TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 08:49:05 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: L carnitin POMOC  (Pročitano 2839 puta)
MakiMaki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #11 poslato: Januar 24, 2013, 02:35:04 posle podne »

uzmi 2 pre treninga, 500 mg je bas malo...  i samo pre treninga, po mom misljenju nema potrebe u drugom delu dana, vec samo onda kada ides na trening i trosis kalorije
Hvala ,hvala :-)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Januar 23, 2013, 05:09:57 posle podne »

uzmi 2 pre treninga, 500 mg je bas malo...  i samo pre treninga, po mom misljenju nema potrebe u drugom delu dana, vec samo onda kada ides na trening i trosis kalorije
Sačuvana
MakiMaki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #9 poslato: Januar 23, 2013, 02:57:55 posle podne »

ne znam tačno koja je doza u pitanju, u svakom slučaju L karnitin je dobar, uz aerobni trening i korigovanu ishranu, samo ne bih išla ispod 1000,1500 mg po jednoj dozi - pre treninga.

Ako ima još pitanja, tu smo!
Na kutiji pise 1 kapsula dnevno , a u uputstvu pise 1-2 dnevno . Jedna kapsula je od 500, i sta sad ciniti :-)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Januar 22, 2013, 04:44:48 posle podne »

ne znam tačno koja je doza u pitanju, u svakom slučaju L karnitin je dobar, uz aerobni trening i korigovanu ishranu, samo ne bih išla ispod 1000,1500 mg po jednoj dozi - pre treninga.

Ako ima još pitanja, tu smo!
Sačuvana
MakiMaki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #7 poslato: Januar 22, 2013, 04:28:32 posle podne »

Hvala svima na odgovorima, u medjuvremenu sam dobila L Carnitin kapsule, SupraVit nadam se da su dobre!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Januar 21, 2013, 06:08:20 posle podne »

Maki,
pozdrav i od mene,

što se tiče l karnitina imam dosta iskustva sa njim, možeš uzeti preporučeni - ali ono što je bitno je da imaš korigovanu ishranu i aerobni trening. Aerobni trening podrazumeva intenzitet kardia u zoni 65-75% od maskimalnog srčanog pulsa (226-godine za žene), nikako više od toga. Naravno možeš raditi i trening sa opterećenjem, tj. teretanu.

Ako imaš pitanja oko ishrane - slobodno.  Imamo i podforum specijalizovan za ishranu.  Ne treba da gladuješ, ali svakako da koriguješ unos hidrata i loših masti.  Tada l karnitin najbolje deluje.

Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #5 poslato: Januar 21, 2013, 10:43:40 pre podne »

Pa dobro, i to je nesto, za pocetak! :-)

Evo na ovom linku mozes videti gde sve postoje radnje u Beogradu http://www.pansport.rs/pansport-prodavnica/, ima vise lokacija.
Sačuvana
MakiMaki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #4 poslato: Januar 21, 2013, 10:39:50 pre podne »

Hvala, naravno znam da moram da promenim lose navike u ishrani, nego sam samo mislila da pocnem od slatkisa :-)
Ne postoji Pan sport radnja u Bg ?
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #3 poslato: Januar 20, 2013, 01:14:01 posle podne »

Zamolila bih sve poznavaoce da me posavetuju, koji L carnitin da krenem da koristim , da li tecni ili u tabletama i uopste kog proizvodjaca !
Vec dva meseca idem u teretanu na jake treninge,treba sigurno do 10 kg da izgubim,a do sada sam mozda samo 1 ili 2 za 2 meseca. Cula sam za L carnitin ,pa sam mislila i s njim da probam. Naravno,obecavam da cu prestati da jedem slatko  :D

Pozdrav,

u sustini mozes uzeti pored ovog koji ti je Robert napisao i Biotech L karnitin hrom ili neki drugi l karnitin, neces pogresiti. Uzima se pre treninga, ako si u mogucnosti i pre dorucka, ali bitno je da se ne oslanjas na sagorevac posto on nece delovati ako nista ne promenis u ishrani.

Mozes nam u delu o ishrani napisati kakva ti je trenutna ishrana i dobijes predloge sta bi eventualno mogla da promenis.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Januar 20, 2013, 12:14:26 posle podne »

Pozdrav i dobro došla. :)

Nadam se da znaš da gubljenje kilograma ne podrazumeva samo izbacivanje slatkiša. Naravno, ne treba odjednom praviti velike promene u ishrani, ali obično ima dosta toga za promenu u jelovniku prosečnog čoveka koji se odlučio da dotera izgled.

Što se tiče L-karnitina, slobodno možeš uzeti Dymatize tečni. Evo linka sa svim detaljima http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/L-karnitin/DY355-Liquid-L-Carnitine.html
Sačuvana
MakiMaki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #1 poslato: Januar 20, 2013, 11:55:26 pre podne »

Zamolila bih sve poznavaoce da me posavetuju, koji L carnitin da krenem da koristim , da li tecni ili u tabletama i uopste kog proizvodjaca !
Vec dva meseca idem u teretanu na jake treninge,treba sigurno do 10 kg da izgubim,a do sada sam mozda samo 1 ili 2 za 2 meseca. Cula sam za L carnitin ,pa sam mislila i s njim da probam. Naravno,obecavam da cu prestati da jedem slatko  :D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.