TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396116 Teme od strane 25010 Članovi Poslednji član: lamni

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 10, 2024, 09:12:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 59 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vasa vecera...?  (Pročitano 179450 puta)
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #565 poslato: Decembar 07, 2013, 01:45:58 posle podne »

ps bolje uzmi umesto banane suvo grodzdje iz prostog razloga zato sto je banana srednje spor secer-sto u prevodu moze da znaci sredstvo za debljanje! 
To mi je zapravo prva opcija, ali gde onda da ubacim bananu? :D Samo u doručak ili da je više ne konzumiram?
Još uvek sam u fazi eksperimentisanja, osluškujem organizam, gledam šta mi odgovara, koliko energije imam na treningu u zavisnosti od toga šta pojedem, gledam koliko napredujem itd... Nisam ni očekivala preko noći da naĂ°em savršen sistem za sebe, zato sad kombinujem na razne načlne dok kažem ''to je to''. A svaka pomoć je naravno dobrodošla. :)
Ovo za bananu sam ti onako napisao,posto sam ja dobio takvu informaciju od jednog proverenog trenera.
Mozes da kombinujes,jedan dan banana,drugi suvo grozdje,samo treniraj jako i nece biti frke! :)

Informacija TOP Secret ... Opste je poznato da fruktoza moze da popuni glikogen samo u jetru , ako su tamo rezerve popunjenje energija se deponuje u masno tkivo ...
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
helenicious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #564 poslato: Decembar 07, 2013, 11:29:52 pre podne »

Naravno, svaka informacija je dobrodošla, nisam popila svu pamet sveta i težim tome da prikupim što više korisnih informacija kako bih radila kako treba. :) Upravo, rekreativac sam, takmičarske ambicije imam samo za sebe, ne planiram da izaĂ°em na binu ili to podignem na neki ozbiljniji nivo, hoću da vidim koliko mogu i da dam maksimum od sebe. Samoj sebi sam zamorče.  ;D
Momci, hvala još jednom na podršci i savetima. :)
Sačuvana
Mijaaaaaaaau!
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #563 poslato: Decembar 07, 2013, 11:00:08 pre podne »

ps bolje uzmi umesto banane suvo grodzdje iz prostog razloga zato sto je banana srednje spor secer-sto u prevodu moze da znaci sredstvo za debljanje! 
To mi je zapravo prva opcija, ali gde onda da ubacim bananu? :D Samo u doručak ili da je više ne konzumiram?
Još uvek sam u fazi eksperimentisanja, osluškujem organizam, gledam šta mi odgovara, koliko energije imam na treningu u zavisnosti od toga šta pojedem, gledam koliko napredujem itd... Nisam ni očekivala preko noći da naĂ°em savršen sistem za sebe, zato sad kombinujem na razne načlne dok kažem ''to je to''. A svaka pomoć je naravno dobrodošla. :)
Ovo za bananu sam ti onako napisao,posto sam ja dobio takvu informaciju od jednog proverenog trenera.
Mozes da kombinujes,jedan dan banana,drugi suvo grozdje,samo treniraj jako i nece biti frke! :)
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
helenicious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #562 poslato: Decembar 07, 2013, 08:59:46 pre podne »

ps bolje uzmi umesto banane suvo grodzdje iz prostog razloga zato sto je banana srednje spor secer-sto u prevodu moze da znaci sredstvo za debljanje! 
To mi je zapravo prva opcija, ali gde onda da ubacim bananu? :D Samo u doručak ili da je više ne konzumiram?
Još uvek sam u fazi eksperimentisanja, osluškujem organizam, gledam šta mi odgovara, koliko energije imam na treningu u zavisnosti od toga šta pojedem, gledam koliko napredujem itd... Nisam ni očekivala preko noći da naĂ°em savršen sistem za sebe, zato sad kombinujem na razne načlne dok kažem ''to je to''. A svaka pomoć je naravno dobrodošla. :)
Sačuvana
Mijaaaaaaaau!
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #561 poslato: Decembar 06, 2013, 10:47:30 posle podne »

