TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 01:01:30 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kreatin sa Hi protein mega gainerom?  (Pročitano 14078 puta)
Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #35 poslato: Januar 30, 2008, 06:01:54 posle podne »

Veruj mi da nema neke razlike. Vrlo malo mesa ima u tim salamama, a cak i da je 100% meso, ima u sebi gomilu aditiva, emulgatora, konzervanasa, natrijuma, i ko zna kakvih sve radosti. Ne bih rekao ni da mu je tuna ili meso jeftinija od te salame, a bolja je sigurno. . .
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #34 poslato: Januar 30, 2008, 04:08:15 posle podne »

Momci... ja sam prochitao na netu da su pileca prsa  bb aproved salama... pa vi vidite... ja decku nisam rekao da jede parizer.... nego pilece grudi....
Sačuvana

Zabotija
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 884

« Odgovor #33 poslato: Januar 30, 2008, 03:44:32 posle podne »

E ovo je najjace, salama i mleko. Jej, kako ja to nisam znao ranije, umesto sto jedem ova sranja tipa belo meso, jaja, tunu, oslica, posni sir. . .

Salama buducnost BB.

@ Dragutin -  Nema carobnih napitaka i praskova za bildovanje, to ti je samo dodatak, koji je takodje bitan, ali zna se sta je temelj. Ako nemas vremena, skuvaj vise mesa odjednom, za 3 dana. Ponese u skolu pirinac i belo meso, ili tunu i pirinac, ili sve to plus ela sir, i neke slicne kombinacije. . . ako ti je jako bedak od drugara, jedi u WCu, ali obavzno izbaci ta peciva i ostale gluposti. Jedes ujutru 150g ovsenih i 10 jaja (4-5 celih ostalo belanca) kuvanih. U skoli jedan obrok kao sto sam ti napisao, pre treninga jedan obrok, posle treninga i pred spavanje.
Sačuvana
I find it utterly absurd that artificially increasing Testosterone to build bigger muscles on men is unacceptable while artificially increasing estrogen to grow fake boobs on women is not only acceptable, but totally out of control.
MAXX
POČASNI ČLAN
Zainteresovan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 413

« Odgovor #32 poslato: Januar 30, 2008, 03:05:44 posle podne »

Nema bzvz... skokni u neku radnju prekoputa skole uzmi 200 g pilecih prsa {salame} i lapo litre mleka i bog da te vidi  ;D

Da jede salamu????
Sačuvana
DMX91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100

« Odgovor #31 poslato: Januar 30, 2008, 02:18:47 posle podne »

Koliko jaja i koliko ovsenih da pojedem ujutru otprilike???Shta josh moze da ide za doruchak?
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #30 poslato: Januar 30, 2008, 07:36:57 pre podne »

Doruchkujem u shkoli,pojedem neko pecivo,tost i sl...
Sad po 20g kreatina na dan (4x5g),jer prvo ide faza punjenja,a posle pre i posle treninga 5g.
Nego u ovom gaineru u 4 dozera ima 5g kreatina i 60g proteina,pa me zanima jel da zbog toga uzimam kreatin 3x po 5g???To dodje 20g ukupno sa gainerom.

Jel moze ovako:da popijem ujutru 5g kreatina i 2 dozera gainera,i ponovo gainer negde izmedju obroka popodne,ako vec ne valja da se pije pred spawanje.Onda 60g wheya + 50g dekstroze i 5g kreatina posle treninga.
uvek popijem litar mleka na dan sa gainerom,tako da i tu ima 30g proteina,onda 50g iz wheya i 60g iz gainera,tako da unosim vishe proteina od 2g po kg,jer imam 63kga.A plus proteini iz hrane ovako uopshte...Pijem i TakeOne,Omega3 i vitamin c pored svega.
Ako sam preterao sa uzimanjem necheg ili bi trebalo neshto da izbacim,napishite......


Jako slab doriucak su peciva i slicno(stavise vrlo los izbor). Ako uzmes i gejner kao dorucak to ni iz bliza nije dovoljno da zadovolji energetske potrebe za taj dan sto znaci da nisi obezbedio dobru osnovu za misicni rast. Dorucak mora da bude kvalitetan, npr jaja i ovsene pahuljice, palacinke sa jedno 10tak belanaca itd. Mora da se jede svaka tri sata inace nema napretka. U skoli takodje moras da jedes, poneses hranu od kuce i popijes jos jednom u toku trajanja skole gejner, bolje nego kao dorucak. Kao sto ti je ranije receno, hrana je najvaznija.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #29 poslato: Januar 29, 2008, 04:02:31 posle podne »

To su DODACI ISHRANI...znaci ishrana mora da ti bude na prvom mestu...a taj dorucak sa pecivima i te gluposti,od toga se neces puno nabildovati..
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #28 poslato: Januar 29, 2008, 03:54:10 posle podne »

Nema bzvz... skokni u neku radnju prekoputa skole uzmi 200 g pilecih prsa {salame} i lapo litre mleka i bog da te vidi  ;D
Sačuvana

DMX91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100

« Odgovor #27 poslato: Januar 29, 2008, 02:27:01 posle podne »

