TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:19:01 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Maj kombinejšn  (Pročitano 12966 puta)
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #32 poslato: Decembar 16, 2013, 06:15:23 posle podne »

Daj ubaci sad sliku da vidimo kako izgledas,proslo je vise od godinu dana od kad si otvorio ovu temu. :)
Sačuvana
Panta rei, panta res.
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #31 poslato: Novembar 20, 2012, 12:18:21 pre podne »

Sve je ok onda, nismo se razumeli. Fileti se ne spremaju tako, u pravu si, ja sam pomislila na krilca!:-)

Doktorka doktorka..
Volim ja i pileće medaljone s "hotinjo" sosom pojesti, prave se u ulju bez transmasnih ulja ili kako se to već zove :D


Moram da gricnem kokosku sada, zapucaste o mesu :P

Ja evo mutim kazein, pripremio brazilske oraščiće, magnezijum i cink :D
Još malo i bešika.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #30 poslato: Novembar 20, 2012, 12:16:48 pre podne »

Sve je ok onda, nismo se razumeli. Fileti se ne spremaju tako, u pravu si, ja sam pomislila na krilca!:-)

Doktorka doktorka..
Volim ja i pileće medaljone s "hotinjo" sosom pojesti, prave se u ulju bez transmasnih ulja ili kako se to već zove :D


Moram da gricnem kokosku sada, zapucaste o mesu :P
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #29 poslato: Novembar 20, 2012, 12:13:32 pre podne »

Sve je ok onda, nismo se razumeli. Fileti se ne spremaju tako, u pravu si, ja sam pomislila na krilca!:-)

Doktorka doktorka..
Volim ja i pileće medaljone s "hotinjo" sosom pojesti, prave se u ulju bez transmasnih ulja ili kako se to već zove :D
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #28 poslato: Novembar 20, 2012, 12:01:54 pre podne »

Sve je ok onda, nismo se razumeli. Fileti se ne spremaju tako, u pravu si, ja sam pomislila na krilca!:-)
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #27 poslato: Novembar 19, 2012, 11:56:47 posle podne »

U tom slucaju je ok, samo negde je prethodno pomenuo mcDonald's pa sam pomislila da mu skrenem paznju ako je tako nesto u pitanju.

A McDonalds sam spomenuo u kontekstu da sam prije vodio "mcdonalds stil života", tj. nezdrav.
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #26 poslato: Novembar 19, 2012, 11:56:06 posle podne »



Sto se povrca tice, to ti je veliki minus, nevezano za sam napredak, nego za zdravlje uopste. Pokusaj za pocetak da unosis kao salatu, sa ella sirom npr ili sa tunjevinom..postoje razni nacini da se to lepo spremi samo ako hoces ponovo da pocnes da jedes.

Pokušao sam na sve načine, i stvarno ne mogu. Znam da je šteta, ali kako je tako je.

A po čemu je piletina masna?

Nije piletina sama po sebi masna, nego pokupi masnoce prilikom pripreme. Koliko sam razumela, narucujes iz nekog fastfooda? Tamo je najcesca priprema u fritezama, plivaju u ulju.
[/quote]

Pa ima gomila radnji gde se pece na skari, ne ubacuju svi u fritezu ..piletina je najbolja sa skare..sto se mene tice ;)
[/quote]

Pa neće valjda pripremati filete u fritezi? Nelogično mi nekako doktorka.
Piletina s roštilja, čiste ljudi redovno, nije fast food, nego je ašćinica, ali mislim da ne znate šta je to, pa sam napisao fast food. :D
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #25 poslato: Novembar 19, 2012, 11:55:42 posle podne »

U tom slucaju je ok, samo negde je prethodno pomenuo mcDonald's pa sam pomislila da mu skrenem paznju ako je tako nesto u pitanju.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #24 poslato: Novembar 19, 2012, 11:47:15 posle podne »



Sto se povrca tice, to ti je veliki minus, nevezano za sam napredak, nego za zdravlje uopste. Pokusaj za pocetak da unosis kao salatu, sa ella sirom npr ili sa tunjevinom..postoje razni nacini da se to lepo spremi samo ako hoces ponovo da pocnes da jedes.

Pokušao sam na sve načine, i stvarno ne mogu. Znam da je šteta, ali kako je tako je.

A po čemu je piletina masna?
[/quote]

Nije piletina sama po sebi masna, nego pokupi masnoce prilikom pripreme. Koliko sam razumela, narucujes iz nekog fastfooda? Tamo je najcesca priprema u fritezama, plivaju u ulju.
[/quote]

Pa ima gomila radnji gde se pece na skari, ne ubacuju svi u fritezu ..piletina je najbolja sa skare..sto se mene tice ;)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #23 poslato: Novembar 19, 2012, 11:45:37 posle podne »

Sve sam ja lepo procitala ali, i pored wheya, treba ti cvrst obrok kojim ces uneti protein i ugljene hidrate za dorucak. I ta piletina koju pominjes...vise stete sa njom nego koristi, mnogo masnoce tu ima.