Kajgana 6 jaja, dva parceta hleba, pola litre jogurta i posle toga rum kasato pakovanje i kafa.
Rum kasato popravlja situaciju! ;)
Moram malo da se zasladim. ;)
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #560 poslato: Decembar 06, 2013, 09:57:57 posle podne »

A ugljeni hidrati?
Ta ella je vise za pred spavanje.
Pa ugljeni je banana :D
Upravo. :D Više mi odgovara da odmah nakon treninga unesem UH, jer dok se dovučem do kuće, istuširam i jedem, posle sat, sat i po sam u krevetu... Otud samo proteini za večeru. :)
Prosli mesec,kada sam bio druga smena,trening mi je bio oko 9 uvece,i trajao do 10.Posle treninga sam isao klasika merica whey-a plus maltodextrin 30 gr, i cim dodjem kuci pirinac i meso iako legnem da spavam oko 11.
Nema veze kada ti je trening,obrok nakon treninga je najvazniji obrok u toku dana i slobodno idi sa hidratima tad,nece ti nastetiti!

ps bolje uzmi umesto banane suvo grodzdje iz prostog razloga zato sto je banana srednje spor secer-sto u prevodu moze da znaci sredstvo za debljanje! 
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
helenicious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #559 poslato: Decembar 06, 2013, 09:50:08 posle podne »

A ugljeni hidrati?
Ta ella je vise za pred spavanje.
Pa ugljeni je banana :D
Upravo. :D Više mi odgovara da odmah nakon treninga unesem UH, jer dok se dovučem do kuće, istuširam i jedem, posle sat, sat i po sam u krevetu... Otud samo proteini za večeru. :)
Sačuvana
Mijaaaaaaaau!
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #558 poslato: Decembar 06, 2013, 09:05:54 posle podne »

jedna pljeskavica ( bez lepinje, malo kecapa i malo senfa ) 150gr sira,malo buranije otrilike 50gr, 100gr krastavaca kiseilh za salatu i jedna jabuke posle da "zasladim"
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2013, 09:12:30 posle podne od strane Zoran Vlajkov » Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #557 poslato: Decembar 06, 2013, 09:03:17 posle podne »

Kajgana 6 jaja, dva parceta hleba, pola litre jogurta i posle toga rum kasato pakovanje i kafa.
Rum kasato popravlja situaciju! ;)
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #556 poslato: Decembar 06, 2013, 08:22:38 posle podne »

250 gr belo meso,50 gr pirinac i kupus do otkaza kao i uvek
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #555 poslato: Decembar 06, 2013, 08:12:56 posle podne »

Kajgana 6 jaja, dva parceta hleba, pola litre jogurta i posle toga rum kasato pakovanje i kafa.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #554 poslato: Decembar 06, 2013, 02:06:00 posle podne »

Posle treninga sam glocnula bananu i whey, a nekih 45 min. posle toga 150 gr. pilećeg belog + 200 gr. elle. :)
A ugljeni hidrati?
Ta ella je vise za pred spavanje.
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
helenicious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 51


« Odgovor #553 poslato: Decembar 06, 2013, 07:09:37 pre podne »

Posle treninga sam glocnula bananu i whey, a nekih 45 min. posle toga 150 gr. pilećeg belog + 200 gr. elle. :)
Sačuvana
Mijaaaaaaaau!
Zoran Vlajkov
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 136


« Odgovor #552 poslato: Decembar 05, 2013, 09:44:21 posle podne »

200gr sira svezeg kravljeg, 200ml jogurta, 100gr buranije, 200gr kiselih krastavaca za salatu i jedna jabuka posle
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #551 poslato: Decembar 05, 2013, 10:25:29 pre podne »

Like a boss  :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 59 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.042 sekundi sa 14 upita.