TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:18:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Anketa
Pitanje: Šta su, po Vašem mišljenju, nedostaci Pansport foruma?
Previše savetuju oni koji nisu članovi Pansport tima
Ne dobijam dovoljno stručne i detaljne savete od Pansport tima
U Pansport timu treba da bude više lekara specijalizovanih za razne oblasti
Treba da bude više profesionalnih sportista u Pansport timu
Konfuzna je početna strana i teško se snalazim na forumu
Nešto drugo - napišite nam šta

Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Šta su, po Vašem mišljenju, nedostaci Pansport foruma?  (Pročitano 121596 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #135 poslato: Avgust 03, 2014, 07:57:45 posle podne »

Uh, nisam video.  :o

Držite se teme, narode. Dakle, čuli smo primedbu na račun AAS-a i mogu da kažem da se tu sigurno ništa neće menjati. Idemo dalje sa komentarima o nedostacima foruma. :)
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #134 poslato: Avgust 03, 2014, 06:23:18 posle podne »

Ne znam da li je njegov brat, Said (chestbrah) natural? On prica da jeste :D ne kazem da je sve u velicini, ja sam za aesthetic izgled ... :)

Ne bre, naturalac je :D Kao sto je i Zyzz bio..Shvatite vec jednom, za estetska tela je vece dranje hemijom i posvecenost nego za krupnije baje masnije.
Ne kazem da je natural,a za Zyzza znam da nije,to se zna :) Inace jako dugo pratim Zyzza i znam sve o njemu moglo bi se reci jer me zanima,nikako uzor,jer takav covek ne moze da mi bude uzor, to je legenda :) Upropastila ga droga,alkohol i to sto ti kazes covek nije imao meru..
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #133 poslato: Avgust 03, 2014, 06:22:13 posle podne »

Ne znam da li je njegov brat, Said (chestbrah) natural? On prica da jeste :D ne kazem da je sve u velicini, ja sam za aesthetic izgled ... :)

Ne bre, naturalac je :D Kao sto je i Zyzz bio..Shvatite vec jednom, za estetska tela je vece dranje hemijom i posvecenost nego za krupnije baje masnije.
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #132 poslato: Avgust 03, 2014, 06:21:52 posle podne »

Kao Angelov i kao Zyzz neces izgledati pa da treniras jos dva zivota :D Oni su rodjeni za to.. ali Zyzz da nije prerano umro, imao bi jos bolju krtinu na sebi i bio bi u top 5 estetskih tela sveta i mnogima bi parirao.. ali jbg decko je preterao u ovom svetu nije imao meru.
Iskreno on je meni bez hemije bio 0, sa 17-18 godina je izgledao ok i bio definisan..
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #131 poslato: Avgust 03, 2014, 06:21:23 posle podne »

Slicna da, onakva ne moze.Mnogi kazu da je izgledao mrsavo i dok je bio u zivotnoj formi, iako je tada imao 95 kg na 186 cm visine i jako nizak bodi fet.
Moze se natural izgledati dobro, daleko od toga da ne moze.I ja sam za to da se ovde opet pokrene prica o hemiji.
Zyzz i nije imao bas nizak body fat kasnije.. bio mu je 11%, tako sam barem procitao na vise sajtova..
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #130 poslato: Avgust 03, 2014, 06:21:13 posle podne »

Kao Angelov i kao Zyzz neces izgledati pa da treniras jos dva zivota :D Oni su rodjeni za to.. ali Zyzz da nije prerano umro, imao bi jos bolju krtinu na sebi i bio bi u top 5 estetskih tela sveta i mnogima bi parirao.. ali jbg decko je preterao u ovom svetu nije imao meru.
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #129 poslato: Avgust 03, 2014, 06:20:03 posle podne »

Ne znam da li je njegov brat, Said (chestbrah) natural? On prica da jeste :D ne kazem da je sve u velicini, ja sam za aesthetic izgled ... :)
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #128 poslato: Avgust 03, 2014, 06:09:42 posle podne »

Radonja nisam mislio da je on bio ''takav'' zbog ass, kada si me cuo da sam rekao ''ma on je takav samo zato sto je na hemiji'' ? :D nisam takav i ne volim da umanjujem necije rezultate takvim glupim komentarima , uvek cenim ishranu, trening, odmor, i uopste celokupnu posvecenost. kada sam spomenuo aas, drogu i alkohol mislio sam na to sta je rezultiralo njegovom ranom smrcu. neko padnu od jednog a on sva tri. i on meni uopste nije izgledao nesto jer mi je nekako bio suv i mrsavo mi izgledao... moj idealan izgled bi bio nesto kao angelov + 5-6 kg misica, tako bih voleo da izgledam.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #127 poslato: Avgust 03, 2014, 06:02:31 posle podne »

zyzz po meni uopste nije izgledao nesto, kolko je kg imao ? 70 ? a svi zaludjeni sa njim. inace eto ti kako prodju ti sto kombinuju aas, alkohol i drogu

Dosta mesa je imao Zyzz,ogroman je bio.Nije sve u aas, ima nesto i u posvecenosti.
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #126 poslato: Avgust 03, 2014, 06:00:57 posle podne »

