TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:42:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mrsavljenje uz sagorevac  (Pročitano 13518 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #45 poslato: Februar 16, 2013, 10:26:04 pre podne »

Ne vici,ekipa sa foruma jos spava! ;) Nema na cemu!  8)
Sačuvana
MaliMilojica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #44 poslato: Februar 15, 2013, 10:47:45 posle podne »

Ne brinite,meni sad treba samo nesto malo da me "podigne", da stignem brze do zeljenog nivoa fizicke spreme,posle toga idem na suvo jer obozavam da treniram... Da sam poceo mesec dana ranije sa pripremama,ne bih ni ovo uzimao... Isao sam u teretanu i znam kolika je vaznost pravilne ishrane i dobrog treninga a koliko svega ostalog... Posle svega mogu svima Vama da kazem samo jedno
VEEEEEEEEEEEEEEEEEELIKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
HVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #43 poslato: Februar 15, 2013, 08:02:47 posle podne »

Super... Cuo sam skoro sve sto me je zanimalo... Imam jos 2 pitanja:
Pocinjem da pijem 10 dana po 1 pre treninga a zatim cu (ako mi ne bude smetalo) povecati na 2 tablete pre treninga... Zanima me sledece:

1) Kako i koliko da pijem kada su mi slobodni dani? 1 ujutru 1 kada bi trebalo da mi bude trening ili ... ???
2) Kada zavrsim sa ovom bocicom da li da napravim pauzu najmanje mesec dana kao sto se pravi i sa drugim proizvodima?  ::) ::) ::)  ;D

uzimaš kako treba, a kako se ne bih ponavljala samo poslušaj šta ti je TwinSix rekao.  Potpuno se slažem sa gore navedenim.

Pauza zaista nije potrebna, jedino zbog te "psihičke" zavisnosti...  možda da preĂ°eš na neki L karnitin u meĂ°uvremenu.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #42 poslato: Februar 15, 2013, 06:41:56 posle podne »

Ja slobodnim danima ne uzimam Burn,jer mi taj njegov kick onda nije potreban. Ili ujutru na prazan stomak ili pre neke aktivnosti,ako ides u setnju ,samo nemoj 6 sati pre spavanja. Ja se jednom zeznuo.  ;)
Po meni ne mora tolika pauza,ali ne valja ni da si konstantno ovisan o stimulansima iz njega,posle bez njega neces imati bas volje da radis.
Sačuvana
MaliMilojica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #41 poslato: Februar 15, 2013, 02:19:37 posle podne »

Super... Cuo sam skoro sve sto me je zanimalo... Imam jos 2 pitanja:
Pocinjem da pijem 10 dana po 1 pre treninga a zatim cu (ako mi ne bude smetalo) povecati na 2 tablete pre treninga... Zanima me sledece:

1) Kako i koliko da pijem kada su mi slobodni dani? 1 ujutru 1 kada bi trebalo da mi bude trening ili ... ???
2) Kada zavrsim sa ovom bocicom da li da napravim pauzu najmanje mesec dana kao sto se pravi i sa drugim proizvodima?  ::) ::) ::)  ;D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #40 poslato: Februar 14, 2013, 11:40:42 pre podne »

Moje je mišljenje da je greška što se meĂ°u početnicima priča kako cuts čuda čini i da će svakog da odradi a pritome niko ne misli da toliko stimulansa može nekome i da smeta.Zato opet ponavljam,nikako prvi sagorevač da bude cuts.Prvo neki blaži kao fat burner,sreĂ°ena ishrana itd...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #39 poslato: Februar 14, 2013, 10:22:32 pre podne »

Hvala na odgovorima! Kao sto sam rekao,necu da Vas smaram detaljima a iskustva u teretani imam tako da je ishrana korigovana koliko god materijalne mogucnosti dozvoljavaju. Hteo sam samo da cujem kako DYMA radi i koliko moze da mi pomogne u treniranju jer sva dosadasnja iskustva ljudi koje poznajem svode se na koristenje CUTS-a,niko nista nije mogao da mi kaze da DYMA-u... Hvala jos jednom,iskreno se nadam da ce mi pomoci da se spremim sto bolje i da sto lakse izguram 90 minuta utakmice. Ako imate jos neki vazan detalj vezan za DYMA-u voleo bih da podelite samnom...