Sto se povrca tice, to ti je veliki minus, nevezano za sam napredak, nego za zdravlje uopste. Pokusaj za pocetak da unosis kao salatu, sa ella sirom npr ili sa tunjevinom..postoje razni nacini da se to lepo spremi samo ako hoces ponovo da pocnes da jedes.

Pokušao sam na sve načine, i stvarno ne mogu. Znam da je šteta, ali kako je tako je.

A po čemu je piletina masna?

Nije piletina sama po sebi masna, nego pokupi masnoce prilikom pripreme. Koliko sam razumela, narucujes iz nekog fastfooda? Tamo je najcesca priprema u fritezama, plivaju u ulju.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #22 poslato: Novembar 19, 2012, 11:38:52 posle podne »



Sto se povrca tice, to ti je veliki minus, nevezano za sam napredak, nego za zdravlje uopste. Pokusaj za pocetak da unosis kao salatu, sa ella sirom npr ili sa tunjevinom..postoje razni nacini da se to lepo spremi samo ako hoces ponovo da pocnes da jedes.

Pokušao sam na sve načine, i stvarno ne mogu. Znam da je šteta, ali kako je tako je.

A po čemu je piletina masna?
[/quote]

NIje piletina masna ako znas da je spremis ^posno^... ako cepnes pola kile zejtina u tiganjce ,naravno da ce biti masna..i ako onako prepeces kozicu,pa je cepis bez mere :) ali ja sam ljubitelj cele ^kokoske^, pa tako da samo kosti bacam , ali to nekome ce biti problem, jer ima drugaciji metabolizam, moras ispitati sebe,,i ponovo za to treba proces

Najbolje je piletinu kuvati,ali ne poznajem coveka koji moze da jede kuvanu piletinu svaki dan,a da mu se ne smuci..tako da jednostavno meso je najbolje zna se kako ,ali najzdravije je kuvanje za obradu mesa, pa sad balansiras,,cas kuvas, cas jedes pecenu,przenu,itd itd..
Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #21 poslato: Novembar 19, 2012, 11:34:02 posle podne »

Nju informejšn: Pitao sam sada ženu u fast foodu, kažu da je porcija piletine koju jedem 200grama, a ne 100 kao što sam ja mislio. + pire krompir :)
Znači samo da pojačam zadnji obrok.

Djordje maleni sareni, Ironcovek ti je sve objasnio onako ^uprosceno^.. tako da ne komplikuj,uhvati se gvozdja , jedan dan vuchi,drugi dan guraj , treci dan podizaj i bice sve ok :D Nece preko noci, cak i da se najbolje na svetu hranis, treba da prodje vremenski ciklus jako golem da bi ogledalo reklo Dobro jutro macane,mnogo si jak,i da budes naravno zadovoljan sobom :)

Pa da, ne žurim nigdje.
Drago mi je samo što sam počeo zdravije živjeti, osjećam se super.
Pogotovo kad se preznojim na treningu.

btw. ti si mi najjači na forumu MATEREM ;D

Sačuvana
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #20 poslato: Novembar 19, 2012, 11:32:06 posle podne »

Sve sam ja lepo procitala ali, i pored wheya, treba ti cvrst obrok kojim ces uneti protein i ugljene hidrate za dorucak. I ta piletina koju pominjes...vise stete sa njom nego koristi, mnogo masnoce tu ima.

Sto se povrca tice, to ti je veliki minus, nevezano za sam napredak, nego za zdravlje uopste. Pokusaj za pocetak da unosis kao salatu, sa ella sirom npr ili sa tunjevinom..postoje razni nacini da se to lepo spremi samo ako hoces ponovo da pocnes da jedes.

Pokušao sam na sve načine, i stvarno ne mogu. Znam da je šteta, ali kako je tako je.

A po čemu je piletina masna?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #19 poslato: Novembar 19, 2012, 11:29:45 posle podne »

Nju informejšn: Pitao sam sada ženu u fast foodu, kažu da je porcija piletine koju jedem 200grama, a ne 100 kao što sam ja mislio. + pire krompir :)
Znači samo da pojačam zadnji obrok.

Djordje maleni sareni, Ironcovek ti je sve objasnio onako ^uprosceno^.. tako da ne komplikuj,uhvati se gvozdja , jedan dan vuchi,drugi dan guraj , treci dan podizaj i bice sve ok :D Nece preko noci, cak i da se najbolje na svetu hranis, treba da prodje vremenski ciklus jako golem da bi ogledalo reklo Dobro jutro macane,mnogo si jak,i da budes naravno zadovoljan sobom :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #18 poslato: Novembar 19, 2012, 11:25:31 posle podne »

Sve sam ja lepo procitala ali, i pored wheya, treba ti cvrst obrok kojim ces uneti protein i ugljene hidrate za dorucak. I ta piletina koju pominjes...vise stete sa njom nego koristi, mnogo masnoce tu ima.

Sto se povrca tice, to ti je veliki minus, nevezano za sam napredak, nego za zdravlje uopste. Pokusaj za pocetak da unosis kao salatu, sa ella sirom npr ili sa tunjevinom..postoje razni nacini da se to lepo spremi samo ako hoces ponovo da pocnes da jedes.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.076 sekundi sa 19 upita.