Slicna da, onakva ne moze.Mnogi kazu da je izgledao mrsavo i dok je bio u zivotnoj formi, iako je tada imao 95 kg na 186 cm visine i jako nizak bodi fet.
Moze se natural izgledati dobro, daleko od toga da ne moze.I ja sam za to da se ovde opet pokrene prica o hemiji.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #125 poslato: Avgust 03, 2014, 05:58:46 posle podne »

zyzz po meni uopste nije izgledao nesto, kolko je kg imao ? 70 ? a svi zaludjeni sa njim. inace eto ti kako prodju ti sto kombinuju aas, alkohol i drogu
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #124 poslato: Avgust 03, 2014, 05:56:09 posle podne »

Deca to koriste, jer misle da je to ^precica do sna^ , pogotovo je tuzno kada cujem pubertetlije kako se igraju hormonima, i kada ga pitas pa zasto si to uzeo, odgovori ti hehe, ne znam, za snagu, a kec na benc pressu mu je 50 kg, obim ruke 20 cm(kosovka devojka style) Tako da ako vec neko zeli to da radi sebi, treba da prodju bar 5-6 god krvavog rada(mada i za to vreme prirodnim putem moze dosta toga da se uradi, ja sam ocigledan primer). A i jednostavno sam misljenja da kad neko resi to da uzme, treba da IZDOMINIRA, a ne da uzme i da izgleda ko prosecni naturalac.jer to je jako tuzno, uzimati hemiju a izgledati i dalje ko vreca govana.
Zyzz je bio klasičan ekto i opet kapiram da se i prirodno može napraviti onakva graĂ°a, ako ne ista barem jako slična
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #123 poslato: Avgust 03, 2014, 05:54:24 posle podne »

Deca to koriste, jer misle da je to ^precica do sna^ , pogotovo je tuzno kada cujem pubertetlije kako se igraju hormonima, i kada ga pitas pa zasto si to uzeo, odgovori ti hehe, ne znam, za snagu, a kec na benc pressu mu je 50 kg, obim ruke 20 cm(kosovka devojka style) Tako da ako vec neko zeli to da radi sebi, treba da prodju bar 5-6 god krvavog rada(mada i za to vreme prirodnim putem moze dosta toga da se uradi, ja sam ocigledan primer). A i jednostavno sam misljenja da kad neko resi to da uzme, treba da IZDOMINIRA, a ne da uzme i da izgleda ko prosecni naturalac.jer to je jako tuzno, uzimati hemiju a izgledati i dalje ko vreca govana.

+1
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #122 poslato: Avgust 03, 2014, 04:00:43 posle podne »

Deca to koriste, jer misle da je to ^precica do sna^ , pogotovo je tuzno kada cujem pubertetlije kako se igraju hormonima, i kada ga pitas pa zasto si to uzeo, odgovori ti hehe, ne znam, za snagu, a kec na benc pressu mu je 50 kg, obim ruke 20 cm(kosovka devojka style) Tako da ako vec neko zeli to da radi sebi, treba da prodju bar 5-6 god krvavog rada(mada i za to vreme prirodnim putem moze dosta toga da se uradi, ja sam ocigledan primer). A i jednostavno sam misljenja da kad neko resi to da uzme, treba da IZDOMINIRA, a ne da uzme i da izgleda ko prosecni naturalac.jer to je jako tuzno, uzimati hemiju a izgledati i dalje ko vreca govana.
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #121 poslato: Avgust 03, 2014, 03:11:55 posle podne »

Nekad se pricalo o tome na ovom forumu otvoreno, i odjednom se politika foruma promenila pre par godina..Ali svakako ce nekad morati ponovo to uvesti, jer hteli da priznamo ili ne 70-80% vezbaca uzima aas(60% doduse nepravilno) i upravo zbog toga je potrebna strucna edukacija.
Pazi samo jedno iskustvo vezbaca o odredjenom aas mnogo znaci nekome ko planira kuru ( valjda mi nece obrisati profil zbog ove reci :D). Mnogo likova sam cuo da kazu kada su ljubomorni na neciji izgled'' ma bodu se onim sterojidima direkt u venu'' :D Znaci edukacija. Dosta ljudi je otislo odavde jer kada dodju do tog stadiuma da zele da se bocnu na ovom forumu nema nista o tome a na svim drugim ima. Verovatno su naucili dosta o ishrani i treningu pa sad zele da se bace na to ''trece''. To za 70% da koriste si u pravu skroz, a od tih 70% pa 90% njih izgleda SMESNO. Ja imam 19god i za sada me ovo ne zanima, mozda hoce kasnije nemam pojma ali sad definitivno ne. I ako me bude zanimalo i budem zeleo da svoj bilding dignem na novi stepen garantujem da niko nece hteti da mi licno isprica sta i kako konkretno, i da objasni...
Iskreno ne znam zasto koristiti to ako imas ok gradju jedino ako zelis da podignes telo do maksimuma,neki to koriste ovako zbog kompleksa,sto je jako glupo
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Stranice: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 21 upita.