TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395479 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 11, 2024, 04:12:23 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Proteinski sejk bez Whey proteina  (Pročitano 16607 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #39 poslato: Novembar 14, 2012, 06:05:25 posle podne »

Ono za trcanje do Feketica i dobijanje boje...mislim zaista sta reci?  I onda se cujemo sto je omladina pogresno informisana i misli da je dobra plazma,bonzita,burek,pizza i sta sve jos?  Da me pogresno neko ne shvati to je sve ok ali u off sezoni ako zelite malo da uzivate a nikako da se tom ishranom dobiju trbusni misici i definicija.To je pre za tapaciranje stomaka.I iskreno da ti kazem dzaba je on trcao do Feketica,mogao je da trci i do Moskve sa takvom ishranom bio bi mastan.

Pa to ti je ona stara misao : Daj ljudima ono sto zele da cuju, zato su youtube kanali prepravljeni likovima koji ^znaju^ tajne ovog sporta i kako napraviti nesto od sebe za 4 nedelje sa shajze ishranom..

Ne znam samo sta je gore, likovi koji forsiraju takve price, ili oni koji primenjuju i kunu se u takve likove kao ikone..
Najlakse je coveku reci, ma samo ti vezbaj i jedi sve iz bakine kuhinje i bice dobro..svi bi tako hteli..ali... realnost je drugacija
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #38 poslato: Novembar 14, 2012, 05:59:47 posle podne »

Ono za trcanje do Feketica i dobijanje boje...mislim zaista sta reci?  I onda se cujemo sto je omladina pogresno informisana i misli da je dobra plazma,bonzita,burek,pizza i sta sve jos?  Da me pogresno neko ne shvati to je sve ok ali u off sezoni ako zelite malo da uzivate a nikako da se tom ishranom dobiju trbusni misici i definicija.To je pre za tapaciranje stomaka.I iskreno da ti kazem dzaba je on trcao do Feketica,mogao je da trci i do Moskve sa takvom ishranom bio bi mastan.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #37 poslato: Novembar 14, 2012, 08:30:32 pre podne »

Napredovalo se i ranije bez whey proteina, što kaže Mirka nije da se bez njega ne može živeti i napredovati, ali jednostavno zašto ne iskoristiti sve prednosti koje nam je pružila nauka i moderna tehnologija....

stvar izbora.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #36 poslato: Novembar 13, 2012, 10:10:00 posle podne »

Hvala na odgovoru MO!! Ok, znam da spamujem, ali mi je trebao neki brz odgovor... Nece se ponoviti. :-)

Dakle rezime saveta : Skoro pa nista ne moze da zameni Whey protein , nikakve bonzita cude, cokoladna mleka i ostalo..o plazmi je suvisno i govoriti,plazma je za decu jer je hranljiva,ne i za nas vezbace,ima tu dosta toga sto ne treba,okrenes kutiju pa procitas,  ipak je whey whey, ako bas nemas trenutno kesh za whey, 5-10 belanca spremi u cinijicu,i cepni posle treninga..i cepaj kuci da jedes.. 
a sto bih to radio po 200 jaja nedeljno... xD jednostavno kad se navuces na whey nema skidanja xD upkljacas  menjacnicu ili trafiku i  kupis whey u zalihama. I kraj price.

Ja sam rekao samo da je jedino ono sto moze da nadomesti taj whey su belanca u teretani, koja 200 jaja nedeljno ? Cepaj ti plazmu i bonzite i bice sve ok.. Mi ostali cemo nesto korisno reci decku..
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #35 poslato: Novembar 13, 2012, 10:09:06 posle podne »

Kakve crne Bonzite,Plazma,Feketic...ovo odlazi u totalni OFF sa izjavama! Proteinski sejk bez whey-a NIJE proteinski sejk. Moze se bez njega,ali nema alternativu. Ako se nastavi sad sa ovim ko je sta rekao,Plazma za defku i to,bolje da admin udari Banzai i gotovo!
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #34 poslato: Novembar 13, 2012, 10:08:50 posle podne »

Cezare...kakva crna bonzita i plazma za trbusnjake??? Jos nekoima da pimisli da je to dobra hrana za stomak i definiciju.
pa ne znam sta decko hoce da uradi na sebi, Iz price sam shvatio da u isto vreme zeli da dobije na misicnoj masi i da ima trbusnjake...
Ja sam veliki protivnik belog hleba... po meni bilo sta umesto belog hleba ima bolji efekat .... Ma samo neka cepa trbusnjake po koji gram sala njemu ne moze da smeta... Posle kad mu dune kao svima pred leto jedno mesec ili 2 da ubaci  neku dodatnu aktivnost kao sto je neki cardio da skine  taj visak   i gorovo.

Veruj mi da mu se isto vata i sa plazmom i bonzitom.Kada neko zeli  trbusnjake tu ima mnogo toga da se koriguje.
Moj cale ima druga kod koga sam ranije isao kad sam bio mali a  i sada ponekad , ima 40 godina iskustva u bodibildingu bio sampion nebrojano puta. i on sam kaze to za ishranu je zamlacivanje... Ne razumem se ja kako to ide u  sezoni pred takmicenje al i on sam kaze.. kad  je hteo da skine salce samo je trcao do Feketica i nazad i jos dobio boju pa je bio mozda i jedini koji se nije mazao onom ,,bojom za cipele''  pre izlaska na binu.

