2012, 10:13:07 posle podne »

Pa i cezar jede hranu ko nixa,a pljuje doticnog ? jel i to ironija ? :)

Samo sto jos uvek nam nije rekao ko je taj baja koji trci do Feketica da bi imao plocice ? :)
xax Jedem hranu  i ne vidim ko ga pljuje. Nisam ga pljunuo, A lik koji famozno trci do feketica se zove  Jakov ... a prezimena mu se ne mogu setiti uvek zaboravim -_- Pokusao sam da mu izguglam slike  da vidite
Cezare,sto se tice Nixe ... nisi me razumeo ...
Иронија (грч. εἰρωνεία, eironeia — лажно игнорисање) је језички израз и стилска фигура у коме је право значење речи:
 Фино(прикривено) исмевање при којем се говори обратно од онога што би требало рећи (нпр. "мудра глава", а говори се о глупану); подсмех, поруга уопште.
Takvi strucnjaci koji za gejner kazu da je kao ''whey sa nadrobljenim hlebom",ti u zivotu ne trebaju.  8)
Mislim da smo se razumeli. Al svakako ako bih trazio savet od nekoga to sigurno ne bi bio Nixa (Nemam nista protiv njega, ne poznajem coveka, ali mislim da je tip ,,genijalca'' u teretani .
A sto se tice gejnera.. to sa hlebovima.. masa  ljudi je jako slabo informisana i to je bio plastican primer  na kom je hteo objasniti. I ja sam protiv Gejnera jer nisam toliko iskusan vezbac da bih znao da ga ,,iskontrolisem'' mislim ga krenem uzimati salo  bilo neizbezno , ja sam krenuo kao  bucko. Tako da ja znam sta je salo i ne treba mi vise u zivotu, i ovo malo sad sto imam  ima i njega da se resim kad mi dodjem do te faze.
Sačuvana
SAX!
pedjoni986
Gost
« Odgovor #49 poslato: Novembar 15, 2012, 03:15:29 posle podne »

Pedjoni,ako krenemo o stilskim figurama ovde,banovace nas admin. ;)


Mudro zboris junace :D

Salu na stranu, ako si sredio ishranu i imas pare za whey, kupi whey, za whey nema zamene u pwm.(ima alternative ali je too much complicated), .ako nisi sredio ishranu nema tu pomoci..Amin
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #48 poslato: Novembar 15, 2012, 03:10:30 posle podne »

Evo ja imam...Nema proteinskog sejka bez Whey proteina...Ili kupis whey, ili cepas bez njega :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #47 poslato: Novembar 15, 2012, 11:06:31 pre podne »

Odosmo u off....

ako neko ima još da doda na temu o proteinskim šejkovima bez whey-a neka to učini,ako ne da zaključavamo temu...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #46 poslato: Novembar 15, 2012, 10:09:59 pre podne »

Pedjoni,ako krenemo o stilskim figurama ovde,banovace nas admin. ;)
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #45 poslato: Novembar 15, 2012, 12:24:55 pre podne »

 :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #44 poslato: Novembar 14, 2012, 11:19:40 posle podne »

Pa i cezar jede hranu ko nixa,a pljuje doticnog ? jel i to ironija ? :)

Samo sto jos uvek nam nije rekao ko je taj baja koji trci do Feketica da bi imao plocice ? :)
« Poslednja izmena: Novembar 14, 2012, 11:22:50 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #43 poslato: Novembar 14, 2012, 11:13:54 posle podne »

Cezare,sto se tice Nixe ... nisi me razumeo ...
Иронија (грч. εἰρωνεία, eironeia — лажно игнорисање) је језички израз и стилска фигура у коме је право значење речи:
 Фино(прикривено) исмевање при којем се говори обратно од онога што би требало рећи (нпр. "мудра глава", а говори се о глупану); подсмех, поруга уопште.
Takvi strucnjaci koji za gejner kazu da je kao ''whey sa nadrobljenim hlebom",ti u zivotu ne trebaju.  8)
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #42 poslato: Novembar 14, 2012, 09:29:41 posle podne »

Ono za trcanje do Feketica i dobijanje boje...mislim zaista sta reci?  I onda se cujemo sto je omladina pogresno informisana i misli da je dobra plazma,bonzita,burek,pizza i sta sve jos?  Da me pogresno neko ne shvati to je sve ok ali u off sezoni ako zelite malo da uzivate a nikako da se tom ishranom dobiju trbusni misici i definicija.To je pre za tapaciranje stomaka.I iskreno da ti kazem dzaba je on trcao do Feketica,mogao je da trci i do Moskve sa takvom ishranom bio bi mastan.

