TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395018 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 03:06:16 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 2 pitanjca u vezi suplemenata  (Pročitano 7715 puta)
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #39 poslato: Novembar 27, 2012, 05:28:51 posle podne »

Odlicno je sto imamo prenete utiske od iskusnog vezbaca kao sto si ti o ovom preparatu...
Sačuvana
Be Happy!!!
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #38 poslato: Novembar 26, 2012, 10:58:49 posle podne »

Ja ga trenutno koristim i zadovoljan sam.
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #37 poslato: Novembar 26, 2012, 05:24:35 posle podne »

A sada i QNT-ov Creatin sa dobrim odnosom cene i kvaliteta,800gr za 1990 din  ;)
Kao sto je i Marko postavio,a i po povratnoj informaciji musterija koje su ga probale eto jos jedne preporuke
Sačuvana
Be Happy!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #36 poslato: Novembar 26, 2012, 03:27:02 posle podne »

Scitec recimo, ima takoĂ°e dosta povoljne cene...100% pure

a Dymatize je odličan, mikronizovan

Ako uporeĂ°ujemo ova dva koja si navela onda u mom slučaju je mnogo bolji Dzmatize mikronizovan.Zaista vredi svaku paru i lepo daje rezultate.Daleko od toga da Scitec ne radi ali makar u mom slučaju to je malo slabije.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #35 poslato: Novembar 26, 2012, 10:41:45 pre podne »

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/QN1203-Creatine-Monohydrate.html
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #34 poslato: Novembar 26, 2012, 09:39:54 pre podne »

Scitec recimo, ima takoĂ°e dosta povoljne cene...100% pure

a Dymatize je odličan, mikronizovan
Sačuvana
pocetnik2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #33 poslato: Novembar 25, 2012, 06:19:09 posle podne »

Moj utisak za ovih par dana je da Biotechov kreatin vrsi poso' ok, zasad nemam ozbiljnijih sporednih efekata koriscenja osim to sto su mi izrasli rogovi al to se lako da srediti kod frizera s bastenskim makazama   :P

Sad bas gledam, taj Dymatizov, ista gramaza je samo 400 din skuplja od Bioteka, a jos mikronizovan, cu probam u narednoj turi
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #32 poslato: Novembar 25, 2012, 06:15:45 posle podne »

Meni samo jedna stvar nije jasna,zasto se svi masovno hvataju za taj Biotek, i tako neke "sumnjive" proizvodjace,ciji su suplementi jeftiniji za 200-300 din, a za tu ustedu dobijaju proizvod dosta losijeg kvaliteta,zna se ko su renomirani proizvodjaci i drzite se toga,citajte,pitajte, saberite se,ne stedite na sebi i svom telu :)

Ne znam koju zamenu teze sam ja uradio kada sam samo izneo svoja razmisljanja kao ti svoja,i ne vidim problem ? Ja i dalje cekam da mi objasnis ,posto si rekao ^pitajte^ u onom prethodnom postu sam te pitao,zasto je biotech los ? i dalje nema odgovora,samo jedna fama kao i uvek, ulazimo u demagogiju, tako da nema razloga za daljom raspravom :*

Jel ima neki uporedni test izmedju nekog biotech proizvoda i nekog druge firme ? Da bih ja to lepo procitao i da napravimo usporedbu, a to sto se na tvom telu nesto drugo odrazavalo,mozda si kad si uzimao dymatize imao drugaciji rezim ishrane,a sa biotechom drugi,tako da ponovo su dva razlicita uslova i tako to ne moze da se uporedjuje..
Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #31 poslato: Novembar 25, 2012, 06:09:34 posle podne »

Meni je Dymatize broj jedan iz prostog razloga sto ni za jedan njihov proizvod ne mozes reci nesto lose...Od NO reaktora, proteina, kreatina, multivitaminskih tableta itd...

