TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395139 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 10:13:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 2 pitanjca u vezi suplemenata  (Pročitano 7858 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #24 poslato: Novembar 24, 2012, 04:37:12 posle podne »

Ako ti menja ukus geinera onda ga popij zasebno kao i pre treninga,ali 5 g creatina na 60 g nekog gejnera ne bi trebalo ni da se oseti.
Sačuvana
pocetnik2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #23 poslato: Novembar 24, 2012, 04:20:50 posle podne »

Fala vi na odgovori  :-*

Jos jedna stvar me buni (opet), kada pre treninga pomesam kreatin samo sa vodom, skroz je bezukusan, nema ukusa uopste i lako se popije, a kada posle treninga pomesam kreatin sa Mass gainerom, ukus shejka bude blago receno odvratan, pa mi se nesto cini da mozda ne bi trebalo da mesam to dvoje, otkud znam da ne dolazi slucajno do nekakve nezeljene hemijske reakcije pa je ukus takav  a i u zeludcu imam vrlo cudan osecaj nakon sto popijem a tog osecaja nema kad pijem samo cist kreatin s vodom :-\
« Poslednja izmena: Novembar 24, 2012, 04:22:35 posle podne od strane pocetnik2 » Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #22 poslato: Novembar 23, 2012, 03:56:43 posle podne »

to sam vec podesio al ima isto to u glavnim podesavanjima teme da ne bi morao svaki clan posebno da menja na svom profilu

lol pa to ti treba da podesis za sebe. :)

more ako te lolnem nesh vise ustat  :P


Niko mi ne odgovori za kreatin  :(  Treba li da ga pijem i danima kad ne vezbam, ne idem u teretanu ?

Samo ujutru odnosno cim ustanes...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #21 poslato: Novembar 23, 2012, 02:52:43 posle podne »

Zdravo svima, imam par malih pitanja, pa ako biste bili ljubazni da mi odgovorite, bio bih vam puno zahvalan  :)

1. Uzeo sam Scitec Mass proteine, smem li da mesam ovo sa Biotech Kreatinom i da pijem zajedno ? 

2. Danas sam ovo iznad vec uradio, pomesao sve zajedno (prvi put probao kreatin) i ukus je bio veoma veoma cudan zbog kreatina, Scitec proteini imaju veoma jak ukus cokolade i secera, a samo 5 grama kreatina je uspelo nacisto da promeni ukus, delovalo je kao da sam popio tecnost za pranje sudova, pa me interesuje jel to normalan ukus kreatina ili nije ? (a rok trajanja kreatinu nije istekao, pise do 2015-te, pa mi ovo bas i nije jasno)


Hvala unapred na odgovorima

Jednostavno popij odvojeno, kreatin u casi vode - popijes za sekund.... i onda mass sa vodom..

Opredelila bih se sledeci put za neki kvalitetniji gejner, sa više procenta proteina. Ili možda da dodaš whey-a u to.  Malo je proteina...

Što se tiče biotecha, te predrasude su davno izbrisane...
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #20 poslato: Novembar 23, 2012, 09:48:23 pre podne »

Danima kada ne treniras mozes uzeti samo manju dozu kreatina,nakon budjenja na primer
Sačuvana
Be Happy!!!
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #19 poslato: Novembar 23, 2012, 09:14:33 pre podne »

U danima kad ne treniras isto uzimas kreatin jednom ili dva puta, na prazan stomak.
Sačuvana
pocetnik2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #18 poslato: Novembar 23, 2012, 08:59:51 pre podne »

to sam vec podesio al ima isto to u glavnim podesavanjima teme da ne bi morao svaki clan posebno da menja na svom profilu

lol pa to ti treba da podesis za sebe. :)

more ako te lolnem nesh vise ustat  :P


Niko mi ne odgovori za kreatin  :(  Treba li da ga pijem i danima kad ne vezbam, ne idem u teretanu ?
« Poslednja izmena: Novembar 23, 2012, 09:01:41 pre podne od strane pocetnik2 » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Novembar 22, 2012, 10:21:37 posle podne »

