TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 06:30:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nekoliko saveta  (Pročitano 4433 puta)
Bockoavg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #20 poslato: Decembar 27, 2012, 12:29:04 pre podne »

Јесам, доста сам задовољан, имам 85 кг, пио сам и амино од даматајз течне па сам мислио сад да пробам биотечове !!!
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #19 poslato: Decembar 27, 2012, 12:19:25 pre podne »

Имам 20 година, па креатин сам доста пута користио већ 3,4 пута па сам мислио на амино мало да пређем, доста је сам креатином !!!

Ma ok za godine,nego sam te pitao za kg (kilogram) pa dobro ako nisi pauzirao posle 4 pakovanja ,pauziraj malo kreatin nego jesi zadovoljan rezultatima koje ti je kreatin sa ishranom dao ?
Sačuvana
Bockoavg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #18 poslato: Decembar 27, 2012, 12:14:40 pre podne »

Имам 20 година, па креатин сам доста пута користио већ 3,4 пута па сам мислио на амино мало да пређем, доста је сам креатином !!!
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #17 poslato: Decembar 26, 2012, 11:59:54 posle podne »

Имам креатин од ултимата али њега сам користио око 20 дана па би сад прешао само на амино !!!

Koliko imas kg ? sto samo amino ? I sto ne i kreatin i amino ?
Sačuvana
Bockoavg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #16 poslato: Decembar 26, 2012, 11:56:20 posle podne »

Имам креатин од ултимата али њега сам користио око 20 дана па би сад прешао само на амино !!!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Decembar 26, 2012, 03:49:43 posle podne »

Можете ли ми рећи нешто о овом суплименту, имам у плану да га узмем па ме интересују мишљења и дали га је неко можда користио Nitron Biotech течна аминокиселина ?





Aminokiseline, kao aminokiseline pomazu oporavku misica, stite misic od katabolizma (razgradnje) i imaju anabolicku funkciju (izgradnja misicne mase).  Tecna forma je nesto bolja od tableta zbog brze apsorpcije.
Navedene aminokiseline nisam probala, ali ono što jesam i što mogu da ti preproučim su Dymatize Liquid amino, ujedno su na akciji trenutno,  od 473 i 948 ml.

Da li imaš još nešto od suplementacije ili nameravaš da ti ovo bude jedini suplement?
Sačuvana
Bockoavg
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #14 poslato: Decembar 26, 2012, 03:45:32 posle podne »

Можете ли ми рећи нешто о овом суплименту, имам у плану да га узмем па ме интересују мишљења и дали га је неко можда користио Nitron Biotech течна аминокиселина ?



Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: Decembar 26, 2012, 03:21:26 posle podne »

Pa dobro,procitas koje su osnovne vezbe, pun je net takvih informacija, i drzih se njih ako si pocetnik,za sada ti neke izolacije posebne ne trebaju, ako radis pravilno te osnovne vezbe,  i ako stalno napredujes u podizanju kilaza , i dobro se hranis imaces uspeha kroz odredjeni vremenski ciklus. Prelistaj malo forum, ima dosta tema i saznaces brdo korisnih informacija

Hvala, zapravo, koristim ovaj sajt : http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/

On je odlican, tu ces dosta stvari da naucis,a imas i imena vezbi ;)
Sačuvana
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #12 poslato: Decembar 26, 2012, 03:20:20 posle podne »

Pa dobro,procitas koje su osnovne vezbe, pun je net takvih informacija, i drzih se njih ako si pocetnik,za sada ti neke izolacije posebne ne trebaju, ako radis pravilno te osnovne vezbe,  i ako stalno napredujes u podizanju kilaza , i dobro se hranis imaces uspeha kroz odredjeni vremenski ciklus. Prelistaj malo forum, ima dosta tema i saznaces brdo korisnih informacija

Hvala, zapravo, koristim ovaj sajt : http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #11 poslato: Decembar 26, 2012, 03:18:22 posle podne »

Pa dobro,procitas koje su osnovne vezbe, pun je net takvih informacija, i drzih se njih ako si pocetnik,za sada ti neke izolacije posebne ne trebaju, ako radis pravilno te osnovne vezbe,  i ako stalno napredujes u podizanju kilaza , i dobro se hranis imaces uspeha kroz odredjeni vremenski ciklus. Prelistaj malo forum, ima dosta tema i saznaces brdo korisnih informacija
Sačuvana
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #10 poslato: Decembar 26, 2012, 03:15:35 posle podne »



Od mene sledi ovakav savet (naravno ako zelis da radis klasicni split) ,pa ti vidi hoces li ga prihvatiti :D

ledja triceps
grudi biceps
ramena/trapez
noge

Dane pauze i stomak ubacis po svojoj meri i zelji :)


[/quote]

E sad u to me je meni problem, ne znam bas pogoditi tacno vezbe koje bi mi pogadjale taj deo misica, zato sam naprimer radio triceps grudi, radio sam sklekove, propadanja, bench, i jos par vezba sa tegovima koje mi pogadjaju te delove, ne znam imena tih vezbi :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Decembar 26, 2012, 03:13:23 posle podne »

E na to pitanje ne bih bas umeo da dam dobar odgovor, ali mislim da bi napredovao vise ukoliko bi mi vi (ljudi sa iskustvom u teretani) dali neki bolji program :)

Od mene sledi ovakav savet (naravno ako zelis da radis klasicni split) ,pa ti vidi hoces li ga prihvatiti :D

ledja triceps
grudi biceps
noge
ramena/trapez

Dane pauze i stomak ubacis po svojoj meri i zelji :)

Sačuvana
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #8 poslato: Decembar 26, 2012, 03:10:27 posle podne »

E na to pitanje ne bih bas umeo da dam dobar odgovor, ali mislim da bi napredovao vise ukoliko bi mi vi (ljudi sa iskustvom u teretani) dali neki bolji program :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #7 poslato: Decembar 26, 2012, 03:08:13 posle podne »

Kazem, radim 3 dana, 1 odmaram, i tako vec duze vreme. Shvatam da moj program nije dobar, ali opet, ja sam za neko vreme video napredak i svidelo mi se tako.. :)

Ako si video napredak,sto bi bilo sta menjao ? :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Decembar 26, 2012, 03:04:52 posle podne »

Ipak bi se klonio toga, znam da mi ne moze nesto stetiti, iskreno nisam puno upucen u istu, zato sto me ne zanima.

Svi proizvodi iz naseg asortimana su potpuno ispitani i provereni, poseduju sertifikate eminentnih ustanova, stoga mozes biti siguran sta kupujes kada kupujes kod nas. Suplementacija nije isto sto i doping, to potvrdjuje i nasa saradnja sa antidoping agencijom, sa kojom radimo i seminare na razlicite teme.

Neupucenost je glavni razlog straha. A ja, kao neko ko radi 5 godina u ovom poslu i mnogi drugi forumasi mogu da ti potvrde da suplementi mogu da ti pomognu najpre u ocuvanju jakog zdravlja i imuniteta a zatim i u laksem postizanju zeljenih rezultata.  Suplementi poput vitamina, minerala i antoksidanata zaista postaju neophodnost u savremenom nacinu zivota.  Zatim, suplementi poput whey proteina su na prvom mestu kad su sportisti u pitanju, najpre zbog poboljsanja oporavka i odrzavanja/ povecanja misicne mase.

U svakom slucaju odluka je tvoja, ali ako u buducnosti budes imao koje pitanje i vezano za gore navedeno, slobodno nam se mozes obratiti jer si na pravom mestu u pravom timu ;)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.