TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 01:24:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol u nozi... pomoć  (Pročitano 7286 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #30 poslato: Januar 04, 2013, 10:17:53 posle podne »


Iznenadio bi se kad bi video koliko devojaka trenira kod Markonija i to kako trenira,rade Zgibove bez asistiranja,mrtvo sa 50-60 kg,Cucanj takodje. :)

Vidjao sam ja devojke koje guraju na cucnju i vise nego pojedini lepotani, ali ponovo moramo se sloziti da su manjina,i to velika manjina.. Zato cemo svi koji iole nesto znamo da unapredimo nase ^tigrice^ i ^grandovke^,  da znaju nesto vise osim ^mlatarenja dojki ^ kad zatrubi neki turkish orijental u izvedbi nasih pevacica na splavovima


Da ne kvarimo vise devojci temu...

p.s ljudi sirite pricu o zdravom zivotu i vezbanju,to je poenta. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #29 poslato: Januar 04, 2013, 10:01:58 posle podne »


Iznenadio bi se kad bi video koliko devojaka trenira kod Markonija i to kako trenira,rade Zgibove bez asistiranja,mrtvo sa 50-60 kg,Cucanj takodje. :)

Vidjao sam ja devojke koje guraju na cucnju i vise nego pojedini lepotani, ali ponovo moramo se sloziti da su manjina,i to velika manjina.. Zato cemo svi koji iole nesto znamo da unapredimo nase ^tigrice^ i ^grandovke^,  da znaju nesto vise osim ^mlatarenja dojki ^ kad zatrubi neki turkish orijental u izvedbi nasih pevacica na splavovima

Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #28 poslato: Januar 04, 2013, 09:52:50 posle podne »


Ja na poznajem takvu osobu koja namerno nece uraditi nesto za sta zna da je dobro za nju. :) E sad to sto neko tebe ili nekog drugog nece da saslusa je sasvim treca stvar,moze da bude sujeta,predrasude...To je i jedna od pozitivnih stvari foruma,ono sto je napisano se (uglavnom) deli na tacno i ne tacno,pa tako dodju do saznanja da nije sve onako kako su zamsljali/zamisljale. :)


Sve ti lepo govoris,ali koji % zena ima plocice na trbuhu i ne visi im salo sa svih strana ? Koliko toliko izravnjaju nekako stomak gladovanjem, da bi mogle da se utegnu,a ispod toga cuvaj boze i brani.. koji % zena koristi bb forume za iscitavanje dijeta i menjanja glupavih rezima isrhrane koje su do tada koristile ? A koliko njih prati zena blic i ostale popularne dijete jabukama i ostalim bullshitovima.. Svi bi mi voleli da je drugacije,ali realnost je takva kakva je..Nadamo se da ce se situacija promeniti vremenom..
Kad neko ne zna za bolje od Blic Zene i Kurir dijeta onda je logicno da ne moze bolje od sebe ni da napravi.

Zato izmedju ostalog o ovome i pricam,a i pokrenuo sam malo pre jednu temu sa ciljem da muskarci privole svoje devojke na vezbanje. ;)

Neka svaki momak sa foruma samo svoju devojku ubedi da vezba to je dovoljno,jer ce ona ubediti bar jednu drugaricu...i tako se polako siri "epidemija" zdravog zivota. :) Jos ako neko ima vise devojaka za recimo godinu dana,eto i vise vezbaca. :D ;D

Iznenadio bi se kad bi video koliko devojaka trenira kod Markonija i to kako trenira,rade Zgibove bez asistiranja,mrtvo sa 50-60 kg,Cucanj takodje. :)
« Poslednja izmena: Januar 04, 2013, 09:55:09 posle podne od strane Stefan L. » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #27 poslato: Januar 04, 2013, 09:33:15 posle podne »


Ja na poznajem takvu osobu koja namerno nece uraditi nesto za sta zna da je dobro za nju. :) E sad to sto neko tebe ili nekog drugog nece da saslusa je sasvim treca stvar,moze da bude sujeta,predrasude...To je i jedna od pozitivnih stvari foruma,ono sto je napisano se (uglavnom) deli na tacno i ne tacno,pa tako dodju do saznanja da nije sve onako kako su zamsljali/zamisljale. :)