Dobar je to caletov drug,verovatno  ima puno trojefa na polici,hahah

Mozes nam reci koji je to ? I jel se radio bananama i mlekom ? Da bi bacili svu ovu ishranu i krenuli neki nov jelovnik :D
« Poslednja izmena: Novembar 13, 2012, 10:12:03 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #33 poslato: Novembar 13, 2012, 09:32:24 posle podne »

Ne moze bas biti zamlacivanje, iskustva iz prakse pokazuju da nacin ishrane definitivno utice na ishod. E sad, nije samo ishrana, individualne karakteristike su takodje bitne - menaju svi isti metabolizam i ne reaguju isto.
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #32 poslato: Novembar 13, 2012, 09:15:46 posle podne »

Cezare...kakva crna bonzita i plazma za trbusnjake??? Jos nekoima da pimisli da je to dobra hrana za stomak i definiciju.
pa ne znam sta decko hoce da uradi na sebi, Iz price sam shvatio da u isto vreme zeli da dobije na misicnoj masi i da ima trbusnjake...
Ja sam veliki protivnik belog hleba... po meni bilo sta umesto belog hleba ima bolji efekat .... Ma samo neka cepa trbusnjake po koji gram sala njemu ne moze da smeta... Posle kad mu dune kao svima pred leto jedno mesec ili 2 da ubaci  neku dodatnu aktivnost kao sto je neki cardio da skine  taj visak   i gorovo.

Veruj mi da mu se isto vata i sa plazmom i bonzitom.Kada neko zeli  trbusnjake tu ima mnogo toga da se koriguje.
Moj cale ima druga kod koga sam ranije isao kad sam bio mali a  i sada ponekad , ima 40 godina iskustva u bodibildingu bio sampion nebrojano puta. i on sam kaze to za ishranu je zamlacivanje... Ne razumem se ja kako to ide u  sezoni pred takmicenje al i on sam kaze.. kad  je hteo da skine salce samo je trcao do Feketica i nazad i jos dobio boju pa je bio mozda i jedini koji se nije mazao onom ,,bojom za cipele''  pre izlaska na binu.
Sačuvana
SAX!
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #31 poslato: Novembar 13, 2012, 08:50:44 posle podne »

secam se kad mi je jednom neki baja u teretani rekao - plazma, bonzita, banane i mleko pa da vidis kako rastu misici :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12792


Never give up!

« Odgovor #30 poslato: Novembar 13, 2012, 07:01:36 posle podne »

Cezare...kakva crna bonzita i plazma za trbusnjake??? Jos nekoima da pimisli da je to dobra hrana za stomak i definiciju.
pa ne znam sta decko hoce da uradi na sebi, Iz price sam shvatio da u isto vreme zeli da dobije na misicnoj masi i da ima trbusnjake...
Ja sam veliki protivnik belog hleba... po meni bilo sta umesto belog hleba ima bolji efekat .... Ma samo neka cepa trbusnjake po koji gram sala njemu ne moze da smeta... Posle kad mu dune kao svima pred leto jedno mesec ili 2 da ubaci  neku dodatnu aktivnost kao sto je neki cardio da skine  taj visak   i gorovo.

Veruj mi da mu se isto vata i sa plazmom i bonzitom.Kada neko zeli  trbusnjake tu ima mnogo toga da se koriguje.
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #29 poslato: Novembar 13, 2012, 06:59:46 posle podne »

Hvala na odgovoru MO!! Ok, znam da spamujem, ali mi je trebao neki brz odgovor... Nece se ponoviti. :-)

Dakle rezime saveta : Skoro pa nista ne moze da zameni Whey protein , nikakve bonzita cude, cokoladna mleka i ostalo..o plazmi je suvisno i govoriti,plazma je za decu jer je hranljiva,ne i za nas vezbace,ima tu dosta toga sto ne treba,okrenes kutiju pa procitas,  ipak je whey whey, ako bas nemas trenutno kesh za whey, 5-10 belanca spremi u cinijicu,i cepni posle treninga..i cepaj kuci da jedes..  

post izbrisan
« Poslednja izmena: Novembar 14, 2012, 08:28:56 pre podne od strane MightyMO » Sačuvana
SAX!
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #28 poslato: Novembar 13, 2012, 03:52:49 posle podne »

Ne znam sto se opterecujes..nije whey nesto bez cega se ne moze ziveti..imaj odlicnu ishranu i whey ti nije neophodan...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #27 poslato: Novembar 13, 2012, 01:27:20 posle podne »

Hvala na odgovoru MO!! Ok, znam da spamujem, ali mi je trebao neki brz odgovor... Nece se ponoviti. :-)

Dakle rezime saveta : Skoro pa nista ne moze da zameni Whey protein , nikakve bonzita cude, cokoladna mleka i ostalo..o plazmi je suvisno i govoriti,plazma je za decu jer je hranljiva,ne i za nas vezbace,ima tu dosta toga sto ne treba,okrenes kutiju pa procitas,  ipak je whey whey, ako bas nemas trenutno kesh za whey, 5-10 belanca spremi u cinijicu,i cepni posle treninga..i cepaj kuci da jedes.. 
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #26 poslato: Novembar 13, 2012, 11:33:45 pre podne »

Hvala na odgovoru MO!! Ok, znam da spamujem, ali mi je trebao neki brz odgovor... Nece se ponoviti. :-)
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #25 poslato: Novembar 13, 2012, 11:29:27 pre podne »

škemi ovo nije tema za kikiriki, ni za masu, niti ti iko živ može dati odgvor na takvo pitanje. Otvori svoju temu tamo ''zta početnike'' predstavi se, koliko god, kg/cm, koliko treniraš, kako treniraš itd. Na osnovu toga će ti neko dati savet ili primer šta treba da radiš, a sa ovakvim pitanjem ne možeš dobiti pristojan odgovor, a samo spamuješ temu o proteinskom šejku..

zz
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.152 sekundi sa 17 upita.