Pa to ti je ona stara misao : Daj ljudima ono sto zele da cuju, zato su youtube kanali prepravljeni likovima koji ^znaju^ tajne ovog sporta i kako napraviti nesto od sebe za 4 nedelje sa shajze ishranom..

Ne znam samo sta je gore, likovi koji forsiraju takve price, ili oni koji primenjuju i kunu se u takve likove kao ikone..
Najlakse je coveku reci, ma samo ti vezbaj i jedi sve iz bakine kuhinje i bice dobro..svi bi tako hteli..ali... realnost je drugacija
Nixa all the way my man ...  ;)
Nixa nije nista posebno osim sto se ponasa kao da je popijo svo znanje sveta...
Mada lepo je to da neko  ima ko ce da bar malo edukuje ljude da je vezbanje zdravo .
Sačuvana
SAX!
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #41 poslato: Novembar 14, 2012, 07:23:39 posle podne »

Ono za trcanje do Feketica i dobijanje boje...mislim zaista sta reci?  I onda se cujemo sto je omladina pogresno informisana i misli da je dobra plazma,bonzita,burek,pizza i sta sve jos?  Da me pogresno neko ne shvati to je sve ok ali u off sezoni ako zelite malo da uzivate a nikako da se tom ishranom dobiju trbusni misici i definicija.To je pre za tapaciranje stomaka.I iskreno da ti kazem dzaba je on trcao do Feketica,mogao je da trci i do Moskve sa takvom ishranom bio bi mastan.

Pa to ti je ona stara misao : Daj ljudima ono sto zele da cuju, zato su youtube kanali prepravljeni likovima koji ^znaju^ tajne ovog sporta i kako napraviti nesto od sebe za 4 nedelje sa shajze ishranom..

Ne znam samo sta je gore, likovi koji forsiraju takve price, ili oni koji primenjuju i kunu se u takve likove kao ikone..
Najlakse je coveku reci, ma samo ti vezbaj i jedi sve iz bakine kuhinje i bice dobro..svi bi tako hteli..ali... realnost je drugacija
Nixa all the way my man ...  ;)
Nixa nije nista posebno osim sto se ponasa kao da je popijo svo znanje sveta...
Sačuvana
SAX!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #40 poslato: Novembar 14, 2012, 06:41:59 posle podne »

Ono za trcanje do Feketica i dobijanje boje...mislim zaista sta reci?  I onda se cujemo sto je omladina pogresno informisana i misli da je dobra plazma,bonzita,burek,pizza i sta sve jos?  Da me pogresno neko ne shvati to je sve ok ali u off sezoni ako zelite malo da uzivate a nikako da se tom ishranom dobiju trbusni misici i definicija.To je pre za tapaciranje stomaka.I iskreno da ti kazem dzaba je on trcao do Feketica,mogao je da trci i do Moskve sa takvom ishranom bio bi mastan.

Pa to ti je ona stara misao : Daj ljudima ono sto zele da cuju, zato su youtube kanali prepravljeni likovima koji ^znaju^ tajne ovog sporta i kako napraviti nesto od sebe za 4 nedelje sa shajze ishranom..

Ne znam samo sta je gore, likovi koji forsiraju takve price, ili oni koji primenjuju i kunu se u takve likove kao ikone..
Najlakse je coveku reci, ma samo ti vezbaj i jedi sve iz bakine kuhinje i bice dobro..svi bi tako hteli..ali... realnost je drugacija
Nixa all the way my man ...  ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 17 upita.