Podešavanja izgledaju ovako. Označeno je polje koje treba biti čekirano ili ne, u zavisnosti od ličnih želja.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #16 poslato: Novembar 22, 2012, 10:05:06 posle podne »

P.S vratite temu na normalu, ovaj pregled teme s najnovijim porukama na vrhu je previse konfuzan, trebalo bi da bude obrnuto sto je i logicnije (admin panel > podesavanje teme > reset opcija teme i tu je negde kolko me secanje sluzi)

lol pa to ti treba da podesis za sebe. :)
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
pocetnik2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #15 poslato: Novembar 22, 2012, 07:59:49 posle podne »

Ishrana je na ok nivou, ovde u prirodi imas sta god pozelis, jagnje, pragnje, prase, samo moras biti dovoljno brz da uvatish par komada, a onda klasika, bacanje na razanj i zalivanje s par litara domace lozovace koja izvire iz obliznjeg potoka do kog nema ni sto metara razdaljine.

Setih se jos jednog pitanja, treba li da pijem kreatin i danima kad ne vezbam, ne idem u teretanu ?

P.S vratite temu na normalu, ovaj pregled teme s najnovijim porukama na vrhu je previse konfuzan, trebalo bi da bude obrnuto sto je i logicnije (admin panel > podesavanje teme > reset opcija teme i tu je negde kolko me secanje sluzi)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #14 poslato: Novembar 22, 2012, 07:52:55 posle podne »

  dok ne postanem najjaci u selu  :P

to se ceni :D kad dodjes ispred zadrugu i pokazes onima koji sede na gajbu piva od koje drvo se pravi shisharka :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Novembar 22, 2012, 07:46:46 posle podne »

Ne zaboravi dobru ishranu, pošto samo od suplemenata nećeš postati najjači u selu. :)
Sačuvana
pocetnik2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #12 poslato: Novembar 22, 2012, 07:42:00 posle podne »


Obzirom da je veliki deo van tih proteina upravo ugljeni hidrat u ovom preparatu,onda nema potrebe dodavati dextrozu uz kreatin ako vec mesas kreatin u Mass,razumes?


to sam vec sam skapirao jer videh da ima dekstroze u Mass-u, tako da nema potrebe kupujem uopste dextrozu, pre treninga kreatin s vodu, posle treninga kreatin sa Mass-om i tako jedno 10 godina....  dok ne postanem najjaci u selu  :P
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #11 poslato: Novembar 22, 2012, 07:31:26 posle podne »

Kolko ja vidim, Biotechov kreatin je mikronizovan, il bolje reci u prahu je.

Jos jedno pitanjce, naleteo sam na par mesta da kad se pije kreatin pre treninga da mora bez dekstroze ili ipak mora dekstroza ?  :-\

Mikronizovan kreatin znaci da je mikrofiltriran,bolje usitnjen na vrlo sitnu cesticu,bolje preciscen i sve ostalo sto to prati znaci bolju rastvorljivost,ugradnji i slicno.Biotechov nije mikronizovana varijanta,ali u svakom slucaju svaki kreatin ima isti efekat,ali eto bolji izbor su mikronizovane varijante zbog ovog sto sam navela.
Dekstrozu samo nakon treninga
Sačuvana
Be Happy!!!
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #10 poslato: Novembar 22, 2012, 07:21:20 posle podne »

Scitec-ov Mass je gainer sa vrlo malim procentom proteina oko 8%,tako da nije protein vec gainer,tj vise ce nabaciti telesne tezine.
Obzirom da je veliki deo van tih proteina upravo ugljeni hidrat u ovom preparatu,onda nema potrebe dodavati dextrozu uz kreatin ako vec mesas kreatin u Mass,razumes?
Sačuvana
Be Happy!!!
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 17 upita.