Sve ti lepo govoris,ali koji % zena ima plocice na trbuhu i ne visi im salo sa svih strana ? Koliko toliko izravnjaju nekako stomak gladovanjem, da bi mogle da se utegnu,a ispod toga cuvaj boze i brani.. koji % zena koristi bb forume za iscitavanje dijeta i menjanja glupavih rezima isrhrane koje su do tada koristile ? A koliko njih prati zena blic i ostale popularne dijete jabukama i ostalim bullshitovima.. Svi bi mi voleli da je drugacije,ali realnost je takva kakva je..Nadamo se da ce se situacija promeniti vremenom..
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #26 poslato: Januar 04, 2013, 09:23:38 posle podne »


To se ceni,a ne kad uhvatis curu oko struka ono pufnasta smesa :D Jos pa stegnu helanke do pupice gore,pa kad se razleti sa bocne strane mesavina celulit Vs.strije Vs.salo... bljak bljak,  :D
Mislim da bi 99% devojaka - zena preduzelo sta treba kad bi znalo sta je ono sto je stvarno potrebno za tako nesto.Pogledas samo koliko devojaka je na koje kakvim dijetama koje su nezdrave a 10 puta teze od zdrave ishrane i zivota i eto ti odgovora na sta su one sve spremne da bi to stanje popravile,ali kad radis nesto iz neznanja na pogresan nacin,nema pravih rezultata.



Naravno da je tako,ali nekim zenama se ne moze pomoci, lakse im je da ne jedu ,nego da pobedjuju tezine, a i dalje je zabluda da ce se nabildovati,lakse je da se vozi bicikla i gleda tv, uvek je bilo i bice,pomaka u pravcu da zene prosvescenije pristupe treningu i oblikovanju tela ima,ali kotrlja se to jos uvek..

Cak i kad krenem da objasnjavam svojim bliskim osobama zenskog pola aneke stvari, prvih 5 minuta se pitaju jesam li normalan, drugih 5 gledaju jel se zajebavam, narednih 10tak prave se da slusaju, posle toga ostalo vreme se trude kao da mi daju neku potvrdu da ce korigovati neke stvari cisto da me odjebu, a vec prekosutra jahanje sprave za nordijsko trcanje do bola, ili bicikla dva sata, i naravno izgladnjivanje, kilogrami pojedini idu dole,ali i dalje celo telo je mlitavo..

Kod zena je generalno pravilo reci im ono sto zele da cuju ;)


[/quote]

Ja na poznajem takvu osobu koja namerno nece uraditi nesto za sta zna da je dobro za nju. :) E sad to sto neko tebe ili nekog drugog nece da saslusa je sasvim treca stvar,moze da bude sujeta,predrasude...To je i jedna od pozitivnih stvari foruma,ono sto je napisano se (uglavnom) deli na tacno i ne tacno,pa tako dodju do saznanja da nije sve onako kako su zamsljali/zamisljale. :)
Sačuvana
Dunya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59


« Odgovor #25 poslato: Januar 04, 2013, 09:13:24 posle podne »

Mali off

Jedan od razloga zasto nema potrebe raditi trbusnjake je i ova tema. ;D



P.S ne znam razlog zasto radis trbusnjake,ali ako vezbas radi zdravlja i iizgleda,onda nema potrebe za trbusnjacima. :) Inace na pravom si mestu,na ovom forumu ces nauciti dosta toga,pogotovo iz tema kao sto je "Da li zene treba da vezbaju isto kao muskarci???" Pogledaj temu,ako vec nisi. :)

pozz
Pogledacu tu temu :)
Pa ne znam,ne bih mogla zamisliti da vise nikada ne legnem na tu klupu :D imam neku potrebu da radim trbusnjake,a i hocu cvrst stomak,put do lepih trbusnjaka je jako naporan,tako da se ne opterecujem sa tim,ali barem neka bude cvrsto :P

To se ceni,a ne kad uhvatis curu oko struka ono pufnasta smesa :D Jos pa stegnu helanke do pupice gore,pa kad se razleti sa bocne strane mesavina celulit Vs.strije Vs.salo... bljak bljak,  :D
Mislim da bi 99% devojaka - zena preduzelo sta treba kad bi znalo sta je ono sto je stvarno potrebno za tako nesto.Pogledas samo koliko devojaka je na koje kakvim dijetama koje su nezdrave a 10 puta teze od zdrave ishrane i zivota i eto ti odgovora na sta su one sve spremne da bi to stanje popravile,ali kad radis nesto iz neznanja na pogresan nacin,nema pravih rezultata.


