TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395114 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 24, 2024, 12:24:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 2 pitanjca u vezi suplemenata  (Pročitano 7832 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Novembar 22, 2012, 06:55:46 posle podne »

da gutnem bez secer a ukus ko sredstvo za pranje sudova  :-X   al dobro, za masu se vredi zrtvovati  ;D

Pa jbg brate,kreatin se uzima ne radi uzivanja,nego zato sto mora :D niko od nas ne uziva u njegovom ukusu;)
Sačuvana
pocetnik2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #8 poslato: Novembar 22, 2012, 06:52:05 posle podne »

da gutnem bez secer a ukus ko sredstvo za pranje sudova  :-X   al dobro, za masu se vredi zrtvovati  ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #7 poslato: Novembar 22, 2012, 06:49:46 posle podne »

Bez secera pre, jer nemas potrebe da podizes secer za vreme treninga,samo gutni kreatincic i dizi :D
Sačuvana
pocetnik2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #6 poslato: Novembar 22, 2012, 06:47:01 posle podne »

Kolko ja vidim, Biotechov kreatin je mikronizovan, il bolje reci u prahu je.

Jos jedno pitanjce, naleteo sam na par mesta da kad se pije kreatin pre treninga da mora bez dekstroze ili ipak mora dekstroza ?  :-\
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #5 poslato: Novembar 22, 2012, 06:03:02 posle podne »

Zelim neko od naucnika da mi objasni sta je to u biotechovom kreatinu lose ? Mislim da ce biti samo odgovor da nije mikronizovan,jer to pise na nekim drugim,a pola od znalaca ni ne zna sta znaci mikronizacija :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Novembar 22, 2012, 05:57:57 posle podne »

Slobodno sve pomesaj, tako se to i pije u sejku posle treninga, samo ne mesaj kreatin sa mlekom:) Mozes da dodas i 20-30 g dekstroze ili maltodekstrina u sve to. E sad sto se ukusa tice ,opusti se i uzivaj sve je to normalno.
Meni samo jedna stvar nije jasna,zasto se svi masovno hvataju za taj Biotek, i tako neke "sumnjive" proizvodjace,ciji su suplementi jeftiniji za 200-300 din, a za tu ustedu dobijaju proizvod dosta losijeg kvaliteta,zna se ko su renomirani proizvodjaci i drzite se toga,citajte,pitajte, saberite se,ne stedite na sebi i svom telu :)

Meni samo nije jasno visegodisnje pljuvanje biotech-a :D svi redom ga pljuju sa svih strana, pa nije to paracinka paracin i slicno,i tamo rade ozbiljni ljudi i imaju ti proizvodi ozbiljne provere.. samo sto jednostavno ne znaju kako se radi marketing,i bili su zaboravljeni jedno vreme..ne znam sta je tako lose u biotech-ovom kreatinu a tako dobro u ostalim ? kreatin je kreatin..i svi imaju iste provere bilo gde na svetu..samo je stvar ukusa koju firmu preferirate..ali mislim da je zadnjih par godina klasicno proseravanje..sto sarenija kutija odradice me ludo..pfff

Kazes ^sumnjivi^ proizvodjaci ? pa znas kad su oni krenuli da rade ? Jos se nisi ni rodio haha
« Poslednja izmena: Novembar 22, 2012, 06:00:16 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #3 poslato: Novembar 22, 2012, 05:53:43 posle podne »

Slobodno sve pomesaj, tako se to i pije u sejku posle treninga, samo ne mesaj kreatin sa mlekom:) Mozes da dodas i 20-30 g dekstroze ili maltodekstrina u sve to. E sad sto se ukusa tice ,opusti se i uzivaj sve je to normalno.
Meni samo jedna stvar nije jasna,zasto se svi masovno hvataju za taj Biotek, i tako neke "sumnjive" proizvodjace,ciji su suplementi jeftiniji za 200-300 din, a za tu ustedu dobijaju proizvod dosta losijeg kvaliteta,zna se ko su renomirani proizvodjaci i drzite se toga,citajte,pitajte, saberite se,ne stedite na sebi i svom telu :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Novembar 22, 2012, 05:28:41 posle podne »

1) smes da mesas
2) kreatin i nema ukus,pijes sto moras da pijes,tako da se neces nauzivati ukusa :D

mozes ti to sve razdvojiti, ali sto bi to radio drmni sve u sejker i udri,mozda si premalo dextroze stavio ili premalo proteina,pa si zato osetio vise kreatin u tome,ali ako je ok doza,kreatin neces ni osetiti,jedvaa nesto.

Sačuvana
pocetnik2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14


« Odgovor #1 poslato: Novembar 22, 2012, 05:16:53 posle podne »

Zdravo svima, imam par malih pitanja, pa ako biste bili ljubazni da mi odgovorite, bio bih vam puno zahvalan  :)

1. Uzeo sam Scitec Mass proteine, smem li da mesam ovo sa Biotech Kreatinom i da pijem zajedno ? 

2. Danas sam ovo iznad vec uradio, pomesao sve zajedno (prvi put probao kreatin) i ukus je bio veoma veoma cudan zbog kreatina, Scitec proteini imaju veoma jak ukus cokolade i secera, a samo 5 grama kreatina je uspelo nacisto da promeni ukus, delovalo je kao da sam popio tecnost za pranje sudova, pa me interesuje jel to normalan ukus kreatina ili nije ? (a rok trajanja kreatinu nije istekao, pise do 2015-te, pa mi ovo bas i nije jasno)


Hvala unapred na odgovorima
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 17 upita.