TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:12:25 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Shock Therapy™  (Pročitano 10886 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Februar 07, 2013, 12:31:10 pre podne »

Kad se ne bi primećivala razlika, ne bi se ni koristili NO reaktori, zar ne? :)

Mislim da se popunjava upitnik pre davanja krvi, gde postoji i pitanje o korišćenju suplemenata. Beše davno kada sam davao krv.
Sačuvana
B_u_g_i
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37


« Odgovor #14 poslato: Februar 07, 2013, 12:15:28 pre podne »

Vec sam postavio ovo pitanje u drugoj temi o Shock terapy,jer nisam mogao da nadjem ovu moju... :D
Da li se primecuje razlika kada se prestane koristiti ST?
Da li ja posto koristim ST mogu dobrovoljno da dajem krv,posto sam redovan davalac krvi???
Sačuvana
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do!!!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #13 poslato: Februar 01, 2013, 08:53:11 pre podne »

Pa sto se tice tih uzina na poslu,to je u vecini slucajeva voce (jabuke,banane),nekada samo popijem mleko...
Jeste da imam samo dva glavna obroka ali smatram da su dovoljna svojim sastavom za sada,ali mozda se i gresim,ipak kada se provede toliko vremena na nogama,pored dosta fizickog rada mislim da sagorim mnogo vise kalorija nego sto unesem...
A ujutru nemam pristojniji dorucak iz jednog prostog razloga a to je sto ne mogu da jedem ujutru kada ustanem... Da li je to stvar navike ili sta vec ni sam ne znam... To mi je najveci problem u vojsci bio... :D Dorucak pre 7 ujutru... :D

definitivno treba da menjaš ishranu...

doručak, bar nešto lagano - kajgana i integralna kifla.... ovsene sa mlekom i whey-om.... ne moraš odmah ali u roku od sat vremena nakon ustajanja. TakoĂ°e izbegavaj kasno večernje teške obroke.

Što se tiče užine nemam ništa protiv voća, ali užina za tebe mora biti jača, kvalitetnija - npr proteinski šejk sa bademima, sendvič sa piletinom, tunjevina i pirinač...

u svakom slučaju, imaš podforum o ishrani ako želiš detaljnije o ovome.

Ovo je tema o NO reaktoru, pa je neću više kvariti a isto bih molila i ostale.

Pozdrav
Sačuvana
B_u_g_i
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37


« Odgovor #12 poslato: Februar 01, 2013, 12:05:45 pre podne »

Pa sto se tice tih uzina na poslu,to je u vecini slucajeva voce (jabuke,banane),nekada samo popijem mleko...
Jeste da imam samo dva glavna obroka ali smatram da su dovoljna svojim sastavom za sada,ali mozda se i gresim,ipak kada se provede toliko vremena na nogama,pored dosta fizickog rada mislim da sagorim mnogo vise kalorija nego sto unesem...
A ujutru nemam pristojniji dorucak iz jednog prostog razloga a to je sto ne mogu da jedem ujutru kada ustanem... Da li je to stvar navike ili sta vec ni sam ne znam... To mi je najveci problem u vojsci bio... :D Dorucak pre 7 ujutru... :D
Sačuvana
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do!!!
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Januar 31, 2013, 11:39:04 posle podne »

Zbog čega sebi ne obezbediš pristojniji doručak pre posla? Kažeš da na brzaka jedeš.

Ne znam koliko ti je ručak konkretan ali mora biti jak obrok, uzimajući u obzir sve faktore. Trebao bi na poslu imati još jedan obrok, makar i zamenu obroka(npr. whey i nešto koštunjavog voća) ako već zaista nema vremena za čvrst obrok.

U tom čvrstom obroku nakon treninga isto bih ubacio ugljene hidrate, pa prati stanje da li se previše mastiš(mada, mislim da ne bi trebalo).

Da te ne razočaram ali nemoj puno novca trošiti na suplemente dok ne napraviš kvalitetnije promene u ishrani.
Sačuvana
B_u_g_i
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37


« Odgovor #10 poslato: Januar 31, 2013, 11:06:05 posle podne »



To iskreno da ti kažem znači da baš nisu upućeni jer Shock je nešto mnogo više od toga.Daje fokus zbog stimulansa 'kofeina,snagu,izdržljivost,veću pumpu mišića,izdržljivost..Ali lavna mu je namena da sve hranljive materije brže dovodi do tvojih mišića što opet dovodi do zaključka da moraš pored njega imati dobru potporu u suplementaciji, bcaa,glutamin,whey...kao i dobru ishranu.
[/quote]