I meni je dymatize br.1 to sam i rekao,ali meni smeta kada ljudi govore da mrze biotech a nijedan proizvod od njih nisu probali..ali vazno je da ta prica se vrti godinama,kako je najgori itd..
Dakle: koje analize su radjene i gde je procurela ta informacija da je najgori ?
na kojoj analizi je konkretno pao ?
kome je taj famozni biotech uticao na zdravlje ?
i kako to biotech pravi drugacije telo u odnosu na druge suplemente ? :D

Kada dobijem na sve to odgovore, smatracu biotech losim suplementom,i izbegavacu i da ga pogledam,a kamoli pazarim..i sto uopste prodavnice suplemenata drze Biotech proizvode kad su ogavni ? :D

Jel citas ti postove na koje odgovaras ili si naumio da ispromovises svoj stav ,pa pricas napamet i siris neku teoriju zavere protiv Bioteka :) Zamenio si teze niko ovde ne pljuje Biotech na taj nacin da lose utice na zdravlje niti ima interes za to, niti Dymatize whey pravi bolje telo od Biotech-a   :D Ja sam rekao konkretno kako sam se osecao kad sam konzumirao Dymatize a kakva iskustva sa Biotechom. Konkretno od Biotecha,sam uzimao protein Nitro Gold,Kreatin monohiidrat,L -karnitin&Hrome,od Dymatiza stvarno dosta toga da ne nabrajam.
Da ponovim jos jednom Biotech nije djubre,to je proizvodjac kao i svaki necemo umreti od njega,u principu bolje da se pije bilo kakav whey nego nista, ali na trzistu se isprofilisao kvalitet bez obzira na reklamu i cenu,i to svi znamo, koji ne znaju vremenom ce nauciti :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #30 poslato: Novembar 25, 2012, 04:14:49 posle podne »

Meni je Dymatize broj jedan iz prostog razloga sto ni za jedan njihov proizvod ne mozes reci nesto lose...Od NO reaktora, proteina, kreatina, multivitaminskih tableta itd...

I meni je dymatize br.1 to sam i rekao,ali meni smeta kada ljudi govore da mrze biotech a nijedan proizvod od njih nisu probali..ali vazno je da ta prica se vrti godinama,kako je najgori itd..
Dakle: koje analize su radjene i gde je procurela ta informacija da je najgori ?
na kojoj analizi je konkretno pao ?
kome je taj famozni biotech uticao na zdravlje ?
i kako to biotech pravi drugacije telo u odnosu na druge suplemente ? :D

Kada dobijem na sve to odgovore, smatracu biotech losim suplementom,i izbegavacu i da ga pogledam,a kamoli pazarim..i sto uopste prodavnice suplemenata drze Biotech proizvode kad su ogavni ? :D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #29 poslato: Novembar 25, 2012, 02:54:58 posle podne »

Meni je Dymatize broj jedan iz prostog razloga sto ni za jedan njihov proizvod ne mozes reci nesto lose...Od NO reaktora, proteina, kreatina, multivitaminskih tableta itd...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #28 poslato: Novembar 25, 2012, 01:56:46 posle podne »



Bicu iskren do kraja,za mene je Dymatize br.1 trenutno po kvalitetu u Srbiji,i sto se tice kreatina i whey-a,sad mogu da me pljuju, opovrgavaju,uzmite biotekov kreatin i dymatizeov,whey istog tipa  jedan i drugi odnesite na analizu i uporedite,uporedite i ovako na svom telu.Da se razumemo nije neka sustinska razlika,ali je ima.



Jesi ga nosio na analizu ? I koje si to promene video na telu sto biotech ne pruza a dymatize ti pruzao ? :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #27 poslato: Novembar 25, 2012, 01:55:38 posle podne »

Ja nisam ni govorio da je Biotech najbolji izbor, ali kad god nisam imao kintu, uzimao sam biotech i nikad me nije izneverio, kao i mnoge ljude koje ja znam, zdravstveno mi nikad nije smetao itd..i meni je dymatize br.1.. ali sam samo rekao da mi nije jasno zasto se pljuje biotech (dosta ga pljuju osobe koje nijedan njihov proizvod nisu probale,pa ono po defaultu sto cuju od drugih pa nastave tu dramu da ne valja )..