Pa da...da budem ishrana,i ja sam tako razmisljala pre godinu,godinu ipo,bila sam na nekoj dijeti,mislila da je to super,a nisam izdrala ni 4 dana,i tako pocela citati,dosla tu na forum upoznala se sa svetom fitnessa i skroz promenila misljenje o nekim stvarima,i sada znam sta je prava stvar! :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #24 poslato: Januar 04, 2013, 09:12:45 posle podne »


To se ceni,a ne kad uhvatis curu oko struka ono pufnasta smesa :D Jos pa stegnu helanke do pupice gore,pa kad se razleti sa bocne strane mesavina celulit Vs.strije Vs.salo... bljak bljak,  :D
Mislim da bi 99% devojaka - zena preduzelo sta treba kad bi znalo sta je ono sto je stvarno potrebno za tako nesto.Pogledas samo koliko devojaka je na koje kakvim dijetama koje su nezdrave a 10 puta teze od zdrave ishrane i zivota i eto ti odgovora na sta su one sve spremne da bi to stanje popravile,ali kad radis nesto iz neznanja na pogresan nacin,nema pravih rezultata.


[/quote]

Naravno da je tako,ali nekim zenama se ne moze pomoci, lakse im je da ne jedu ,nego da pobedjuju tezine, a i dalje je zabluda da ce se nabildovati,lakse je da se vozi bicikla i gleda tv, uvek je bilo i bice,pomaka u pravcu da zene prosvescenije pristupe treningu i oblikovanju tela ima,ali kotrlja se to jos uvek..

Cak i kad krenem da objasnjavam svojim bliskim osobama zenskog pola aneke stvari, prvih 5 minuta se pitaju jesam li normalan, drugih 5 gledaju jel se zajebavam, narednih 10tak prave se da slusaju, posle toga ostalo vreme se trude kao da mi daju neku potvrdu da ce korigovati neke stvari cisto da me odjebu, a vec prekosutra jahanje sprave za nordijsko trcanje do bola, ili bicikla dva sata, i naravno izgladnjivanje, kilogrami pojedini idu dole,ali i dalje celo telo je mlitavo..

Kod zena je generalno pravilo reci im ono sto zele da cuju ;)
« Poslednja izmena: Januar 04, 2013, 09:15:03 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Dunya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59


« Odgovor #23 poslato: Januar 04, 2013, 09:11:34 posle podne »

Mali off

Jedan od razloga zasto nema potrebe raditi trbusnjake je i ova tema. ;D



P.S ne znam razlog zasto radis trbusnjake,ali ako vezbas radi zdravlja i iizgleda,onda nema potrebe za trbusnjacima. :) Inace na pravom si mestu,na ovom forumu ces nauciti dosta toga,pogotovo iz tema kao sto je "Da li zene treba da vezbaju isto kao muskarci???" Pogledaj temu,ako vec nisi. :)

pozz
Pogledacu tu temu :)
Pa ne znam,ne bih mogla zamisliti da vise nikada ne legnem na tu klupu :D imam neku potrebu da radim trbusnjake,a i hocu cvrst stomak,put do lepih trbusnjaka je jako naporan,tako da se ne opterecujem sa tim,ali barem neka bude cvrsto :P

To se ceni,a ne kad uhvatis curu oko struka ono pufnasta smesa :D Jos pa stegnu helanke do pupice gore,pa kad se razleti sa bocne strane mesavina celulit Vs.strije Vs.salo... bljak bljak,  :D
A najvise ''volim'' te debele sto se utezu,jaao.. :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #22 poslato: Januar 04, 2013, 09:08:23 posle podne »

Mali off

Jedan od razloga zasto nema potrebe raditi trbusnjake je i ova tema. ;D



P.S ne znam razlog zasto radis trbusnjake,ali ako vezbas radi zdravlja i iizgleda,onda nema potrebe za trbusnjacima. :) Inace na pravom si mestu,na ovom forumu ces nauciti dosta toga,pogotovo iz tema kao sto je "Da li zene treba da vezbaju isto kao muskarci???" Pogledaj temu,ako vec nisi. :)

pozz
Pogledacu tu temu :)
Pa ne znam,ne bih mogla zamisliti da vise nikada ne legnem na tu klupu :D imam neku potrebu da radim trbusnjake,a i hocu cvrst stomak,put do lepih trbusnjaka je jako naporan,tako da se ne opterecujem sa tim,ali barem neka bude cvrsto :P

To se ceni,a ne kad uhvatis curu oko struka ono pufnasta smesa :D Jos pa stegnu helanke do pupice gore,pa kad se razleti sa bocne strane mesavina celulit Vs.strije Vs.salo... bljak bljak,  :D
Mislim da bi 99% devojaka - zena preduzelo sta treba kad bi znalo sta je ono sto je stvarno potrebno za tako nesto.Pogledas samo koliko devojaka je na koje kakvim dijetama koje su nezdrave a 10 puta teze od zdrave ishrane i zivota i eto ti odgovora na sta su one sve spremne da bi to stanje popravile,ali kad radis nesto iz neznanja na pogresan nacin,nema pravih rezultata.

Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #21 poslato: Januar 04, 2013, 09:05:15 posle podne »

Ma ovo dole teze ide,ali gore imam dve ''plocice'',ide polako :D naravno,ishrana na prvom mestu!
Dve plocice su dve plocice,nije se sa time saliti. :) Sad ozbiljno,super je to,nisam video uzivo devojku sa plocicama par godina. :D
Nije meni toliko problematican stomak,mene butine zezaju :P Baba kaze-Ti si na mene,tako si gradjena i nista ti ne moze pomoci...Ali ja mislim da se moze sve ako to jako zelis :)

Ishrana i tegovi ce resiti sve. ;) :) Kao sto vec rekoh,na pravom si mestu,naucices sve sto ti je potrebno da ostvaris zeljeno samo ako budes dovoljno istrajna. :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #20 poslato: Januar 04, 2013, 09:04:40 posle podne »

Mali off

Jedan od razloga zasto nema potrebe raditi trbusnjake je i ova tema. ;D



P.S ne znam razlog zasto radis trbusnjake,ali ako vezbas radi zdravlja i iizgleda,onda nema potrebe za trbusnjacima. :) Inace na pravom si mestu,na ovom forumu ces nauciti dosta toga,pogotovo iz tema kao sto je "Da li zene treba da vezbaju isto kao muskarci???" Pogledaj temu,ako vec nisi. :)

pozz
Pogledacu tu temu :)
Pa ne znam,ne bih mogla zamisliti da vise nikada ne legnem na tu klupu :D imam neku potrebu da radim trbusnjake,a i hocu cvrst stomak,put do lepih trbusnjaka je jako naporan,tako da se ne opterecujem sa tim,ali barem neka bude cvrsto :P

To se ceni,a ne kad uhvatis curu oko struka ono pufnasta smesa :D Jos pa stegnu helanke do pupice gore,pa kad se razleti sa bocne strane mesavina celulit Vs.strije Vs.salo... bljak bljak,  :D
Sačuvana
Dunya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59


« Odgovor #19 poslato: Januar 04, 2013, 09:02:39 posle podne »

Ma ovo dole teze ide,ali gore imam dve ''plocice'',ide polako :D naravno,ishrana na prvom mestu!
Dve plocice su dve plocice,nije se sa time saliti. :) Sad ozbiljno,super je to,nisam video uzivo devojku sa plocicama par godina. :D
Nije meni toliko problematican stomak,mene butine zezaju :P Baba kaze-Ti si na mene,tako si gradjena i nista ti ne moze pomoci...Ali ja mislim da se moze sve ako to jako zelis :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #18 poslato: Januar 04, 2013, 08:51:07 posle podne »

Ma ovo dole teze ide,ali gore imam dve ''plocice'',ide polako :D naravno,ishrana na prvom mestu!
Dve plocice su dve plocice,nije se sa time saliti. :) Sad ozbiljno,super je to,nisam video uzivo devojku sa plocicama par godina. :D
Sačuvana
Dunya
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 59


« Odgovor #17 poslato: Januar 04, 2013, 08:49:17 posle podne »

Ma ovo dole teze ide,ali gore imam dve ''plocice'',ide polako :D naravno,ishrana na prvom mestu!
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #16 poslato: Januar 04, 2013, 08:47:34 posle podne »

Mali off

Jedan od razloga zasto nema potrebe raditi trbusnjake je i ova tema. ;D



P.S ne znam razlog zasto radis trbusnjake,ali ako vezbas radi zdravlja i iizgleda,onda nema potrebe za trbusnjacima. :) Inace na pravom si mestu,na ovom forumu ces nauciti dosta toga,pogotovo iz tema kao sto je "Da li zene treba da vezbaju isto kao muskarci???" Pogledaj temu,ako vec nisi. :)

pozz
Pogledacu tu temu :)
Pa ne znam,ne bih mogla zamisliti da vise nikada ne legnem na tu klupu :D imam neku potrebu da radim trbusnjake,a i hocu cvrst stomak,put do lepih trbusnjaka je jako naporan,tako da se ne opterecujem sa tim,ali barem neka bude cvrsto :P
Cvrst stomak je stomak bez salceta,a salce se skida ishranom i tegovima,ne trbusnjacima. ;)   :P
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 17 upita.