U shkoli pojedem neshto bzv,ali zato posle jedem ribu(tunjevinu uglavnom),jaja,meso....
E jbg.ja ne volim sir da jedem.
Sačuvana
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #26 poslato: Januar 29, 2008, 02:18:26 posle podne »

Dragutine sine.... Ok ti je sve shto si rekao... znachi ujutro kreatin na prazan stomak... standard whey,dex i creatin posle treninga... al nemoj toliko da se oslanjash na unos proteina iz praskova... samo ti jedi meni pile bakino  ;D
Sačuvana

Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #25 poslato: Januar 29, 2008, 02:17:41 posle podne »

Doruchkujem u shkoli,pojedem neko pecivo,tost i sl...
Sad po 20g kreatina na dan (4x5g),jer prvo ide faza punjenja,a posle pre i posle treninga 5g.
Nego u ovom gaineru u 4 dozera ima 5g kreatina i 60g proteina,pa me zanima jel da zbog toga uzimam kreatin 3x po 5g???To dodje 20g ukupno sa gainerom.

Jel moze ovako:da popijem ujutru 5g kreatina i 2 dozera gainera,i ponovo gainer negde izmedju obroka popodne,ako vec ne valja da se pije pred spawanje.Onda 60g wheya + 50g dekstroze i 5g kreatina posle treninga.
uvek popijem litar mleka na dan sa gainerom,tako da i tu ima 30g proteina,onda 50g iz wheya i 60g iz gainera,tako da unosim vishe proteina od 2g po kg,jer imam 63kga.A plus proteini iz hrane ovako uopshte...Pijem i TakeOne,Omega3 i vitamin c pored svega.
Ako sam preterao sa uzimanjem necheg ili bi trebalo neshto da izbacim,napishite......

druze moras minimum 4 cvrsta obroka da imas minimum i to bogata bjelancevinama.
Sačuvana
two more...no matter what...!
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #24 poslato: Januar 29, 2008, 02:15:10 posle podne »

Vise sam mislio na sastav proteina Hi Proteina nego na UH. Imas pravo sto se tice secera. Medjutim ako  nema bolje resenje i ovo mora da bude zadovoljavajuce.
posni sir je uvjek bolje rijesenje,zbog caseina.moze cak i jednu mjericu gainera da iskombinuje sa 200g sira.Whey pred spavanje nema vajde.Velik priliv aminokiselina u krvi u kratkom vremenskom roku.
Sačuvana
two more...no matter what...!
DMX91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 100

« Odgovor #23 poslato: Januar 29, 2008, 02:09:24 posle podne »

Doruchkujem u shkoli,pojedem neko pecivo,tost i sl...
Sad po 20g kreatina na dan (4x5g),jer prvo ide faza punjenja,a posle pre i posle treninga 5g.
Nego u ovom gaineru u 4 dozera ima 5g kreatina i 60g proteina,pa me zanima jel da zbog toga uzimam kreatin 3x po 5g???To dodje 20g ukupno sa gainerom.

Jel moze ovako:da popijem ujutru 5g kreatina i 2 dozera gainera,i ponovo gainer negde izmedju obroka popodne,ako vec ne valja da se pije pred spawanje.Onda 60g wheya + 50g dekstroze i 5g kreatina posle treninga.
uvek popijem litar mleka na dan sa gainerom,tako da i tu ima 30g proteina,onda 50g iz wheya i 60g iz gainera,tako da unosim vishe proteina od 2g po kg,jer imam 63kga.A plus proteini iz hrane ovako uopshte...Pijem i TakeOne,Omega3 i vitamin c pored svega.
Ako sam preterao sa uzimanjem necheg ili bi trebalo neshto da izbacim,napishite......
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #22 poslato: Januar 29, 2008, 11:52:46 pre podne »

Vise sam mislio na sastav proteina Hi Proteina nego na UH. Imas pravo sto se tice secera. Medjutim ako  nema bolje resenje i ovo mora da bude zadovoljavajuce.
Sačuvana
Spartak
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 651


« Odgovor #21 poslato: Januar 29, 2008, 11:29:07 pre podne »

Poshto ja ujutru idem u shkolu,napravio bih ovakvu kombinaciju:
Ujutru 5g kreatina sa 40g dekstroze i 4dcl vode,jer sam malo pretrazzivao forum i prochitao da se pije ujutru na prazan zzeludac.
Onda kad dodjem iz shkole prvo jedem,pa sachekam jedno pola sata i popijem 3 dozera gainera.
Zatim odspawam popodne (to je kod mene obavezno ;D) pa kad ustanem ponovo 5g kreatina,jedem neshto i na trening.
Posle treninga 2 merice wheya (60g) pomeshano sa dekstrozom i 10g kreatina,a uveche pred spawanje ponovo gainer i to je to.

Shta vi mislite???

Gejner pred spravanje nije losa ideja.

objasni ovo zivota ti? prosti sheceri pred spavanje?to mora da je neka nova metoda?nemoj samo onaj klisej njemu nije bitno salo on je mrsav...
Sačuvana
two more...no matter what...!
Stranice: 1 2 [3] 4 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.125 sekundi sa 18 upita.