Kreatin je kreatin po meni,dal je biotech ili neki drugi sarenoliki, isti djavo drugo pakovanje (spremno za marketing i zaradu), i to je ta prica...Neko jednostavno veruje u sarene bochice jos uvek i misli da je to recept srece
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #26 poslato: Novembar 25, 2012, 01:12:29 posle podne »

Dosta koristim biotech, samo Nitro Gold pijem vec jedno 2 godine sigurno i zadovoljan sam. Trenutno pijem njihov monohidrat, i naravno kao i svaki drugi je, ne vidim neke razlike.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #25 poslato: Novembar 25, 2012, 12:15:35 posle podne »


Meni samo nije jasno visegodisnje pljuvanje biotech-a :D svi redom ga pljuju sa svih strana, pa nije to paracinka paracin i slicno,i tamo rade ozbiljni ljudi i imaju ti proizvodi ozbiljne provere.. samo sto jednostavno ne znaju kako se radi marketing,i bili su zaboravljeni jedno vreme..ne znam sta je tako lose u biotech-ovom kreatinu a tako dobro u ostalim ? kreatin je kreatin..i svi imaju iste provere bilo gde na svetu..samo je stvar ukusa koju firmu preferirate..ali mislim da je zadnjih par godina klasicno proseravanje..sto sarenija kutija odradice me ludo..pfff

Kazes ^sumnjivi^ proizvodjaci ? pa znas kad su oni krenuli da rade ? Jos se nisi ni rodio haha
[/quote]
Ja niti pricam gluposti niti se pros....m po forumima, vec iskljucivo iz nekog licnog iiskustva kada sam siguran u nesto sto tvrdim, decko je pomenuo u  temi  kreatin izvesnog  proizvodjaca,pa sam se logicno nadovezao.Ja licno nemam nista protiv Bioteka niti imam neku korist da pljujem,ne bavim se prodajom,distribucijom suplemenata,niti me neko sponzorise.Koristio sam suplemente mnogih proizvodjaca,izmedju ostalog i Bioteka,u kontaktu sam i sa prodavcima Pansporta i ljudima koji su dublje upuceni u celu tematiku oko svega.
Zasto ljudi toliko kude Biotek,pa ocigledno nije bez razloga sigurno,ne verujem da je neka svetska zavera :)
Svi proizvodjaci imaju neku kontrolu na izlazu sa trake i naravno niko ti nece uvaliti  shit koji ne zadovoljava standarde,ali i medju tim standardima postoje varijacije i nivoi kvaliteta,obrade.E sad zna se koji proizvodjaci imaju najmanju kontrolu,a koji ne idu ispod nekog nivoa.U principu kreatin je kreatin nema tu neke filosofije supstanca je ta,ali zasto se neki kreatin odlicno rastvara,a neki ostane 50  posto na dnu case posle 5 min u casi vode.Zasto je neki whey odlican za varenje,a od negog ne mozes da zivis od gasova,imas stomacne tegobe,a nutritional facts im je isti?. Ne ulazim u reklame, sarene kutije i bombastican marketing, to je druga prica.
A pod tim "sumnjive firme" mislim bas na te proizvodjace koji imaju bombastican marketing, nemaju neku potvrdu kvaliteta a "chuda" se desavaju konzumiranjem njihovih sumplemenata :)
Bicu iskren do kraja,za mene je Dymatize br.1 trenutno po kvalitetu u Srbiji,i sto se tice kreatina i whey-a,sad mogu da me pljuju, opovrgavaju,uzmite biotekov kreatin i dymatizeov,whey istog tipa  jedan i drugi odnesite na analizu i uporedite,uporedite i ovako na svom telu.Da se razumemo nije neka sustinska razlika,ali je ima.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 17 upita.