Sto se tice suplementacije pored njega koristim Elite Whey Protein i Glutamine micronized proizvodjaca Dymatize Nutrition. Najveci problem mi predstavlja ishrana,koja jeste sredjena,sa povecanim unosom proteina,dok su smanjeni unosi UH,masti,secera,ali je krajnje neredovna. Nadam se da mogu da postavim ovde pitanje,da ne otvaram drugu temu u vezi ishrane. Posto sam na poslu od 8 ujutru do nekih 18-19 h,i imam jedino pauzu za rucak koji je u nekom vremenu koji mi odgovara ali je uvek izmedju 12 -15 sati... I tu pocinju problemi... Ujutru pre posla mahom bude nesto na brzaka,mleko-plazma ili neke pahuljice... Za rucak nesto konkretno,ali kada dodjem sa posla uvece,nemam vremena jer zurim na trening,smuckam proteinski sejk koji popijem pre treninga sa Shock Therapy i glutaminom i odem na trening... Posle treninga pijem jos jednu dozu proteina,glutamina i dekstroze i dan zavrsavam sa vecerom koja je u vecini slucajeva meso,jaja i mlecni proizvodi...
Ali po meni je to malo jer imam samo dva konkretna obroka u toku dana koji jesu obilniji ali mislim da nije to to...
Ja se izvinjavam ako sam malo vise skrenuo sa teme i otisao opsirno,ili ako sam prekrsio neko pravilo...
Hvala jos jednom svima na odgovorima... ;)
Sačuvana
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do!!!
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #9 poslato: Januar 31, 2013, 12:21:26 pre podne »

Niti ga treba porediti sa kreatinom,a pogotovo ne sa aminokiselinama...
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Januar 30, 2013, 11:40:08 posle podne »

Ja ga koristim vec mesec dana uz protein i glutamin,i mogu da kazem da se za tako kratak period primecuje razlika.
Jedini razlog zbog cega sam postavio ovo pitanje jeste to sto ga u teretani gde treniram uporedjuju sa aminokiselinama i klasicnim kreatinom,i samo bih hteo da znam neke osnovne razlike ako mozete da ih uporedite.

To iskreno da ti kažem znači da baš nisu upućeni jer Shock je nešto mnogo više od toga.Daje fokus zbog stimulansa 'kofeina,snagu,izdržljivost,veću pumpu mišića,izdržljivost..Ali lavna mu je namena da sve hranljive materije brže dovodi do tvojih mišića što opet dovodi do zaključka da moraš pored njega imati dobru potporu u suplementaciji, bcaa,glutamin,whey...kao i dobru ishranu.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Januar 30, 2013, 10:15:52 posle podne »

NO reaktori su stimulansi. Pomažu da se odradi bolji trening. Mogu u svom sastavu imati i  aminokiseline i kreatin, ali pored toga sadrže arginin, beta alanin, kofein...
Sačuvana
B_u_g_i
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37


« Odgovor #6 poslato: Januar 30, 2013, 09:56:30 posle podne »

Da li je ovo dobar izbor ili ne???
dobar izbor za šta?

Za masu. :)
Sačuvana
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do!!!
B_u_g_i
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37


« Odgovor #5 poslato: Januar 30, 2013, 09:55:38 posle podne »

Ja ga koristim vec mesec dana uz protein i glutamin,i mogu da kazem da se za tako kratak period primecuje razlika.
Jedini razlog zbog cega sam postavio ovo pitanje jeste to sto ga u teretani gde treniram uporedjuju sa aminokiselinama i klasicnim kreatinom,i samo bih hteo da znam neke osnovne razlike ako mozete da ih uporedite.
Sačuvana
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do!!!
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Januar 30, 2013, 09:58:31 pre podne »

Da li je ovo dobar izbor ili ne???

Po meni najbolji reaktor Pansport ponude!
Malo je reći da mi radi fantastično,ali to je sve individualno i zavisi od osobe do osobe.Najbolje je da probaš na sebi i vidiš kako na njega reaguješ.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #3 poslato: Januar 30, 2013, 08:16:13 pre podne »

Da li je ovo dobar izbor ili ne???
dobar izbor za šta?
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Januar 29, 2013, 11:23:27 posle podne »

Odličan NO reaktor. No, kada je reč o preparatima te vrste, iskustva mogu biti prilično individualna, tj. zavise od osobe do osobe.
Sačuvana
B_u_g_i
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 37


« Odgovor #1 poslato: Januar 29, 2013, 10:54:33 posle podne »

Da li je ovo dobar izbor ili ne???
Sačuvana
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do!!!
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.05 sekundi sa 17 upita.