PS-Akcenat je na fudbalu,ne toliko na gubitku kilaze a opet zanima me kako DYMA radi jer mi se svidja sta sam procitao u prethodnim postovima i vodim se onom starom KO PITA NE SKITA... Par kilograma manje i malo vise snage sigurno nece da mi skodi :)
Kreatin mi je rezervna varijanta a kilograme cu svakako izgubiti posto trcim kao manijak. :)  Ako mislite da je on bolji za to sto meni treba slobodno recite :)

Dyma Burn je odličan sagorevač, i sama sam ga koristila više puta.  Jedino na šta treba da obratiš pažnju su doze - zbog velikog sadržaja kofeina može da se desi lupanje srca i neprijatnosti, mučnina.... dakle ukoliko krećeš tek sa njim, 1 do 2 kapsule dnevno, za početak, npr 1 pre doručka i 1 pre popodnevnog treninga. Ako ti to odgovara probaj sa 2 pre treninga i 1 pre doručka.  Maksimalna doza - 4 kapsule.  Možeš čak i samo pre treninga da ga koristiš.

Ono što je karakterisitčno za ovaj sagorevač je i to da ubija apetit :)  bar su to utisci i naših kupaca. Inače, definitivno jedan od omiljenih sagorevača iz naše ponude.

Animal cuts je nešto drugo, i nikako ga ne bih savetovala prosečnom rekreativcu.  Zaista može sve da se sredi uz kvalitetnu ishranu i trening i eventualno neki sagorevač poput ovog o kojem smo pisali.  Po meni važnija je osnovna suplementacija.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #38 poslato: Februar 14, 2013, 09:56:55 pre podne »

"To sto trcis kao manijak " (u toj zoni treninga najmanje ces izgubiti masti),u toj zoni primarno kiseonik trosis i poboljsaces kondiciju VO2 max sto je dobro za tvoj sport.Ukoliko dobro i precizno izbalansiras ishranu Dyma Burn ce ti pomoci vise od Cutsa ako nije korektna ishrana.
Sačuvana
MaliMilojica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #37 poslato: Februar 13, 2013, 02:32:00 posle podne »

Hvala na odgovorima! Kao sto sam rekao,necu da Vas smaram detaljima a iskustva u teretani imam tako da je ishrana korigovana koliko god materijalne mogucnosti dozvoljavaju. Hteo sam samo da cujem kako DYMA radi i koliko moze da mi pomogne u treniranju jer sva dosadasnja iskustva ljudi koje poznajem svode se na koristenje CUTS-a,niko nista nije mogao da mi kaze da DYMA-u... Hvala jos jednom,iskreno se nadam da ce mi pomoci da se spremim sto bolje i da sto lakse izguram 90 minuta utakmice. Ako imate jos neki vazan detalj vezan za DYMA-u voleo bih da podelite samnom...

PS-Akcenat je na fudbalu,ne toliko na gubitku kilaze a opet zanima me kako DYMA radi jer mi se svidja sta sam procitao u prethodnim postovima i vodim se onom starom KO PITA NE SKITA... Par kilograma manje i malo vise snage sigurno nece da mi skodi :)
Kreatin mi je rezervna varijanta a kilograme cu svakako izgubiti posto trcim kao manijak. :)  Ako mislite da je on bolji za to sto meni treba slobodno recite :)
« Poslednja izmena: Februar 14, 2013, 12:40:54 pre podne od strane MaliMilojica » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #36 poslato: Februar 13, 2013, 09:55:57 pre podne »

Cao drugari... Fudbaler sam,imam par kilograma viska i kasnim sa pripremama pa sam hteo nesto da Vas priupitam. Koliko bi pogresno bilo ako bih uzeo DYMA (posto su mi rekli da je CUTS povucen iz prodaje) jednu ujutru na prazan stomak i jednu popodne pre treninga,za nekih 7-8 sati? Nisam aktivno trenirao nekih godinu dana a kombinacija gubljenja mase + pomoc pri treniranju mi savrseno odgovara. Pitam Vas iz razloga sto mi je preparat sam po sebi nepoznat a isto je i sa mojim drugarima iz teretane,niko ga do sada nije koristio,svi su bili na CUTS-u. Ne zelim da Vas davim mojim podacima,recimo samo da imam iskustva kako u fudbalu,tako i u teretani,27 mi je godina... Zanima me kakva je DYMA i da li je velika greska ako odmah krenem sa dve kapsule dnevno? Hvala svima unapred!
To sto kasnis sa pripremama nije razlog da odmah predjes na neki od sagorevaca.Mnogo bolji efekat ces postici ako budes pravilno korigovao ishranu i pravilno dozirao svoje treninge pa tek kasnije da uz neki sagorevac podignes nivo fizicke forme na visi nivo.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #35 poslato: Februar 13, 2013, 12:47:13 pre podne »

Kreni sa jednom,pa kao sto ti je napisao Stefan. E sad,ja kada uzimam DYMA,ja uzimam samo tu jednu,''jutarnju dozu'' jer mi je trening pre podne. Dobijem malo taj kick i sve bude super. Ali pravilna ishrana pre svega...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #34 poslato: Februar 13, 2013, 12:15:05 pre podne »

Cao drugari... Fudbaler sam,imam par kilograma viska i kasnim sa pripremama pa sam hteo nesto da Vas priupitam. Koliko bi pogresno bilo ako bih uzeo DYMA (posto su mi rekli da je CUTS povucen iz prodaje) jednu ujutru na prazan stomak i jednu popodne pre treninga,za nekih 7-8 sati? Nisam aktivno trenirao nekih godinu dana a kombinacija gubljenja mase + pomoc pri treniranju mi savrseno odgovara. Pitam Vas iz razloga sto mi je preparat sam po sebi nepoznat a isto je i sa mojim drugarima iz teretane,niko ga do sada nije koristio,svi su bili na CUTS-u. Ne zelim da Vas davim mojim podacima,recimo samo da imam iskustva kako u fudbalu,tako i u teretani,27 mi je godina... Zanima me kakva je DYMA i da li je velika greska ako odmah krenem sa dve kapsule dnevno? Hvala svima unapred!
Jedna kapsula pre treninga za pocetak,a posle par (5-6) dana mozes po 2 kapsule pre treninga.Ujutru mozes ali i ne moras.

Da bi skinuo visak moras regulisati ishranu.
Sačuvana
MaliMilojica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #33 poslato: Februar 12, 2013, 10:32:14 posle podne »

Cao drugari... Fudbaler sam,imam par kilograma viska i kasnim sa pripremama pa sam hteo nesto da Vas priupitam. Koliko bi pogresno bilo ako bih uzeo DYMA (posto su mi rekli da je CUTS povucen iz prodaje) jednu ujutru na prazan stomak i jednu popodne pre treninga,za nekih 7-8 sati? Nisam aktivno trenirao nekih godinu dana a kombinacija gubljenja mase + pomoc pri treniranju mi savrseno odgovara. Pitam Vas iz razloga sto mi je preparat sam po sebi nepoznat a isto je i sa mojim drugarima iz teretane,niko ga do sada nije koristio,svi su bili na CUTS-u. Ne zelim da Vas davim mojim podacima,recimo samo da imam iskustva kako u fudbalu,tako i u teretani,27 mi je godina... Zanima me kakva je DYMA i da li je velika greska ako odmah krenem sa dve kapsule dnevno? Hvala svima unapred!
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #32 poslato: Februar 12, 2013, 02:07:39 posle podne »

Nihde ne vidim da si napisao ''kuhinja",''klopa'',''ishrana''  :P
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #31 poslato: Februar 12, 2013, 10:55:41 pre podne »

I bez ishrane džaba ti to sve.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.079 sekundi sa 17 upita.